Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Aaaaaa...niedźwiedzica z Otrytu zjadła mojego posta...

  1. #1
    Kaja
    Guest

    Domyślnie Aaaaaa...niedźwiedzica z Otrytu zjadła mojego posta...

    Witajcie. Nie wiem co się stało, takiego fajnego posta dzisiaj napisalam i go tu nie ma...:(To ja może napiszę krótko: czy ktoś z Was może mi powiedzieć jak przejść szlak od Opołonka, ewentualnie Przełęczy Użockiej do Przełęczy Bukowskiej?Chodzi mi o to gdzie zacząć,gdzie skończyć i gdzie po drodze można przenocować.Strasznie bardzo okropnie będę wdzięczna za odpowiedź,w poniedziałek już ruszam na szlaki...:) Pozdrawiam.Kaja

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    29

    Domyślnie

    Hmm......A masz potrzebne pozwolenie ?????? Ta trasa(szlak tylko po ukraińskiej stronie jest raczej niedostępna dla wszystkich biesołazów, zresztą ten temat był już na forum poruszany.
    Co do nocowania to na tej trasie jest to raczej ryzykowne i to nie ze wzgledu na dzike zwierzęta

  3. #3
    Kaja
    Guest

    Domyślnie

    Hej! Jestem pierwszy raz na forum, nie bardzo wiem gdzie szukać postów na ten temat. A jakie pozwolenie jest potrzebne? Z BdPN? Jeśli tak, to myślę że dam radę je zdobyć, bo będę mieszkać obok dyrekcji BdPN:) A poza pozwoleniem? Jakie trudności mnie jeszcze czekają i czemu to jest niebezpieczne? Pozdrawiam. Kaja

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Zosia samosia
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    z łąk i pól
    Postów
    339

    Domyślnie

    A jaki to szlak wiedzie na Opołonek? No, no nowy wyznaczono a ja nic o tym nie wiem. Ehhhhh. No cóż. Jesli się nie myle, to zeby tam iśc trzeba miec zezwolenie z BPN-u i odStraży Granicznej. Nie kazdy turysta takie pozwolenie otrzyma, trzeba odpowiednio umotywować po co tam się idzie. No chyba,że Aga ma informacje o nowym szlaku:D:DW takim razie prosze o szybką informacje:D
    A jednak.... zawsze Bieszczady... I Sanok, najpiękniejsze miasteczko świata :-))))


    www.odkryjbieszczady.pl

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Zosia samosia
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    z łąk i pól
    Postów
    339

    Domyślnie

    Oj kaja, Kaja!!!!!
    A jednak.... zawsze Bieszczady... I Sanok, najpiękniejsze miasteczko świata :-))))


    www.odkryjbieszczady.pl

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    29

    Domyślnie

    Tak jak napisałam szlak jest tylko po ukrainskiej stronie :P Ale żeby tam wejsc z Przeleczy Użockiej tez trzeba miec pozwolenie tym razem od ukrainskiej strony....No chyba , ze idziemy na żywiol liczac sie z ewentualnym zatrzymaniem przez pograniczników :D a kontrole sa moge Cie o tym zapewnić....tym bardziej teraz ,.....
    Hmm... a nocleg na samej granicy polsko- ukraińskiej .....no cóż.....powodzenia

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie

    Do tego niedźwiedzie skaczą po ludziach jak najęte, a jelenie gryzą po piętach... niepolecam

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    29

    Domyślnie

    Zapomniełeś jeszcze o osławionych bieszczadzkich wilkach pożerających niepokornych i ciekawskich turystów......

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Zosia samosia
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    z łąk i pól
    Postów
    339

    Domyślnie

    Aga, sorki pomyliłam imie. To Kajke pytałam. Wiem przeciez jak jest ze "szlakiem" na Opołonek. A tak na marginesie, to moim największym marzeniem jest tam być. Ale wydaje mi sie to nierealne bardzo. Na jednej ze stron czytałam, że pozwolenia wcale nie jest łatwo otrzymać. Trzeba "miec powody" żeby tam iść. A Kaja... no cóż, moze jej sie uda:D:D:D
    A jednak.... zawsze Bieszczady... I Sanok, najpiękniejsze miasteczko świata :-))))


    www.odkryjbieszczady.pl

  10. #10
    Kaja
    Guest

    Domyślnie

    Oj, ale jesteście no... Przeciez napisałam że niedźwiedzica z Otrytu zjadła mojego wczesniejszego posta i dlatego teraz zapytałam krótko i węzłowato a wy od razu mi tu o wilkach i niedźwiedziach:) Przecież wiem że nie ma tam żadnego szlaku, inaczej wszystko byloby proste. Chodziło mi tylko o to czy mój dziki plan jest w ogóle realny. Słyszałam że jest tam jakieś ustrojstwo gdzie można się przespać. A pytam bo wiem że bywali tacy, którzy się tamtędy całkiem sporo włóczyli i dali radę. Tylko że nie mam na nich namiarów niestety. I to wcale nie znaczy że dlatego że ich opołonkowe wilki zjadły a resztki rozwłóczyły od Przełęczy Bukowskiej do Koszalina Powiedzcie coś na serio, dobra? Kaja

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pasmo Otrytu
    Przez ja442 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 05-09-2011, 16:22
  2. Kto kogo zjadł?
    Przez michałtw w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-06-2011, 22:26
  3. Proszę o poważne potraktowanie mojego pytania na temat żmij.
    Przez dziczu w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 27-09-2007, 09:12
  4. Jak wstawic zdjęcia do posta?
    Przez marou35 w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-07-2007, 15:33
  5. Pierwsza część relacji z mojego pobytu w Bieszczadach
    Przez Doczu w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 21-11-2005, 21:27

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •