Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: Chata Socjologa

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    Jestem jednak trochę rozczarowany, że oprócz Pawła, nikt jakoś tematu nie podejmuje...
    Może, gdybyśmy wystąpili z incjatywą budowy indiańskiej wioski w sercu Biesów, może wtedy znalazłoby się więcej zainteresowanych...?
    To też taka nasza, polska specyfika - fascynacja obcym i nieznanym...
    Pozdrawiam
    Kriss40
    PS - I proszę mnie tytułami rasisty nie raczyć... bo nie o to chodzi...

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Zosia samosia
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    z łąk i pól
    Postów
    339

    Domyślnie

    Krzysztof, przyjade gotować! Mówie to smiertelnie poważnie. potrafie to robic nawet w bardzo extremalnych warunkach. jak daje słowo! No bo przecież nie "samym słowem żyje człowiek". Prawda Krzysiu?
    A jednak.... zawsze Bieszczady... I Sanok, najpiękniejsze miasteczko świata :-))))


    www.odkryjbieszczady.pl

  3. #13
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    Trzymam za słowo!!!
    Pozdrawiam
    Kriss40

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    Kochane Biesołazki, wiem, że niektórzy żyją jeszcze KIMB-em, ale czas leci, a sprawa odbudowy Chatki jest naprawdę ważna.
    Może, zamiast wzdychać i pisać posty o pięknie Biesów, wypadałoby coś dla tych Biesów zrobić...?
    Pozdrawiam
    Kriss40

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    Kochani Bieszczadnicy
    Wczoraj, a właściwie to już dzisiaj, wróciłem z zebrania Klubu Otryckiego, który obradował dzielnie U Boryny przy Brackiej. Zostałem zaproszony przez zaprzyjaźnionych Otrytczyków i bardzo im za to dziękuję. Całe spotkanie poświęcone było odbudowie Chaty Socjologa. Była mowa o materiałach, transporcie, no i oczywiście samym wykonawstwie, czyli po prostu ciężkiej fizycznej pracy. Ja też, powiem może nieskromnie, mam mały udział w pozyskiwaniu sponsorów. Ale nie to jest istotne. Chodzi mi teraz przede wszystkim o to, że Klub chciałby pozyskać okna z rzeszowskiej wytwórni, która nazywa się Okna - Res (czy jakoś podobnie...) i reklamuje się praktycznie przy każdej ważniejszej drodze na całym Podkarpaciu. Każdy mieszkaniec Podkarpacia na pewno wie, o jaką wytwórnię chodzi. I tu wielka prośba - może jest wśród nas osoba posiadająca możliwości nawiązania "ciepłego" kontaktu ze wspomnianym Producentem (wiadomo - chodzi o sponsorowanie, ewentualnie sprzedaż z bardzo dużym upustem). Zapał wśród Otrytczyków jest naprawdę wielki i trzeba im pomóc - w końcu odbudowana Chata służyć będzie wszystkim...
    Pragnę tylko jeszcze dodać, że całe obrady przebiegały w baaardzo miłej atmosferze. A po obradach - gitara, śpiew i..... no sami wiecie.... wróciłem nad ranem...
    Jeżeli ktoś może pomóc w sprawie tych okien, to proszę o kontakt ze mną, albo z Julem, albo z Ajgorem.
    Dzięki.
    Pozdrawiam
    Kriss40

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kriss40
    Chodzi mi teraz przede wszystkim o to, że Klub chciałby pozyskać okna z rzeszowskiej wytwórni, która nazywa się ...
    a konkretnie musi byc ta firma ? moge popytac w roznych okno-resach, vidokach itp jesli mi czas pozwoli.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. #17
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    Warszawka
    Postów
    159

    Domyślnie Okna na Otryt

    Cześć Wam,

    Mogą być innych firm, byle drewniane.
    Zajrzyjcie na stronę:
    www.otryt.bieszczady.pl
    i w dużej ramce: fotki modelu chaty.
    Chata jest "dachowcem", chcemy ją pokryć gontem, dranicami albo wiórami osikowymi.
    Okna PCV odpadają.

    Dzięki
    Julo
    Klub Otrycki

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar Ajgor
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    jeszcze Warszawa
    Postów
    197

    Domyślnie

    Chciałbym poinformować, że prawie wszystkie materiały są juz na Górze. Do wwiezienia zostały belki i deski, które jeszcze leżą w tartaku, ale do piątku 18 czerwca powinno być już wszystko, a przynajmniej wiekszość. Podwaliny w połowie już leżą na słupkach fundamentowych, także 19 czerwca zdecydowanie ruszamy z główną robotą. Kto chce wziąć udział w stawianiu Chaty niech przyjedzie miedzy 19 czerwca a 4 lipca. Mam nadzieje ze poźniej zostaną tylko prace wykończeniowe.

    Pozdrawiam serdecznie!

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ajgor
    . Kto chce wziąć udział w stawianiu Chaty niech przyjedzie miedzy 19 czerwca a 4 lipca. Mam nadzieje ze poźniej zostaną tylko prace wykończeniowe.
    gdyby nie ta sesja ;/
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. #20
    Barszczyk
    Guest

    Domyślnie

    Oj ludziska... Ze trzy lata temu ostatnio na Otrycie, przez Wojtka prowadzonym byłem, tym starym jeszcze... Gorzały co tam poszło, a i trunków innych.. Oj działo się, miło nader wspominam. Potem dzielnie dzwoniąc puszeczkami w bacówkach starałem się namówić mniej wtajemniczonych turystów, by jako ja, trochę grosza wrzucili! Teraz czytam, że obóz fajny się szykuje a ja urlop mam od 8.7! I cóż tu począć? Na gotowe przyleźć bez sensu. Pomóc w budowie - samo marzenie! Coś wykombinuję by wcześniej być!
    PS. A tak w ogóle to dyskryminacja, że tylko w Warszawie u Boryny spotkania były. A w Łodzi takie puby fajne. I też wina, kobiet i śpiewu nie brak... A tu u nas sesji nie było...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Lutowiska-Chata Socjologa-Chmiel
    Przez stasiuvino w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 26-11-2008, 17:02
  2. Chata Socjologa na Górnym Otrycie - oferta
    Przez Julo w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-09-2005, 17:46
  3. Chata Socjologa okradziona
    Przez Jaro w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 07-05-2005, 19:41
  4. Chata Socjologa
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-01-2003, 10:41

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •