Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54

Wątek: Bieg Klubu OTK Rzeźnik

  1. #1
    Ziut
    Guest

    Domyślnie Bieg Klubu OTK Rzeźnik

    Witajcie
    W końcu czerwca tego roku organizowany jest po raz pierwszy Bieg (???) klubu OTK Rzeźnik.
    Pomysł polega na udowodnieniu czy można w ciągu doby przebyć cały czerwony szlak.
    Oczywiście nie chodzi o zawody na zabój ale pretekst do przybycia w Bieszczady.
    Szczegóły znajdziecie na stronie www.biegi.pl
    Zapraszam w imieniu organizatora.
    Ziut

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: Bieg Klubu OTK Rzeźnik

    Cytat Zamieszczone przez Ziut
    Pomysł polega na udowodnieniu czy można w ciągu doby przebyć cały czerwony szlak.
    Karkołomny pomysl, ale czego to ludzie nie wymyślą :) Odcinek taki mozna przebyć w ciągu jednego dnia. Taki sam dystans - 70km - pokonało w zeszłym roku 6 osob w czasie 12h. W dużej części rowniez czerwonym szlakiem,tylko start był ze Smereka (czyli po terenie teoretycznie trudniejszym). Jeśli pobiegniecie z Komańczy, to chyba rzeczywiście będziecie pierwsi którzy tego dokonali.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  3. #3
    Indy
    Guest

    Domyślnie

    Ja
    Ja sie zgłaszam :D

    Czy ktos chce sie dołączyc do mojej druzyny ?

    Indy

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    26 czerwca hmm, planujemy mini KIMBa w Kraku, ale to sie jeszcze zobaczy :)
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. #5
    mirekb
    Guest

    Domyślnie

    Czść miłośnicy Bieszczad.

    To ja jestem organizatorem tego biegu, a może marszobiegu. Pomysł wziął się oczywiście z głupiegi gadania, czy da się to zrobić czy nie i zakładu, który uwieńczył tą dyskusję. Ja stawiam, że się da i mam to udowodnic. Limit czasu dla mnie to 12 godzin, reszta zawodników może ukończyc bieg później. Zgłosiło sie na razie kilkanaście osób i... biegniemy! zapraszam do uczestnictwa i kibicowania!

    http://www.biegi.pl/aktual/akt71.html


    a skoro to mój pierwszy post na Waszym forum to może sie przedstawię: Mirek B., mieszkam w Warszawie, jestem socjologiem. W Bieszczadach pierwszy raz byłem bodajże w 1991 roku, jeszcze w LO, ale od tego czasu latem odwiedziłem te góry tylko kilka razy-- czy to z plecakiem, czy na rowerze po drodze z Ukrainy (przez Słowację), etc. Dosc, że schodziłem je dość dobrze, ostatnie parę razy brnąc przez nie głównie zimą (w lecie za tłoczno jak dla mnie). Najcieplej wspominam sylwestrową wyprawę ze schroniska pod Rawkami do tzw. Chatki pod Obnogą (za bukowym Berdem, po gdzies po drodze na Muczne bodajże) - 11 godzin przy dwudziesto stopniowym mrozie, z blisko 3godzinną wspinaczką na Grzebień (Krzemień) przez zmarzniety na wierzchu śnieg siegający pasa; późno-jesienną wyprawę "na pałę",bez namiotu nawet, z Nowego Łupkowa do Baligrodu przez Maguryczne, Zebrak, Łopiennik; czy dobowy marsz z Mucznego przez Lutowiska (busem do Żłobka) i dalej, przez Żuków do Ustianowej... niezapomniane chwile, dużo pozytwynego wysiłku :)

    Cóż, że teraz nie mam czasu na takie wyprawy, trzeba mi całe Bieszczady w jeden dzień przeskakiwać - biegiem :) zapraszam zatem jeszcze raz wszystkich Forumowiczów do udziału lub kibicowania (cheerleaderki mile widziane na przełęczach :) )

    pozdrawiam Wszystkich
    Mirek

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Lech Rybienik
    Na forum od
    06.2004
    Rodem z
    Przemyśl/Warszawa
    Postów
    225

    Domyślnie

    Hehehe

    Byłem, widziałem obserwowałem. Niechcący przy organizacji nawet pomagałem:))

    Najlepsza dwójka miała chyba czas 11h 40 min (albo coś około). Jak na Komańcza - Ustrzyki to...czapki z głów. Ja bym na zawał na Zebraku wykitował:))))))
    Szczerze podziwiam.

    Lech

  7. #7
    Ralphi
    Guest

    Domyślnie

    Hej.
    Rozumiem skąd wziął się pomysł. :)
    Jeżeli wśród Bieszczadników znajdują się biegacze, zachęcam do zajrzenia na stronę i forum: http://www.bieganie.pl/
    Pozdrawiam.

  8. #8
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Bieg Rzeźnika- film dokumentalny

    Powstał pomysł zrobienia filmu dokumentalnego o Biegu Rzeźnika. Jest to na razie wstępny pomysł, nawet niekonsultowany jeszcze z organizatorami, na to chciałbym poświęcić wiosenny przyjazd w Bieszczady.
    Teraz chciałbym poprosić was o opinie o biegu, refleksje, wspomnienia, może ktoś z was brał w tym udział, i w ogóle o wszelkie opinie, które mogą pomóc w realizacji filmu. Również materiały.Nie ukrywam, że liczę na ożywioną dyskusje.
    Film ma realizować firma Akabar z Torunia (http://www.akabar.pl/), ja mam być kimś w rodzaju konsultanta ds. bieszczadzkich i współautorem scenariusza, tym bardziej mi zależy na waszej pomocy.

  9. #9
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Bieg Rzeźnika- film dokumentalny

    Nareszcie!

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Bieg Rzeźnika- film dokumentalny

    Mamy z Andrzejem627 trochę materiału filmowego z drugiego biegu.Andrzej umieścił nawet parę filmików.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Tegoroczny Bieg Rzeźnika.
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-10-2014, 20:08
  2. bieg karczmarzyka
    Przez diabel-1410 w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-01-2013, 21:07
  3. IV Bieg od Niedźwiedzia aż do Kija Wetlina-Wola Michowa-foto
    Przez Wasylek w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-02-2010, 12:37
  4. Bieg Rzeźnika 2007
    Przez WUKA w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-06-2007, 13:42

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •