Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Podstawowa pomoc w razie problemów

  1. #1
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Podstawowa pomoc w razie problemów

    Witam!

    Forum jest ustrojstwem jak donoszą użytkownicy skomplikowanym dlatego postanowiłem zamieścić kilka informacji, które mogą pomóc w razie problemów.

    Ogólnie:
    1) Problemy z logowaniem:
    www.forum.bieszczady.info.pl/faq.php#0

    2) Informacje na temat pisania i odpisywanie na posty:
    www.forum.bieszczady.info.pl/faq.php#21

    3) Inne sprawy mniej szczegółowe:
    www.forum.bieszczady.info.pl/faq.php

    To tyle :)

    Kończąc ten post proszę pamiętajcie, że zawsze możecie się zwrócić do mnie :) (admin@bieszczady.info.pl) z prośbą o pomoc lub do Piotra (wolf@bieszczady-s.fr.pl)
    lub do innego użytkownika który z pewnością nie odmówi pomocy.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  2. #2
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    sorry ze glowe znowu zawracam ale jak zdjecia dodac bom zkomputera laik kompletny

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Pozdrawiam
    Przemek

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Tak z polskiego na nasze:

    Kliknij "Odpowiedz" , obok buźki jest "spinacz"
    Jak na niego klikniesz, to Ci się otworzy okienko - tam przeglądaj do "wybierz plik z Twojego komputera" - i wybierasz zdjęcie z zasobów.

    Niżej jest wyślij i czekaj aż pokażą sie jako załączniki w formie listy, wtedy możesz okno zamknąć.

    Kliknij podgląd, by się upewnić, że wszystko poszło - unikniesz edytowania posta, czy dublowania.

    Zwróć uwagę na dopuszczalną wagę zdjęcia - te 800X600 wystarcza w zupełności.
    Wyostrz zdjęcie po zmniejszeniu.

    Do zmniejszania zdjęć posłużyć się byle programem, np. irfan view, a jeśli chcesz hurtem zmniejszyć większą ilość, to np. VSO Image Resizer

    Pozdrawiam:)

  5. #5
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Nie mogę edytować tekstu, jedyne co mi działa, to enter. Ani kursywa, ani podkreślenie, brak czcionek, nie mogę wstawiać uśmieszków. Może cos muszę wcisnąć, albo to wina mojego komputera?

  6. #6

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Witaj. Chcę usunąć konto ale nie wiem jak to zrobić. Wszystko się równoważy. Miłość i gniew, życie i śmierć, ciało stałe z ciałem niestałym. Oddech to życie albo ... jesteśmy pomiędzy światami i wydaje się nam ono i jawi jako sen. To jak liść klonu spadający w jesienny ciepły i dobry dzień na ramię smutnego człowieka, jak wiatr w uszach, jak muzyka, jak gorzka łza. W kieszeni dwa kasztany, w głowie...? Moze kiedyś powiem... Moze kiedyś powiem światu dlaczego się na niego nie zgadzam. I może dobrze siedzieje, ze nie mozesz np. rozdawać uśmieszków:)

  7. #7
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Na priva do mnie zapraszam....
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  8. #8
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Nie wiem, od czego to, ale kiedy chcę skorzystać z opcji Odpowiedź z cytatem nie działa mi spacja. Przy normalnej odpowiedzi wszystko jest ok. Co za czort?

  9. #9
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Czy ktoś może potwierdzić, że taki problem występuje? Ale tylko jak występuje, jak nie ma u Was tego problemu to o tym proszę nie piszcie Mnie trudno zdiagnozować bo u mnie wszystko gra.

    Gdyby ktoś miał to samo to poproszę o szczegóły: czy przy każdym cytowaniu się powtarza, czy tylko czasem (kiedy?), pod jaką przeglądarką i jaki system operacyjny.
    Czterech panów B.

  10. #10

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Gdyby ktoś miał to samo to poproszę o szczegóły: czy przy każdym cytowaniu się powtarza, czy tylko czasem (kiedy?), pod jaką przeglądarką i jaki system operacyjny.
    Niedawno tak miałam, jak chciałam zacytować DUCHAPRZESZŁOSCI z relacji sir Bazyla, z przeglądarki mozilla z XP10. Ale to było tylko raz i jak anulowałam odpowiedź z cytatem i ponownie spróbowałam to poszło gładko. Się wystraszyłam że mi spacja wysiadła. Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc
    Przez WALDI w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-09-2007, 02:29
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-08-2005, 10:20
  3. WETLINA - pomoc
    Przez TC w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-07-2002, 01:26
  4. POMOC
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2001, 11:01

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •