Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Wilki

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar pawlem
    Na forum od
    06.2004
    Rodem z
    poznaniak ci ja...
    Postów
    29

    Domyślnie Wilki

    Czy w biesach można jeszcze spotkac wilka, choćby samotnego z podkulonym ogonem...? Jeśli tak to dajcie cynka gdzie.
    Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku gdzieś z Mucznego na Bukowe Berdo w sierpniu.

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Re: Wilki

    Cytat Zamieszczone przez pawlem
    Czy w biesach można jeszcze spotkac wilka, choćby samotnego z podkulonym ogonem...? Jeśli tak to dajcie cynka gdzie.
    bez komentarza :)
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: Wilki

    Cytat Zamieszczone przez pawlem
    Jeśli tak to dajcie cynka gdzie..
    Spróbuj tu: 49° 04.208' N 22° 50.834' E , a jakby żaden tam akurat nie stał to może jeszcze tu: 49° 03.411' N 22° 51.981' E (możliwość sptokania wilkolaka), oraz tu:
    49° 28.450' N 22° 19.490' E lub 49° 16.136' N 22° 11.610' E. Powodzenia...
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  4. #4
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Witam!

    Ja myślę że Ustrzyki Dolne to też dobre miejsce. :)
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie

    Kupujesz od bacy offce w sklepie turystycznym lezak, idzisz w ustronne miejsce w gorach, przywiazujesz offce do drzewa, rozkladasz lezak i czekasz.
    Tak na powaznie to najczesciej widzialem te mile zwierzatka w okolicy schroniska pod Mala Rawka ale poza sezonem i wczesnie rano, raz nawet patrzylem sie na nie z okien schroniska.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar pawlem
    Na forum od
    06.2004
    Rodem z
    poznaniak ci ja...
    Postów
    29

    Domyślnie

    Wszystkie wasze posty są naprawdę bardzo dowcipne. Łudziłem się że byc moze ktoś udzieli mi jakiejś informacji chocby w kategorii ciekawostki przyrodniczej. Moze jakies własne doświadczenia z innymi zwierzętami? Pomysł z "offcami" wydał mi sie najbardziej pomysłowy. Przeanalizuje go. Pozdrawiam

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    No to tak poważnie o tych wilkach. Nie widziałem ich na szlaku i specjalnie za tym widokiem nie tęsknię. Ale ludziom, u których rokrocznie się zatrzymuję (Sękowiec), zjadły w ostatnich dwóch latach dwa psy (jamnika Bąbla i wilczurkę Kię).
    A parę lat temu b. leśniczy z Solinki (śp. pan Giemza) opowiadał mi, jak wilki w zimie odgryzły mu psa podwórzowego z łańcucha i uprowadziły do lasu w celu konsumpcji "na wynos".

    No i Brigitte Bardot lubi wilki. Jako zainteresowany nimi - masz u niej szanse.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #8
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie

    Pytaj u Tosi w Krywem, też straciła ostatnio parę owiec
    W zeszłym roku pokazywał się jeden basior nawet w dzień
    Długi

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawlem
    Wszystkie wasze posty są naprawdę bardzo dowcipne. Łudziłem się że byc moze ktoś udzieli mi jakiejś informacji chocby w kategorii ciekawostki przyrodniczej.
    Ja starałem się być dowcipny tylko w 1/4. Podane współrzędne (gps) to miejsca gdzie wilka możesz spotkać, jak i w wielu innych, tyle że do tego trzeba mieć po prostu niesamowitego farta, zwłaszcza w porze letniej. Podane waypointy to:
    1. wejście do parku w Bukowcu,
    2.cmentarz w Beniowej (nie kłamałem z tymi wilkołakami..., a dokladnie: lipa wszem znana.
    4. Przełęcz Żebrak.

    Tylko nr 3 to był dowcip i cale szczęscie że nie ma Asiczki, bo by mnie... Nr 3 to rondo w Lesku
    osobiście widzialem wilki w Komańczy, wilka w lesie między Komańczą a Prełukami. Wilki bywają w Jaworniku, po obu stronach Wysokiego działu, W dolinie Sanu, w pasie granicznym ze Słowacją, w pasie Michniowiec -Lutowiska - Smolnik i dalej. I gdzie tam jeszcze chcesz, a ostatnie sygnały prasowe wskazują na Pogórze Przemyskie. Powtórze jeszcze raz: miejsce nic ci nie da. Potrzeba szczęscia.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie

    Hi hi a ja myslalem ze te wspolrzedne powpisywales sobie tak na pale i nawet nie sprawdzilem ale bym sie usmial przy rondzie leskim :). - Tam kreca sie w kolko "mlode wilki"
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Niedźwiedzie i wilki
    Przez mitheithel w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 946
    Ostatni post / autor: 03-03-2024, 10:37
  2. Wędrowanie a wilki
    Przez yeti w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 30-01-2007, 00:36
  3. Wilki!!
    Przez ziomalka w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-08-2005, 05:49
  4. "Wilki niespokojne"
    Przez T.B. w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 24-02-2004, 19:55

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •