Strona 3 z 47 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 466

Wątek: Bieszczady w radiu i TV

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar Viki
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Opoczno
    Postów
    138

    Domyślnie

    Powiem szczerze że czułem się troszkę rozczarowany oglądając ten program. Z zapowiadanych 3 godzin programu w telewizji publicznej tak naprawde o biesach i atrakcjach z nimi związanych było może tylko 1 godz. A naprawdę już nie rozumiem jaki związek z Biesami miała 20 min rozmawa z Burmisztrzem Jasła który mówił o ewentualnych pretensjach do Niemców za zniszczenie miasta.

    Zawiodłem się. Nie tego oczekiwałem po programie. Jeszcze w TVP
    pozdrawiam
    Biesołazy wszystkich krajów! Łączcie się!
    Pozdrawiam. Viki
    http://www.odkryjbieszczady.pl/

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Viki
    biesach i atrakcjach z nimi związanych było może tylko 1 godz.
    Też patrzyłem. Tak patrząc obiektywnie, to w zasadzie program swoją rolę spelnił. Forma tego cyklu jest taka jak jest i mniej więcej mozna sie było tego spodziewać. Bieszczady miały być zareklamowane i w zasadzie chyba to sie udało - fakt, że troche koloryzowali. Wypowiedzi brzmiały też nieco sztucznie, sztywno - ale to chyba wina prowadzącego. Drętwiak jakiś
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    a dla mnie jednak za wczesnie bylo wiec tylko nagralem a obejrze w najblizszym czasie
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    wlasnie wytropilem, troche pozno ale mzoe jeszcze ktos zdazy.
    dzis (sobota 30 pazdziernika) o 14,45 na kanale KINO POLSKA bieszczadzkie sylwetki -film dokumenatalny z 1977roku.
    powtorka jutro (31 pazdziernika) o 12,40.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    takze dzis (30 X) o 22,05 na tvp3 rzeszow w cyklu bieszczadzkie klimaty "ballada o jagodowym krolu". chyba nie trzeba pisac o kim ten program
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    wczoraj o 22 przegapilem Kalejdoskop na tvp3 rzeszow, ale niestety nei wiedzialem o czym bedzie. trafilem przypadkei na jego ostanie 5minut. a program byl o "naszej" Karolince i Witku z Seredniego Malego.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Ajgor
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    jeszcze Warszawa
    Postów
    197

    Domyślnie

    W najbliższy czwartek 18 listopada o godzinie 17:00 w TVP3 Rzeszów będzie wyświetlony felieton o Chacie Socjologa. Zapraszam do oglądania. Sam jestem ciekaw jak wyszedł...
    "Bo najważniejsze to żeby być razem" :-)
    Aktualnie - relacja z Azji Środkowej: http://blog.czajka.art.pl
    http://www.otryt.bieszczady.pl
    http://www.poema.art.pl/site/sub_6820.html

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    W sobote (20 listopada) )o 15,45 na tvp3 rzeszow bedzie program "Podkarpaccy
    goscie "kawy czy herbaty"". Prawdopodobnie beda to urywki programu z 29 pazdziernika, wiec kto nie ogladal ma szanse chociaz troche zobaczyc.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Dzis (18 listopada) o 22.15 i jutro (19 listopada) o 17.10 na tvp3 rzeszow "Niezwykli
    Pamięć zapisana na mapach":
    Wojciech Krukar z Rymanowa jest autorem map nazewniczych dotyczących Bieszczadów i wschodniej części Beskidu Niskiego. Dzięki jego pracy udało się odtworzyć większość nazw topograficznych, które zostały zapomniane w związku z wysiedleniem Bojków i Łemków. To dzięki jego pracy wiemy, np., że najwyższa kulminacja Połoniny Wetlińskiej nosiła nazwę Roh. Krukar opracował kilka map, m.in. Bieszczadów Wysokich, okolic Dukli, okolic Rymanowa i Iwonicza Zdroju.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie

    czwartek - godz. 17:00 Dom na Otycie - felieton

    żródło TVP3 Rzeszów
    "Dom na Otrycie" to opowieść o ludziach, z całej Polski, którzy w Bieszczadach posiadają swój drugi, wspólny dom - "Chatę Socjologów". Na początku lat 70-tych, na zboczu góry Otryt naukowcy i studenci Uniwersytetu Warszawskiego wybudowali schronisko. Służyło przechodzącym tędy turystom prawie 30 lat. W styczniu 2003 roku drewniany budynek spłonął. Dla wszystkich ludzi związanych z Otrytem było jasne, że "Chatę Socjologów" trzeba odbudować.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •