Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: krywe

  1. #11
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie

    Na stronie bieszczady info u samego dołu są tapety do ściągnięcia. I jest piękne zdjęcie Krywego. Widać dom Tasi, nieco wyżej bacówkę ( do wynajęcia ), niżej pawilon A.M. i z przodu oboro - stodoła, z lewej na górze ruiny cerkwi.
    Długi

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez długi
    Na stronie bieszczady info u samego dołu są tapety do ściągnięcia. I jest piękne zdjęcie Krywego. Widać dom Tasi, nieco wyżej bacówkę ( do wynajęcia ), niżej pawilon A.M. i z przodu oboro - stodoła, z lewej na górze ruiny cerkwi.
    Długi
    Długi jesteś prawdziwym "Krywologiem" , kopalnią wiedzy - szacunek!! Pomęczę Cię jeszcze trochę: Jak wynająć bacówkę??? I czy na jedną nockę można
    Damian

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie

    Słuchajcie, jeśli tam nie ma gospodarza i nikomu nic się nie chce to może założymy "fundację KRYWE" i urządzimy w budyneczku miłe schronisko dla "prawdziwych" turystów biesolubów. Mogę być kierownikiem )
    pozdrawiam
    DAMIAN

  4. #14
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie

    Znam osobiście mieszkańców Krywego. Przez parę lat Krywe było dla mnie i przyjaciół bazą wypadową na zimowe wędrówki. Wejdź na stronę Krywego i potem zadzwoń do Tosi i zamów sobie bacówkę. Jest solidna.
    Barak AM - był remontowany, więc odkupienie lub dzierżawa nie będzie tania. Spytaj Tosi, ona jest "na bieżąco".
    Długi

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie

    Długi czy mógłbyś poradzić mi jednodniową eskapadę z Krywego w kierunku Otrytu. Nigdy nie byłem w tym rejonie. Ale tak dla 30 latków

  6. #16
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie

    1)Zawsze chodziłem raczej w kierunku Smereka. Piękna wycieczka, droga na mapie i kompas, na Stoły. Chyba jeszcze poza Parkiem. Widok ze Stołów na Smerek pyszny, szczególnie wczesnym przedpołudniem, Zejście do drogi do potoku Hulski.
    2)Spacer drogą w kierunku Tworylnego, lewą stroną Sanu do... prawą z powrotem, lub na odwrót, ładne widoki z drogi
    3) obok zwalonego mostu przez San i pierwszą drogą zrywkową do góry. Można odwiedzić stadninę u Witka http://www.stadnina.megapolis.pl/ ( nocleg)
    lub zwyczajnie powłóczyć się po lesie, widoki z polanek.
    4) drogą obok potoku Hulski, do granicy parku
    5) Usiąść na progu bacówki, gapić się na Ryli, popijać winko, ....
    Pozdrawiam
    Długi
    PS
    Była już dyskusja na temat drogi z Sękowca na Krywe i opisy ścieżek przyrodniczych.
    Poszperaj w starych postach
    D.

  7. #17
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sanok
    Postów
    89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez długi
    1)Zawsze chodziłem raczej w kierunku Smereka. Piękna wycieczka, droga na mapie i kompas, na Stoły. Chyba jeszcze poza Parkiem. Widok ze Stołów na Smerek pyszny, szczególnie wczesnym przedpołudniem, Zejście do drogi do potoku Hulski.
    ja szedłem z Krywego na Smerek, wydawało się, ze szybko wejdziemy na szczyt i wrócimy na Krywe. Jednak nie było to takie proste, bo na szczyt weszliśmy po kilku godzinach karkołomnego przedzierania sie przez las, na przełaj, za kompasem, poza tym miejscami było na prawde stromo, przeszkadzały powalone drzewa. Ostatecznie zeszliśmy na nocleg do Jaworca, a na drugi dzień wróciliśmy na Krywe przez Krysową, Siwarną i dolinę Tworylczyka. Trasa tej wycieczki była częściowo nielegalna bo wiodła przez BPN

  8. #18
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie

    Smerek z Krywego? Tylko zimą!!!!
    Pyszna zabawa, nocleg w Czertyczy.
    Bawiłem się w to parę razy parę lat temu jeszcze bez naruszania parku.
    Ze Stołów na wprost na Smerek to zabawa dla straceńców , wyrypa, chaszcze beeee,
    Z Czertyczy na lewo i grzbietem. Teraz za parku polecam ze schroniska w Suchych Rzekach, też piknie i w zgodzie z prawem. Zimą w nocy pięknie wilki wyją.
    Długi

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie

    Gdzie są brody na sanie? w Krywem, tworylnem jescze gdzieś?mapy są niejasne...

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez damian
    Gdzie są brody na sanie? w Krywem, tworylnem jescze gdzieś?mapy są niejasne...
    A na co Ci? Toć tam wody po kostki :)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Krywe Tworylne
    Przez falcon w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 17-07-2017, 21:57
  2. Krywe, Tworylne
    Przez falcon w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 07-05-2012, 16:40
  3. Krywe
    Przez monia w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-07-2006, 11:24
  4. KRYWE ( DO SB)
    Przez iza w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-07-2003, 09:13
  5. Krywe
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-01-2003, 18:17

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •