Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Schroniska widma:)

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Schroniska widma:)

    Cytat Zamieszczone przez deszcz1 Zobacz posta
    mam pytanko w sprawie schroniska Latarnia Wagabundy w Woili Michowej? Co to jest?
    To jest ośrodek, ustawiony głównie na imprezy zorganizowane i grupy. Kiedyś w budynku było więzienie, filia Łupkowa chyba. Potem wyremontowany przez Kija, obecnie już dość wysłużony - przy obozach, koloniach, zielonych szkołach, itp, itd to normalka że wszystko sie szybko zużywa, zatem w środku: warunki schroniskowe. Dla bardziej wybrednych ma być w przyszłości osobna część a'la Waldorf-Astoria Hotel ;-)
    Cena za przyczepę którą podajesz jest faktycznie taka (20zł/os). Dziwne ze się nie spytałeś przed noclegiem - a kartka z cennikiem wisi tez na słupie czy drzewie (zapomniałem) jak się wchodzi na pole namiotowe tam gdzie stoją przyczepy. Nie byłbyś zaskoczony. To prawda że cena za takie coś jest kosmos.
    BTW: nie wydaje mi się sądząc po Twoim profilu, aby Kiju był dla Ciebie "młodzianem", chyba że to jego koń chodził i kasował za nocleg ;-)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar deszcz1
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Schroniska widma:)

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Zobacz posta
    To jest ośrodek, ustawiony głównie na imprezy zorganizowane i grupy. Kiedyś w budynku było więzienie, filia Łupkowa chyba. Potem wyremontowany przez Kija, obecnie już dość wysłużony - przy obozach, koloniach, zielonych szkołach, itp, itd to normalka że wszystko sie szybko zużywa, zatem w środku: warunki schroniskowe. Dla bardziej wybrednych ma być w przyszłości osobna część a'la Waldorf-Astoria Hotel ;-)
    Cena za przyczepę którą podajesz jest faktycznie taka (20zł/os). Dziwne ze się nie spytałeś przed noclegiem - a kartka z cennikiem wisi tez na słupie czy drzewie (zapomniałem) jak się wchodzi na pole namiotowe tam gdzie stoją przyczepy. Nie byłbyś zaskoczony. To prawda że cena za takie coś jest kosmos.
    BTW: nie wydaje mi się sądząc po Twoim profilu, aby Kiju był dla Ciebie "młodzianem", chyba że to jego koń chodził i kasował za nocleg ;-)

    Zdaje się,że pytałem o cenę. I jak napisałem; zaakceptowałem ją. Głownie dlatego, że miałem ograniczony wybór, a towarzyszka leciała z nóg , a i ze mną było nie lepiej. Cóż, kiedy mi się nie spodobała. Co do " młodziana "; będę się upierał. Cennika przy wejściu na pole namiotowe nie widziałem ( jak wynika z powyższego - to i tak bez znaczenia) , zresztą, zanim nie znalazłem się w środku wogóle niewiele widziałem.. Rano istotnie taki ujrzałem przy werandzie.
    Pozdrawiam
    Слава Польщi та Українi!

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar deszcz1
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Schroniska widma:)

    Nie tylko spytałem ale i zapłaciłem z góry. Co nie zmienia faktu, że cena mi się nie spodobała. Sytuacja w typie: "płacz i płać".
    Co do "młodziana", będę się upierał, co nie znaczy,że siebie uważam za starca. Konia bym raczej rozpoznał, a jak wynika z mojej kwietniowej relacji wręcz bym przed nim uciekał.
    I żeby było jasne, nie mam specjalnych pretensji. cieszyłem się, że mamy wyrko, pozostało tylko wrażenie, że "nieco" przepłaciłem.A cennik istotnie wisi, przynajmniej przy werandzie ale wieczorem go nie widziałem ( co i tak jest bez znaczenia, bo cenę usłyszałem bezpośrednio), zresztą wieczorem wogóle niewiele widziałem; i ja, i towarzyszka - lecieliśmy z nóg
    W sumie: chciałbym mieć tylko takie problemy i tylko w Biesach.
    Pozdrawiam
    Слава Польщi та Українi!

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Schroniska widma:)

    Cytat Zamieszczone przez deszcz1 Zobacz posta
    Nie tylko spytałem ale i zapłaciłem z góry.
    Hmm:
    Cytat Zamieszczone przez deszcz1 Zobacz posta
    Ale gdy rano jakiś młody człowiek, najwyraźniej zawiadujący interesem skasował nas na 44 złote, odebrało mi mowę. Zapłaciłem, a jakże ale pozostał pewien niesmak.
    Cytat Zamieszczone przez deszcz1 Zobacz posta
    I żeby było jasne, nie mam specjalnych pretensji.
    A możesz mieć - po to są usługodawcy żeby ich krytykować ;-)
    Cytat Zamieszczone przez deszcz1 Zobacz posta
    W sumie: chciałbym mieć tylko takie problemy i tylko w Biesach.
    Dokładnie.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar deszcz1
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Schroniska widma:)

    Słusznie.Popitoliłem.Po prostu napisałem nie zdobywając się na szczególną retrospekcję.Za nocleg od razu. Rano zaś za jajeczniczkę i wtedy też w. w, cennik spostrzegłem. Dziękuję za subtelne zasygnalizowanie przekłamania.
    Pozdrawiam
    Слава Польщi та Українi!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Schroniska- ceny noclegów
    Przez wasyl w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-10-2012, 11:01
  2. Dawne schroniska w Gorganach i Czarnohorze
    Przez dziabka1 w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 14-01-2008, 15:25
  3. Namiot vs. schroniska
    Przez kyouzo w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-07-2006, 12:57
  4. Schroniska Bacówki
    Przez dziadek24 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-05-2005, 09:05
  5. Odbudowane schroniska
    Przez Ajgor w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 25-10-2004, 09:54

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •