Strona 1 z 47 1 2 3 4 5 6 7 8 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 466

Wątek: Bieszczady w radiu i TV

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Bieszczady w radiu i TV

    W srode w tvp regionalnej o godzinie 17 program "Operacja Bieszczady".
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Re: Biesy w tv

    Cytat Zamieszczone przez Jaro
    W srode w tvp regionalnej o godzinie 17 program "Operacja Bieszczady".
    Niuuuu
    Coś bez echa ten dzisiejszy program w TV.

    Pozdrawiam

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    dzis, a wlasciwie jutro bo juz w poniedzalek o 00,05 (lub wedlug innych zrodel o 00,00)w tvp regionalnej "siekierezada"
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    w niedziele, w tvp3 rzeszow (nie wiem jak inne regionalne) o 11,15 "cyfrowe lato w trojce: Solina";
    o 16,15 rowniez w niedziele "bieszczadzkie anioly upadle-felieton"
    o16,45 eurofolk -sanok2004
    i w srode o 19 tez na tvp3 rzeszow w cyklu bieszczadzkie klimaty -"majster bieda czyli zakapiorskie bieszczady"
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Viki
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Opoczno
    Postów
    138

    Domyślnie

    Niestety to są programy regionalne TVP 3 Rzeszów. Ja nie mogę tego zobaczyć, chyba, że ktoś mi to nagra i podeśle. Konkretnie chodzi i BA.
    Pozdrawiam.
    Biesołazy wszystkich krajów! Łączcie się!
    Pozdrawiam. Viki
    http://www.odkryjbieszczady.pl/

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    dzis o 18,45 w tvp3 rzeszow w "wakacjach z regionalna trojka" -Podroz w przeszlosc:
    Grono zapaleńców z Fundacji Bieszczadzkiej Kolejki leśnej odtworzyło bardzo bogaty zbiór pamiątek z ponad 100-letniej historii wąskotorówki. W programie odwiedzimy zgromadzone w Majdanie k/Cisnej ekspozycje starych fotografii, księgi dworcowe, rozkłady jazdy, szyny, zwrotnice, narzędzia i ubrania pamiętające czasy Franciszka Józefa.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Bieszczadzkie klimaty
    Kapliczki co one są
    sobota 18 września 22.00 TVP3 Rzeszow

    Kapliczki stawiano od zawsze, bo łagodziły ludzki niepokój i umacniały nadzieję. Stawiano je w miejscach szczególnych na rozstajach dróg, przy wjazdach do wsi. Są symbolem ludzkiej wiary i wyobraźni. Najpiękniejsze z nich i cudowne źródełka przypomni Andrzej Potocki w kolejnym odcinku z cyklu Bieszczadzkie klimaty.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie

    Myślę że potrzebny jest taki program nadawany regularnie, cos w rodzaju programu o Kazimierzu Dolnym autorstwa Jana Wołka. Może Elżbieta Dzikowska coś wymysli ? Właśnie wczoraj kupiłem jej książkę, w której około 1/3 jest o Bieszczadach. Będzie jak znalazł na kiepska pogodę.
    Pozdrawiam
    naive

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Pejzaże zaklęte w ramach
    czwartek 23 września 17.00
    Joanna Hasior - artystka, która porzuciła stolicę dla Bieszczad - stworzyła w Tarnawie Niżnej warsztaty gobelinu dla dzieci. Tematem dziecięcych prac są pejzaże i przyroda Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Swoje gobeliny dzieci zaprezentowały na wystawie w Lutowiskach.

    a o 18,30 w cyklu Bieszczadzkie klimaty -"kowbojskie opowiesci"
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Jura Krak-Częst.
    Postów
    61

    Domyślnie

    Jaro Ty mnie nie denerwuj. Ja też chcę to zobaczyć w TV.
    U mnie jednak wciąż lecą relacje z Huty Katowice
    Pozdrawiam Skuter

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •