Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Strój organizacyjny obowiązkowy !

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Strój organizacyjny obowiązkowy !

    Zapomnielibyśmy o b. ważnym szczególe.
    Wybierając się na dyżur do Dwernika należy koniecznie ubrać się w strój organizacyjny - dostarczony nam na gwiazdkę przez Darka Mikołajewicza Admina.

    A kto jeszcze takowego stroju nie posiada, niech wystąpi do D. M. Admina ze stosownym podaniem.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2
    Barszczyk
    Guest

    Domyślnie Stały Bywalec? Jastrząb? :-)

    Witaj Stały Bywalcze, miło znów tu gościć i widzieć Twe wpisy. Ze sto lat (a dwa przynajmniej) mnie tu nie było, zaniedbałem się jakoś, motyla noga! Ale teraz wraca Barszczyk (kto mnie jeszcze pamięta? Lupino? Szaszka? Agajotek? Ty SB, choć pod jastrzębim pseudo?...). I miło, że pomysł przy którego narodzinach byłem (spotkań Dwernikowych) wciąż żywym jest!
    Jedno tylko pytanie - gdzie podział się Bar u Stenki, co Stenką wcale nie była? Tamże pierogi być miały, jeśli mnie pamięć nie myli... Wszystkich dobrych ludzi pozdrawiam z Łodzi!

  3. #3
    Barszczyk
    Guest

    Domyślnie

    Ja kandydat na Bieszczadnika tylko?! Toż to skandal jawny! A me dawne przewgi i w polu zasługi?... Na polach Łopiennika i przy stenkowych pierogach? Na Starych Forach i przy Siekierek stołach? Ale mnie forum podsumowało, no nie....

  4. #4
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Barszczyk
    Ja kandydat na Bieszczadnika tylko?! Toż to skandal jawny! A me dawne przewgi i w polu zasługi?... Na polach Łopiennika i przy stenkowych pierogach? Na Starych Forach i przy Siekierek stołach? Ale mnie forum podsumowało, no nie....
    Po ilości postów liczy!
    BTW Witamy znowu :)

    A stary login jaki miałeś?
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie

    Jak miło ponownie przeczytać post o znajomym brzmieniu słowa, pisanego przez Barszczyka.
    Witaj ponownie na Forum!!!
    pozdroowka
    pozdroowka
    marekm

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie

    Czesc Barszczyk! Jasne, ze pamietam. :)
    Szkoda, ze nie reaktywowales się miesiąc wcześniej, może byś na KIMB zawital...
    Tylko nam znowu nie zniknij na kolejne dwa lata :P

  7. #7
    Barszczyk
    Guest

    Domyślnie

    Ha, wzruszyłem się moi mili Naprawdę... Miło że pamietacie, miło znów znajome nicki zobaczyć! Też żałuję jak cholera, że mnie wcześniej tu nie przygnały światłowodowe wiatry. jakoś to przejście z wirtualnych Bieszczadów na bieszczady.info źle na mnie chyba wpłynęło, jakoś wtedy zaginąłem...
    PS Do admina: Barszczyk zawsze byłem! Choć nie udało mi się pod stary nickiem zalogować, wiec od nowa sie zaktywowałem A tego spotkania żałuję jak diabli. Ale będzie ich jeszcze wiele, dobrze kombinuję?
    Wasz Kandydat

  8. #8

    Domyślnie

    Witaj Barszczyku! Wróciłeś jak "syn marnotrawny" i to się liczy!
    Pamiętaliśmy o Tobie i przy każdym spotkaniu byłeś wspominany. Brakowało nam Twojego barwnego języka :)
    Pozdrawiam i mam nadzieję ze sie wreszcie spotkamy choćby na dyżurze w Dwreniku

    Lupino

  9. #9
    Barszczyk
    Guest

    Domyślnie

    Pewnie że nie Wilku bieszczadzki, jak nie jak tak! Spraw się nagle nawarstwiło, w tym roku jeszcze w Bieszczadach nie byłem, ale na jakiś dyżur wpaść trzeba koniecznie! Choć to już nie "knajpa u Stenki", jak ją kiedyś wdzięcznie nazywaliśmy...

  10. #10

    Domyślnie

    Czy stroje organizacyjne nadal obowiązują?
    Trochę zimno....
    "Ile pytań we mnie,a ile pustych miejsc przy słowie odpowiedź...

    http://chomikuj.pl/bukowy

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 557
    Ostatni post / autor: 10-09-2021, 10:33
  2. Nie samym Kongresem człowiek żyje. Dyżury też obowiązkowe.
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-08-2002, 02:13
  3. Podstawowy obowiązek uczestnika Forum
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-07-2002, 00:16

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •