Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Hotelik Bialy - kwatery prywatne

  1. #1

    Domyślnie Hotelik Bialy - kwatery prywatne

    <HTML>Stanowczo nie polecam tego przybytku, bedac tam miedzy swietami i sylwestrem zostalismy potraktowani bardzo chamsko i nie wynajeto nam pokoju na jedna noc, chociaz hotel byl w polowie pusty. Podobno wynajmowali tylko na dluzsze pobyty sylwestrowe. Poprostu Chamstwo, a niech im ten interes padnie.

    Polecam natomiast kwaterki prywatne na gorce, ja bylem akurat u pana Wrzyszcza - poprostu rewelacja, czysto, cieplo i goraca woda.</HTML>

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    57

    Domyślnie Re: Hotelik Bialy - kwatery prywatne

    Jeśli znasz znaczenie słowa chamstwo , jesteś przekonany, że masz rację proszę podaj swój adres. W Musiałowski Ustrzyki Górne .(korzystam z dostępu do sieci dzięki uprzejmości kolegi).

  3. #3
    andrzej
    Guest

    Domyślnie Re: Hotelik Bialy - kwatery prywatne

    Kto chce mieszkać w Wersalu to jedzie do Francji wBieszczadach mogą żyć tylko twardzi ludzie jedną noc spędza się w karczmie a nie marudzi widać jakie dziady pakują się w nasze strona.

  4. #4

    Domyślnie Re: Hotelik Bialy - kwatery prywatne

    Jeszcze musisz Przemku trochę pożyć aby wypisywać takie bzdety.
    Andrzej jest super facet z ......! Wie co w bieszczadzkiej trawie piszczy !
    Radzę Ci przyjechać w lecie na piwo-może zimna piana ostudzi Twoją
    zbyt gorącą mózgownicę !
    Następnym razem polecam Hotel Górski - super warunki dla takiego
    wymagającego gościa.
    Ciekawi mnie jak tam u Ciebie w chacie,czy jesteś taki OK za jakiego
    się masz? Wygląda na to,że zapomniałeś gdzie masz pewne potrzebne
    do życia części ciała i wiesz,których trzeba w danej sytuacji używać.
    Pa ! Lalusiu ! Pa!

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    65

    Domyślnie

    nikt nie mowi tutaj o jakis super warunkach! tez zostalem z zeszlym roku potraktowany niezbyt milo w tym miejscu przez jakas "pania" (ale ladnie ja nazwalem).
    tez mi nie wynajeto tam pokoju, "bo 2 osoby to niech sobie szukaja miejsca gdzie indziej".
    poza tym to nie powinno sie nazywac hotelik.
    stefankmiot

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stefankmiot
    tez mi nie wynajeto tam pokoju, "bo 2 osoby to niech sobie szukaja miejsca gdzie indziej".poza tym to nie powinno się nazywać hotelik
    Rany boskie - dobrze, że to forum nie istnieje od 1939r roku bo bysmy nie nadązyli z czytaniem odpowiedzi. Ludziska piszcie coś, bo Stefanowi sie nudzi, a ci co pytali pare lat temu to juz pewnie jakis inny nocleg znaleźli
    BTW - w Białym mialem okazje nocować, zresztą chyba już o tym pisalem. Nie zauwazyłem, żeby ktoś zachowywal się tam nie odpowiednio (oprócz smarkaterii kóra sobie impreze zrobila do rana) w ogle nie zauwazylem żeby cos bylo nie tak - skromnie, ale czysto i w porzadku. Dodam, że gdybym był sam, albo jak piszesz w 2 osoby to nie stratowalbym do miejsca gdzie z góry wiem, że sa pokoje 4 i 5 osobowe z powodów oczywistych.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sanok
    Postów
    89

    Domyślnie

    spałem tylko raz, dokładnie w czerwcu 1999r., przyszedłem sam i nie miałem problemu z przyjeciem na nocleg w pokoju 5 czy też 6 osobowym. Pamiętam, że obsługiwała tam jakaś miła "blondi" ze Stuposian albo Pszczelin.
    Myślę, ze moja odpowiedź jest bardzo na czasie, gdyż pobyt w Hoteliku miał miejsce półtora roku przed założeniem wątku więc dane o blondynie były wtedy w miarę aktualne.

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr
    Rany boskie - dobrze, że to forum nie istnieje od 1939r roku bo bysmy nie nadązyli z czytaniem odpowiedzi. Ludziska piszcie coś, bo Stefanowi sie nudzi, a ci co pytali pare lat temu to juz pewnie jakis inny nocleg znaleźli
    .
    racja! :) wyjezdzam dopiero na poczatku lipca i juz tak nie moge sie doczekac, ze czytam wszystkie posty jakie byly na forum!
    stefankmiot

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar manio
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    139

    Domyślnie

    Super blondi czyli Kaśka z Bereżek to juz temat nieaktualny nastała nowa obsługaale nie wiem czy lepsza

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Hotelik Biały jest najlepszy!!!
    Przez ika w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-09-2013, 13:22
  2. Tarnawa Niżna - hotelik?
    Przez robines w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 22-09-2013, 16:39
  3. Kwatery prywatne
    Przez j-94 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-07-2008, 18:52
  4. Hotelik biały
    Przez jolie w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-09-2006, 21:58
  5. [Ustrzyki Górne] kwatery prywatne
    Przez zbysio w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-04-2003, 15:25

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •