Strona 6 z 47 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 466

Wątek: Bieszczady w radiu i TV

  1. #51
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WSW
    Ogladal ktos dzis wiadomosci na TVP?
    Pod koniec wydania podali, ze w Lesku robia program, ktory moze pomoc bezrobotnym. Zna ktos szczegoly?
    To bedzie reality show o nazwie "Miasto Marzeń". Od 13 marca program nadawać będzie TVP. Bohaterami będą mieszkańcy tych dwóch miasteczek. Program ma promować przedsiębiorczość i rozwój gospodarczy biednych regionów Polski. W intencji autorów program ma odmienić rzeczywistość miast. Po roku emisji (co niektórzy mowia, |e po trzech miesiacach) telewidzowie zdecydują, które z miast, Czaplinek czy Lesko zasługuje na tytuB "Miasta Marzeń".
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. #52
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Bandyta znow w tv

    W nocy z soboty na niedziele (z 5 na 6 marca) o godz. 00,10 znow bedzie mozna obejrzec film Macka Dejczera pt. "Bandyta".
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. #53
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    W sobote 5 marca o godz. 22.00 w Bieszczadzkich klimatach "Requiem dla bieszczadzkich cerkwi"

    Na terenie Bieszczadów istniało do 1944r. 164 miejscowości. W 134 z nich były cerkwie. Do dzisiejszego dnia jednak ocalało jednak zaledwie 28. W latach powojennych niszczono także wyposażenie cerkwi, w tym cenne ikonostasy.W programie o historii bieszczadzkich cerkwi i ich planowym niszczeniu przez PRL-owskie władze.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. #54
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    wtorek, 15 marca TV POLONIA godz. 14,25 w cyklu "Ze sztuką na ty" - Zdzisław Beksiński
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. #55
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Poniedziałek, 28 marca 2005 TVP3 Regionalna godz. 21,00
    Zdzisław Beksiński - wspomnienie
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. #56
    Bieszczadnik Awatar Milena
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Sanok
    Postów
    65

    Domyślnie

    I kolejny raz oglądam "Bazę ludzi umarłych" (TVP 2) przypadkowo przełączyłam ...
    pewno większość już śpi ...a może nie ?
    Film kończy się ok. 2- giej .
    "Z Tobą odeszły Anioły ."..

  7. #57
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Kawa czy herbata

    Jutrejsza (wtorek 7czerwca) "kawa czy herbata" znow zagosci w Bieszczadach.
    Poczatek godz 6,00
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. #58
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie

    A wczoraj na TVP3 Rzeszów był dokument o odbudowie Chaty Socjologa...
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  9. #59
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Niedziela 17 lipca 2005, godz. 16,10 TVP 3 Rzeszów "Podróże dalekie i bliskie - Zapomniane Bieszczady"
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. #60
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie

    Dzisiaj 25 lipca w TVP 1 wprawdzie nie Biesy..ale za to Sanok Program "Lato z Jedynką" o godz. 16.25-16.50 i 17.20-17.30. Miłego oglądania :D
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •