Strona 14 z 47 PierwszyPierwszy ... 4 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 24 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 466

Wątek: Bieszczady w radiu i TV

  1. #131
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  2. #132
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Odp: Bieszczady w tv

    Dziś (poniedziałek 7 maja) o 13:40 w Znakach czasu na TVP2 materiał o szkole w Polanie.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. #133
    Bieszczadnik Awatar Aleksandra
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    948

    Domyślnie Odp: Bieszczady w tv

    Coś o filmie, ale usłyszane w tv...

    jak się Wam podoba zestawienie Bieszczad z Majorką?
    W najnowszej produkcji Jerzego Sztuhra akcja ma się rozgrywać w Warszawie, Krakowie, Bieszczadach i na Majorce - czyżby ulubione miejsca Polaków XXI wieku?

    pozdrawiam
    Aleksandra
    "niech będą błogosławione wszystkie drogi proste, krzywe, dookolne…"
    http://takiewedrowanie.blogspot.com/

  4. #134
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: Bieszczady w tv

    Ja bym na statysytę poszedł. A co! Potem po X latach, kiedy to co widzimy teraz w Bieszczadzie będzie tylko w naszych wspomnieniach, będę mógł z kumplami obejrzeć, tak jak teraz oglądam "Wolną sobotę", i podziwiam to, czego dziś już nie ma.

    Albo się sentymentalny zrobiłem.....

    Samo zestawienie z Majorką, ehhhh coś mi tu zalatuje "Superprodukcją", Anną Przybylską, i jej udaną grę nieudacznej aktorki, sztucznym przepychem, albo Pewłem Delągiem ciągnącym przez Wetlińską za sobą sznur wielbicielek. Pożyjemy, zobaczymy. Z tego co wiem jako producent to się jeszcze nie wykazał, jako reżyser, ostatnimi czasy też "jedzie na opinii". Niebawem jego film "Korowód". Tu uwaga, aktor: on, i syn jego. Wielka sztuka, czy lansowanie syna u schyłku własnej kariery? Dowiemy się niebawem.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  5. #135
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie Odp: Bieszczady w tv

    W czwartek na TVP KULTURA o 20:30 "Gadjo Dilo" W prawdzie nie związane z Bieszczadami zupełnie, ale dla wszystkich znudzonych zachodnim kinem i pragnących choć trochę poznać kulturę Romów OBOWIĄZKOWE!!!!! Jeden z moich najlepszych filmów
    A tut jedna z wielu genialnych scen z filmu:
    http://www.youtube.com/watch?v=GHpCSOg1ePs

    Dobra, starczy tej reklamy
    Ostatnio edytowane przez Anyczka20 ; 27-05-2007 o 13:22
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  6. #136
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Bieszczady w tv

    Dziś, godzina 21.30, program Kino Polska - "Bieszczadzkie sylwetki"
    Pozdrawiam
    Przemek

  7. #137
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Bieszczady w tv

    Ale zbaw nas ode złego
    Poniedziałek, 30 lipca
    o godz. 18:35, TVP Polonia

    Audycja OTV Rzeszów
    Aut.: Andrzej Potocki
    Premiera w TV Polonia

    Ksiądz Piotr Bartnik jest od 17 lat proboszczem parafii rzymskokatolickiej w Górzance, w powiecie leskim. Poza tym jest duszpasterzem przewodników turystycznych w Bieszczadach, jako że i sam jest przewodnikiem.

    Od kilku lat sprawuje też opiekę duszpasterską nad odbudowaną cerkwią w Łopience, niegdysiejszym największym maryjnym sanktuarium bojkowskim.

    W każdą pierwszą niedzielę października odprawia tam mszę świętą w intencji przewodników bieszczadzkich i turystów, przychodząc z pielgrzymką wiernych przez góry z Górzanki.

    Swój kościół parafialny zlokalizowany w dawnej drewnianej cerkwi greckokatolickiej, zbudowanej w połowie XIX w., znakomicie odnowił.

    Pieczołowicie konserwuje znalezione na strychu elementy dawnego ikonostasu.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  8. #138
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Bieszczady w tv

    Ksiądz Piotr Bartnik jest od 17 lat proboszczem parafii rzymskokatolickiej w Górzance, w powiecie leskim. Poza tym jest duszpasterzem przewodników turystycznych w Bieszczadach, jako że i sam jest przewodnikiem.

    Od kilku lat sprawuje też opiekę duszpasterską nad odbudowaną cerkwią w Łopience, niegdysiejszym największym maryjnym sanktuarium bojkowskim.

    W każdą pierwszą niedzielę października odprawia tam mszę świętą w intencji przewodników bieszczadzkich i turystów, przychodząc z pielgrzymką wiernych przez góry z Górzanki.

    Swój kościół parafialny zlokalizowany w dawnej drewnianej cerkwi greckokatolickiej, zbudowanej w połowie XIX w., znakomicie odnowił.

    Pieczołowicie konserwuje znalezione na strychu elementy dawnego ikonostasu.
    __________________
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    www.komancza.info - serwis turystyczny doliny Osławy
    Piotr jest offline Raportuj zły post Odpowiedź z Cytatem


    Tak Piotrze masz rację człowiek dzięki któremu zarówno dużo zawdzięcza Górzanka jak i Lopienka w dodatku czasami można ,pogadać z nim o bieszczadch tak po prostu
    Wojtek legionowo

  9. #139

    Domyślnie Odp: Bieszczady w tv

    Witam

    "Ogniomistrz Kaleń" TV Puls godź.1.35. Podaję dla zapaleńca, który nie ma tego filmu. Jest możliwość nagrania.

    Pozdrawiam.

    P.s.
    W. Gołas jest świetny w scenach z Matulą :) Aż mi się przypominają niektóre chwile, gdy sam byłem "we wojsku" :)

  10. #140
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Bieszczady w tv

    Trochę po czasie niestety: dzisiaj w TVP Polonia wyemitowano o godzinie 18.35 program z cyklu „Niezwykli” pt „Ten, który ocala pamięć”. Krótki reportaż o grupie „Magurycz”.
    Pozdrawiam
    Przemek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •