Strona 4 z 47 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 466

Wątek: Bieszczady w radiu i TV

  1. #31
    artista
    Guest

    Domyślnie TVP Regionalna

    no to pech, trzeba sie przeprowadzic :), przynajmniej do Kraka, bo jak slyszlalem, przy bardzo dobrej pogodzie czasem mozna zlapac sygnal z tvp Rzeszow. przynajmniej tak bylo ze trzy lata temu[/quote]


    Jaro, Wieliczka jest bliżej Rzeszowa niż Kraków , ale niestety nie mam szans na odbiór tvp Rzeszów, hehehehehe
    a szkoda, bo jak czytam - ciekawe programy tam nadają

  2. #32
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin
    czwartek - godz. 17:00 Dom na Otycie - felieton
    Marcinie ten felieton byl w ubiegly czwartek, a powtorka dwa dni pozniej.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. #33
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie

    :) ale gapa za mnie... I tak niemógłbym pooglądać... W Zagórzu działa tylko 1,2 i polsat... Ech ta nasza prowincja.

  4. #34
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Jutro (czwartek 25 listopada) o 18,30 na tvp3 rzeszow w cyklu bieszczadzkie klimaty felieton "Bojkowskie Sanktuarium Maryjne"
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. #35
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    29 listopada 2004 o godzinie 20:00 w Kino Polska film Wilcze Echa

    Polski łestern :) - wopista w roli szeryfa, połoniny w roli stepów dzikiego zachodu.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  6. #36
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie

    Jutro, tj środa 08.12.2004r, godzina 21.15, na TV POLONIA - " Baza ludzi umarłych".
    Spojrzenie na Bieszczady z perspektywy 1958 roku.

    Pozdrawiam.
    Polej.

  7. #37
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polej
    Jutro, tj środa 08.12.2004r, godzina 21.15, na TV POLONIA - " Baza ludzi umarłych".
    Spojrzenie na Bieszczady z perspektywy 1958 roku.
    Też polecam (jak kto nie oglądał), ale z tym spojrzeniem na Bieszczady to byłbym ostrozny. W sumie ciekawe jak inni widza ten film. Dla mnie odwołanie się do Bieszczadów jest tu zupełnie przypadkowe, bo film jest raczej studium osobowości ludzkiej - bez znaczenia gdzie rozgrywałaby się akcja, tyle że reżyser prawdopodobnie chciał niejako urealnić swoją wizję, osadzając ją (teoretycznie) w regionie postrzeganym wtedy jako wyjątkowo trudny, zacofany, niemal koniec świata. Czy gdyby akcja filmu toczyła się na ul. Marszałkowskiej coś by to zmieniło? Chyba nie.
    Ale film ciekawy.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  8. #38
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Dzis (9 grudnia) o 18:30 i w sobote (11 grudnia) o 22:05 na tvp3 Rzeszow w bieszczadzkich klimatach felieton "Wilczym tropem"
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. #39
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Dzis o 23,35 na TVP Reginalnej film Macka Dejczera "Bandyta".
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. #40
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie

    Swietny film, dla tych ktorzy nie ogladali go jeszcze dodam ze sceny plenerowe byly nagrywane w Bieszczadach (akcja filmu rozgrywa się w Rumuni), do tego super muzyka Michala Lorenca - czestego goscia Chatki Puchatka i milosnika Bieszczadow.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •