Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 122

Wątek: Z psem w Bieszczady

  1. #21
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iza
    E............ nie pomaga , dziś mam to samo , chyba Piotr ma racje pewnie nie spełniam warunków Unijnych i już .
    Może kodowanie w przeglądarce masz przestawione?
    Ma być: Europa Środkowa (ISO)
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie

    Admin!
    Hałas pisze się przez "h".

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez T.B
    Tak, tak Piotrze! Od koni trzymaj się z daleka. Taki głodny koń to człowieka połyka na raz.
    No cóż, mam niestety złe doswiadzczenia i już. Psy tez są głupie, a jakże. Koń jednak widzi mi się musi być znacznie głupszy - tak ogólnie/obiektywnie rzecz biorąc.
    Cytat Zamieszczone przez T.B
    Właściciele psów, którzy puszczają te psy luzem i bez kagańca, to banda egoistów. Ja też się boję psów. Ale to jest nic wobec tego, co przeżywają koty i ich właściciele przy spotkaniu z taką parą bęcwałów (psy też są głupie i ja mam na to dowody).
    Nie wiem czy chciałeś mi dokopać ;-) czy tez nie, ale ja się z Toba zgadzam. Zamierzam się zresztą do nowego przepisu stosować, skoro taki jest to trudno. Właściciele którzy puszczają psy luzem bez kagańca w miejscach publicznych sa po prostu nieodpowiedzialni. Jest tak jak napisała Żaba - większość ludzi nie panuje nad swoimi psami, taki puszczony luzem psiak poleci za kotem, kaczką czy czym tam chcesz i jego "pan" nie jest w stanie go odwołać, bo kochany pupilek ma go po prostu w d..
    Natomiast psów przybywa i co gorzej jest moda na psy agresywne (amstaf, pitbul, kaukaz). Wyjrzyj za okno, albo jak bedziesz na spacerze, popatrz sobie ile jest psów, które wyprowadzają swojego pana na spacer - całe mnóstwo. Zawsze z tego zlewam - ciągnie taki piesek przodem, a Pan leci na smyczy za nim mało sie nie zabije o drzewka i znaki drogowe...
    Cytat Zamieszczone przez T.B
    Leśnicy, to banda sobiepanków (jestem sobie pan leśnicy, nikt mi drzewek nie policy).
    Obiektywnie to trzeba przyznać, że teraz to już nieco lepiej liczą. Trzeba sie bardzo napracować, co by ci nie policyli
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Wydaje mi się że jeśli pieska sobie kupię i zaprowadzę go na Tarnicę na smyczy i w kagańcu i pomimo to dostanę mandat to osobiście oprotestuję Panów strażników podróżujących na koniach.
    Obawiam się, że ciężko byłoby go tam teraz zaprowadzić, gdyż zapewne "ukaz" stanie sie wymagalny juz na punktach kasowych. Jeśli nawet nie, to (szczególnie w sezonie) zaczuliby Cie inni turyści, którzy nowy przepis szybko podłapią, tzn. Ci którym psy przeszkadzają z założenia ( mrygnę sobie do izy, a co mi tam... ) i będą wyciagac komóry i dzwonić po straż - to sie dopiero hałas zrobi...
    Pół nowego regulaminu jest spieprzone - ale o tym kiedy indziej...
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar WueM
    Na forum od
    04.2004
    Rodem z
    Piotrków Trybunalski
    Postów
    102

    Domyślnie

    Przeczytałem sobie rzeczony regulamin BPN... No cóż, co do opłat za wejście na teren Parku, to się zgodzę (choć z oporami). Zakaz wprowadzania psów - skoro tak ma być, to trudno. Widocznie musi to mieć jakiś wpływ na przyrodę i zakaz wprowadzono, a opłata za przebywanie na terenie BPN jest pewnie rekompensatą za zniszczenia i pewnie się należy, choć wydaje mi się nieco wygórowana.
    Nie mogę tylko zrozumieć po co, DO CHOLERY, wprowadzono opłaty za robienie zdjęć? Że niby taki aparat robi przyrodzie jakieś złe rzeczy? To niby jak to jest? Idę sobie, robię zdjęcia, upamiętniam widoczki, potem wywołuję zdjęcia, a za pół roku, jak mi coś odbije - wyślę zdjęcie na konkurs i zdobędę jakąś tam nagrodę. Dowie się o wszystkim Dyrektor BPN. Oczywiście, każe przedstawić dowód opłaty za robienie zdjęć w celach komercyjnych, czy jakichś takich. Ja oczywiście dowodu opłaty nie przedstawię, bo kiedy strzeliłem tę nieszczęsną fotkę, nie wiedziałem, że w Bieszczadach można zrobić zdjęcie, które nadaje się na konkurs (tylko tak mówię). I co wtedy - kryminał. Pan Dyrektor zakaże mi wstępu na teren BPN, a może nawet zabierze mi aparat fotograficzny marki ZENIT. Chyba się popłaczę i poszukam sobie innych gór.

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WueM
    Nie mogę tylko zrozumieć po co, DO CHOLERY, wprowadzono opłaty za robienie zdjęć?.
    Ta opłata była odkąd jest regulamin, nie wprowadzono jej teraz. Dotyczy fotografowania wyłacznie w celach komercyjnych. W sytuacji ktorą opisałeś, nie ma mozliwości wyciągnicia konsekwencji, więc nie panikuj IMHO komercynje fotografowanie jest wtedy,kiedy idzie sie z zamiarem - sfotografowania, a nastepnie sprzedazy zdjęć. - umieszczenie ich w przewodnikach,mapach,albumach, itp - to tez jest sprzedaż zdjęć.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar WueM
    Na forum od
    04.2004
    Rodem z
    Piotrków Trybunalski
    Postów
    102

    Domyślnie

    Dziękuję, trochę mi się rozjaśniło. Przyznam, że nigdy wcześniej nie czytałem regulaminu BPN, no może tak troszeczkę (pobieżnie). Ale swoją drogą, to jak zamieszczę zdjęcie w jakimś albumie (takim do sprzedaży) po wielu, wielu latach, to co mi może pan Dyrektor?... Chyba nic.

    Dodaję 2 mojezdjęcia zrobione około 10 lat temu. Zgadnijcie, co na nich jest i skąd zostały zrobione.

    Pzdrawiam i ciągle marzę o Bieszczadach.

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar WueM
    Na forum od
    04.2004
    Rodem z
    Piotrków Trybunalski
    Postów
    102

    Domyślnie

    Albo plik za duży, albo nie umiem wysyłać załączników. No cóż, nie pokażę moich zdjęć. A tak bardzo chciałem.

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WueM
    A tak bardzo chciałem.
    To albo próbuj jeszcze raz, albo wyslij mi je na maila, a ja spróbuję je zamiescić na forum. (max. jest chyba 40kb)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie

    Piotr napisał:
    Ci którym psy przeszkadzają z założenia ( mrygnę sobie do izy
    ,

    Se mrygaj i nie wysnuwaj takich wniosków bo sa bezpodstawne .
    Pies jest pies niby najlepszy przyjaciel człowieka tylko niekoniecznie przyjaciel Kowalskiego musi być przyjacielem Nowaka


    P.S
    Załączam mojego przyjaciela jako dowód że psy z założenia mi jednak nie przeszkadzają
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. wypoczynek z psem
    Przez Ppx w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-06-2012, 09:24
  2. Z psem w lesie
    Przez Stały Bywalec w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-12-2009, 09:01
  3. [Wydzielone]: "Bieszczady z psem"
    Przez Krysia w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-11-2007, 05:04
  4. Z psem w Bieszczady
    Przez Gospella w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 13-11-2007, 04:59
  5. Z psem po Bieszczadach
    Przez Rajmund Scheffler w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-06-2006, 23:36

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •