Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Ostatnie szczegóły i ustalenia

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie

    Do mnie prosze dopisac jeszcze 4 osoby.
    Jagna poprosze 6 znaczkow:)
    Mysle ze kielbase mozna kupic wczesniej dla wszystkich i sie potem rozliczyc.
    Inne zakaski mysle ze kazdy cos przywiezie lub zrobi np: jakies saltki, pomidory, konsrwy, paluszki do piwa czy sery -taka zbiorka co laska i do jednego kosza. Na miejscu tez bede wczesniej wiec pomoge.
    29 kwietnia bylem w Sekowcu i rozmawialem z P. Basia - wlascicielka, praktycznie caly osrodek jest zarezerwowany przez nas :) ale jest jeszcze pare wolnych domkow jak by ktos sie jeszcze zdecydowal.
    Bedzie tez juz czynny barek w ktorym byl ostatni kimb wiec bedzie piwo z beki na miejscu. Jezeli beka piwa od admina jest aktualna to pani basia moze ja zakupic oczywiscie w cenie hurtowej zebys Darku nie musial jej taszczyc, w razie co skontaktuj sie z nia.
    Jezeli tfu tfu pogoda nie dopisze mamy awaryjnie dwa duze dachodomki na szczycie osirodka tzw swietlice mysle ze w jednym spokojnie wszyscy sie zmieszcza a jak bedzie ladnie to chyba tradycyjnie przed barkiem.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie

    Witam. Jak mi sie uda zalatwic delegacje (bo musze w sobote do roboty iść) to też będę!!!! Na znaczki, plakat i spiewnik trzeba sie zapisywać? Jeśli tak to się zapisuję.
    PYTON
    PS. Wszystkie znaki na niebie i Ziemi wskazują że się pojawię - własnie gadałem z Szefową: Jak pan potrzebuje niech pan jedzie.
    Hura!

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Jagna
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    84

    Domyślnie

    Śpiewnik jest na ukończeniu - myślę, że w poniedziałek uda mi się już go jakoś wam udostępnić.
    Kilka egzemplarzy śpiewnika przywiozę ze sobą (jak by kto nie zdążył wydrukować sobie sam), ale nie liczcie, że dla wszystkich wystarczy, nie będę dzwigać i wozić pociągiem 60 egzemplarzy.

    Ptojekt znaczku już od Markam dostałam więc w poniedziałek idę złożyć zamówienie na 60 znaczków. Mam nadzieję, że wystarczy.

    Co do jedzonka i zakąsek to też myślę, że należałoby zakupić na główne "obrady" wspólną kiełbachę i chlebek a co do reszty to zbiórka do jednego koszyka wszystkiego, co przywieziemy we własnych plecaczkach.

    Teraz tylko pogody sobie życzmy i w drogę.
    Pozdrawiam
    J.

    PS. Liczcie do listy mnie i Tosię
    www.zak.lodz.pl poniedziałek po 22:00 audycja "Za Szybą"

  4. #14
    Awatar olecka
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    12

    Domyślnie

    Ja jestem za zakupem wspólnej kiełbasy (ja ni jadam) i chlebka a reszta to "co łaska" do koszyka od KiMBowiczów. Cos tam sie skomponuje:)


    Aha jade JA i ZBYNIO. W pociąg wsiadamy 18 maja to na miejscu bedziemy 19. oczywiście jak nic sie nie zmienia hihi


    Buziaki słodziaki

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar hanka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    54

    Domyślnie

    Wspólna kiełbaska i chlebak na główne obrady :) to świetny pomysł, niestety ja chyba nie mogę podjąć się jego realizacji ze względów technicznych... otóż na KIMB jadę pociągiem i nie bardzo wiem jak w taki sposób mogłabym przewieźć lub pomóc w przewożeniu wielkiej sterty kielbachy.... ?
    dlatego też jeżeli ktoś dysponujący autkiem i zajmie się ogólnym prowiantem, to chętnie wezmę udział w składce... jeżeli jednak nikt taki się nie znajdzie to myślę że i tak uda nam się wspólnymi sklecić małe conieco z tego co przytaszczymy w plecaczkach :) czekam z niecierpliwością
    hanka

  6. #16
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie

    Hej :)
    Proszę o dopisanie mnie do listy KIMBonautów :)
    Wiozę ze sobą pusty plecak, bowiem, jak słusznie zauważyła kiedyś Asiczka - zakupy żarciowe w Biesach nawet te nasze, malutkie, w jakiś sposób mogą pomóc wzmocnić kruchą gospodarkę tego regionu :)
    I w ogóle kupowanie i wożenie jadełka w dzisiejszych czasach, to wożenie drewna do lasu:)
    Proponuję raczej składkowanie się i dokonanie Centralnych Zakupów przynajmniej jeśli chodzi o kiełaskę, chleb i trunki na Centralne Uroczystości :)
    Pozdrawiam Wszystkich Biesolubnych Biesołazów
    Derty

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    i ja bede na 100%, w biesy wybieram sie juz w poniedzielek wg planow w sekowcu bede w srode wieczorem, wiec pomoge w przygotowaniach, na znaczek to juz sie kiedys zapisywalem, wiec sie przypominam.
    co do jadla to jestem za zrzutka na kielbaske, trunki, a reszta to co kto przywiezie.
    i to tyle jak na razie.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar ww
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Płoty
    Postów
    44

    Domyślnie

    HEJ, HEJ a gdzie te tłumy KIMB-owiczów ?
    Czyżby zostali sami Twardziele i Twardzielki?
    Wezwanie Admina od wczoraj wisi,
    grubo ponad sto wyświetleń tematu,
    a osób może niespełna 20 by naliczył.

    Jeśli będzie około 20 osób to faktycznie nie powinno być problemu ze składkowaniem się, poza tym częściowo przekonuje mnie uwaga Asiczki o wzmacnianiu gospodarki, chyba coś w tym jest, tym bardziej, że kupując w hurcie łatwiej się targować .

    Cześć
    ww
    Raduje się serce
    Raduje się dusza
    Gdy się znów na trasę
    W Bieszczady wyrusza

  9. #19

    Domyślnie Dziękuję

    Dertemu i ww, że przychylili się do mojej sugestii - zakupów na miejscu. Skoro chcecie pomóc temu miejscu i ludziom - zacznijcie od prostych rzeczy, np. zakupów w miejscowych sklepach. Gwarantuję, że są dobrze zaopatrzone. A jak lubicie biegać z koszykiem to są samoobsługowe nawet w Lutowiskach.

    ukłony
    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  10. #20
    Awatar olecka
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    12

    Domyślnie

    Tak, tak. Asiczka ma racje.
    Kupując polskie produkty dajesz pracę :P (za dużo tv:)
    Ja moge negocjowac ceny zakupów hurtowych, moim marzeniem jest zostac negocjatorem. mam nadzieje ze dacie mi sznse.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Moje ostatnie spotkanie z bieszczadzkim misiem :) - film
    Przez Damian_Biesy w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:06
  2. Organizacja_ostatnie ustalenia
    Przez asiczka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-05-2003, 08:12
  3. Ustalenia po Kongresie
    Przez Anonymous w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 19-09-2002, 09:42

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •