Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Zagadka na czasie

  1. #1
    Barszczyk
    Guest

    Domyślnie Zagadka na czasie

    A co, jak się uaktywniać to na całego! Skoro w modzie zagadki, to teraz temat portugalsko - bieszczadzki. Jak nazywa się najwyżej sklasyfikowany klub piłkarski z worka bieszczadzkiego? I pytanie drugie ułatwiająco - utrudniające: dlaczego i jak, ja, dziennikarz z Łodzi, wylądowałem na jego stadionie i meczu służbowo niemal?
    Nagrodą jest Barszczyk czerwony Który Smakuje Najlepiej przy pierwszym spotkaniu!

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Barszczyk:
    klub piłkarski z worka bieszczadzkiego?
    i
    dlaczego i jak, ja, dziennikarz z Łodzi, wylądowałem na jego stadionie i meczu służbowo niemal?
    Jeśli z worka bieszczadzkiego, to pewnie chodzi o mecz GKS Muczne z LZS Tarnawa Niżna. A byłeś tam służbowo dlatego, gdyż był to mecz o Puchar Polski.

    Wcale bym się nie zdziwił, gdybym przypadkiem zgadł. Po obserwacji zachowań i wypowiedzi naszych parlamentarzystów nic mnie nie jest już w stanie zadziwić. Nawet gdyby posłanka R.B. zaczęła uprawiać w Sejmie ... owies.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #3
    Barszczyk
    Guest

    Domyślnie

    Niestety Jastrzębiu, ale Twa znajomość nazw klubów piłkarskich rzuciła na kolana ;-) Z tym workiem to przeszarżowałem, chodziło o wielką pętlę bieszczadzką A po cholerę jechałbym na taki mecz w PP aż z Łodzi?! Ale dobry tok rozumowania, jak by to Jasio w kawale powiedział, bo to rzeczywiście był PP Tylko inne zespoły!

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Barszczyk
    Z tym workiem to przeszarżowałem, chodziło o wielką pętlę bieszczadzką !
    Z bieszczadzkich to Galicja Cisna nieźle sobie niedawno radziła, proporcjonalnie do wielkości i lokalizacji, to nawet bardzo niexle :)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr
    Z bieszczadzkich to Galicja Cisna nieźle sobie niedawno radziła, proporcjonalnie do wielkości i lokalizacji, to nawet bardzo niexle :)
    tyle ze galicja spada wlasnie do okregowki, ale moze sanovia lesko, ktora chyba awansuje do IV ligi, ewentualnie jesli sanok zaliczymy do bieszczad to stal
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Szanowny Panie Redaktorze, przeanalizowałem cały PP 2003/04:

    http://www.pzpn.pl/podstrony/rozgryw...ex.php?id=1349

    i nic bieszczadzkiego tam nie znalazłem.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  7. #7
    Barszczyk
    Guest

    Domyślnie SPSB!

    Szanowny Panie Stały Bywalcze! (SPSB)
    Zaangażowanie Pana w zagadki rozwiązanie na kolana mnie niemal rzuciło! Odpowiedź uznaję obu panów, bo chodziło o Galicję Cisna, która wtedy miaą w nazwie Aquarel. Na mecz pojechałem z Ceramiką Opoczno (dziś Stasiak KSZO Ostrowiec. hihi... Życie gna naprzód, co za czasy...) a rzecz działa się właśnie w zeszłorocznym Pucharze Polski. Mecz był za Siekierkami gdzie spędziłem cały wieczór pomeczowy, zostając w Bieszczadzie na dłużej i urlop rozpoczynając równo z końcem spotkania! I to był raz jedyny, gdy w Bieszczady nie doarłem pociągiem a innym środkiem lokomocji....

  8. #8
    Barszczyk
    Guest

    Domyślnie

    Oj, jeszcze Piotra i Jaro postów nie zauważyłem, a dzielnie walczyli! Piotrze, bardzo dzielnie sobie poczynała. Jaro - szkoda że spada Taki stadionik znakomity miała.... Kiedyś na Otrycie spotkałem grupę z Ustrzyk Dolnych.Znajomi z liceum co rok się spotykali i łoili na maksa. W plecakach tylko Starka była. I z nimi śpiewałem piosenki pamiętam o jakimś klubie z UD, który zdecydowanie lepszy być miał właśnie od Sanovii Lesko! A co do Stali Sanok - kiedys druga liga, ale teraz gdzieś (s)padła chyba...

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Barszczyk
    W plecakach tylko Starka była. I z nimi śpiewałem piosenki pamiętam o jakimś klubie z UD, który zdecydowanie lepszy być miał właśnie od Sanovii Lesko! A co do Stali Sanok - kiedys druga liga, ale teraz gdzieś (s)padła chyba...
    wczoraj skonczyl sie sezon w okregowce i IV lidze, sanovia awansowala do IV, galicja spadla do okregowki, a stal skoncyzla na 3.miejscu w IV
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    a ten klub z Ustrzyk Dolnych to chodzi zapewne o Bieszczady UD
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Miniatura o dziurze w czasie.
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-01-2013, 00:36
  2. "okołonoworocznie" (w czasie i przestrzeni)
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-01-2011, 23:02
  3. Co jadacie w czasie swoich wędrówek?
    Przez krysp w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 07-08-2007, 03:10
  4. Może ktoś wybiera się w Bieszczady w najbliższym czasie...?
    Przez Emm w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 25-10-2006, 08:09
  5. Co się dzieje w okolicach Dwernika w czasie 8.07- 27.07
    Przez Malenki_Aniolek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-07-2005, 13:11

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •