Strona 42 z 47 PierwszyPierwszy ... 32 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 466

Wątek: Bieszczady w radiu i TV

  1. #411
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Bieszczady w radiu i TV

    Miałem wrażenie jakby część materiałów była z archiwum UB...(ale to tylko moje odczucie, perspektywa zdjęć...)

  2. #412
    Bieszczadnik Awatar Czarek pl
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Jaworzno
    Postów
    315

    Domyślnie Odp: Bieszczady w radiu i TV

    Jutro na TVP HD o 20:25 Polska Molskiej-Bieszczady.
    Nie zawsze trzeba mówić co się wie,ale zawsze trzeba wiedzieć co się mówi.
    Klaudiusz

  3. #413
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Bieszczady w radiu i TV

    Cytat Zamieszczone przez Czarek pl Zobacz posta
    Jutro na TVP HD o 20:25 Polska Molskiej-Bieszczady.
    Obejrzałem ten program i cóż - jedno wielkie rozczarowanie.Nie dorasta ta produkcja do pięt programom Makłowicza.Nie było w tym programie nic poza kilkoma oklepanymi frazesami na temat Bieszczadów a i przepisy podane były w formie mocno pobieżnej.Cieszę się że program był tak krótki

  4. #414
    Bieszczadnik Awatar Czarek pl
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Jaworzno
    Postów
    315

    Domyślnie Odp: Bieszczady w radiu i TV

    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    Obejrzałem ten program i cóż - jedno wielkie rozczarowanie.Nie dorasta ta produkcja do pięt programom Makłowicza.Nie było w tym programie nic poza kilkoma oklepanymi frazesami na temat Bieszczadów a i przepisy podane były w formie mocno pobieżnej.Cieszę się że program był tak krótki
    Dokładnie, zgadzam się z Tobą w 100%.Program zrobiony byle jak a prowadząca jakąś taka nijaka, i do tego debilne porównywanie Bieszczadów do Dzikiego Zachodu,wcześniej go nie oglądałem dlatego nie wiedziałem, że to taki gniot.
    Nie zawsze trzeba mówić co się wie,ale zawsze trzeba wiedzieć co się mówi.
    Klaudiusz

  5. #415
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Bieszczady w radiu i TV

    Polecam program "Daleko od miasta" w Domo+ - historie ludzi, którzy nie jęczeli na forach, jak fajnie byłoby pokowboić, ale się zaparli i wynieśli w jakieś fajne miejsce porzucając wygodne życie.

    Akurat ostatni odcinek dotyczył Sosnowego Dworu z Krzywego i państwa Tuniewiczów - tutaj wrażenia gospodarzy z wizyty ekipy filmowej, a powtórkę można zobaczyć w ten weekend - dziś o 18:00 i 00:10, a w niedzielę o 09:05, 16:00 i 01:00.

    Edit: w ten weekend jednak nowy odcinek, ale też bieszczadzki - Rusinowa Polana na ekranie, a więc najstarsze gospodarstwo agroturystyczne w Polsce, czyli kolejna zajmująca historia
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 20-12-2014 o 19:30

  6. #416
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Bieszczady w radiu i TV

    Jeżeli ktoś jeszcze nie oglądał to polecam nowy program National Geographic: Najcięższe zadania z Saletą w roli głównej. Pierwszy odcinek rozgrywa się w Bieszczadach. Mnie do obejrzenia tego programu skłoniła informacja, że występuje w nim.. Samolot z Wetliny i to on uczy Saletę jak wygląda praca w lesie. Kto poznał Samolota ten wie, że wybrano najlepszego zawodnika do tej roli. To jeden z najsilniejszych ludzi w tym kraju a na pewno w Bieszczadach. Saleta przy nim to słaby pierdek, co z humorem udowodnił pod koniec. Warto poznać w Wetlinie tego człowieka -oprócz nadzwyczajnej siły (z postury nie wydawałoby się) fajnie gra na gitarze, harmonijce, i wyróżnia się inteligencją.

    Przemek Saleta - Najcięższe zadania - Bieszczady

    Ja odcinek znalazłam tutaj:
    http://seansik.tv/act/watch/id/36237/episode/240954
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 06-01-2015 o 20:18
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  7. #417
    Bieszczadnik Awatar Ostatni Mohikanin
    Na forum od
    11.2011
    Rodem z
    Ustrzyki Górne
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Bieszczady w radiu i TV

    Saleta na pewno nie wie co to praca w lesie, Samolot nie jest najsilniejszy w Bieszczadach, są mocniejsi od niego co oczywiście nie znaczy, że nie darzę go szacunkiem.

  8. #418
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Bieszczady w radiu i TV

    Ale mają branie pogranicznicy

    BIESZCZADY. W Bieszczadach padł pierwszy klaps do thrillera "Na granicy", debiutu fabularnego Wojciecha Kasperskiego.


    Film opowiada inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię ojca i dwóch synów, którzy przyjeżdżają w góry do bazy pograniczników, aby ułożyć swoje relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Przypadkowo pojawiająca się postać nieznajomego wciąga młodych chłopców w świat mrocznych i niebezpiecznych męskich porachunków.

    W rolach głównych zobaczymy: Marcina Dorocińskiego, Andrzeja Chyrę i Andrzeja Grabowskiego oraz dwóch młodych debiutantów: Bartosza Bielenię i Jakuba Henriksena. Planowana premiera filmu - listopad 2015.



    źródło: http://www.isanok.pl/aktualnosc/id15...ra-i-grabowski



  9. #419
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Bieszczady w radiu i TV

    Mohikanin, teraz zobaczyłam Twoją odpowiedź. Dość mnie zadziwiłeś -wydawałoby się, że spór mocno banalny i licytacja (kto nie zna to tak pomyśli -o co im chodzi). To gdzie jeszcze są takie silne chłopy? :) Mówimy tu o dość nieprzeciętnej sile, więc odpowiedź że wszędzie znaczyłaby tyle co nigdzie ;p
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  10. #420

    Domyślnie Odp: Bieszczady w radiu i TV

    Cytat Zamieszczone przez trzykropkiinicwiecej Zobacz posta
    Ale mają branie pogranicznicy

    źródło: http://www.isanok.pl/aktualnosc/id15...ra-i-grabowski

    Jeszcze tu trochę o filmie http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll...ZADY/150219765

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •