Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: potrzebuje rady!!!!!!

  1. #1
    Pszczółka
    Guest

    Domyślnie potrzebuje rady!!!!!!

    Jedziemy we dwie,chcemy trszke pochodzic,ale milo bedzie poznac nowych ludziGdzie powinno sie jechac po raz pierwszy w bieczady czy pod namiot czy lepiej kwatera? znacie cos taniego?jakie sa mniej-wiecej ceny za noc? dzieki
    Pozdrawiam.Aga

  2. #2
    Neraya
    Guest

    Domyślnie

    najlepiej to chyba do Ustrzyk Górnych, a tam jush napewno znajdziecie jakieś kwatery lub pola namiotowe a w góry bedziecie mieć bilsko :D
    ceny w kwaterach od 20-60 zl zależnie od standardu :D na polach namiotowych oczywiście taniej :D

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    i koniecznie pojsc na Bukowe Berdo- pusciutko, czystko a jakie widoki... hmmm... az mi sie chce jechac....

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Tak, faktycznie, na Bukowym Berdzie jest pięknie.
    Tyle tylko, że obie nowicjuszki, Pszczółka i jej koleżanka, są nieświadome licznych niebezpieczeństw czyhających w Bieszczadach na początkujących turystów.
    Przypomnij sobie, o czym przestrzegał niedawno, tu - na forum, kol. Wizmo. Przed chupacabrami mianowicie. Ja wyjaśnię dodatkowo, że chupacabra to udana krzyżówka rysia i niedźwiedzia, ostatnio licznie w Bieszczadach spotykana.

    Wszyscy, którzy nie czytali ostrzeżenia kol. Wizmo, proszeni są o kliknięcie poniższego linku (aby potem nie mileli pretensji, że nie zostali uprzedzeni):
    http://www.oftm.com/chupamex.jpg
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  5. #5
    WSW
    Guest

    Domyślnie

    Jesli pierwszy raz w Bieszczady, to IMHO nalezaloby odwiedzic Polonine Wetlinska, Carynska, Tarnice, Kope Bukowska, Halicz, Rozsypanca, Bukowe Berdo.

    Czyli zaczynasz z Kalnicy, Jaworzca lub Terki, konczysz w Widelkach lub w Mucznem :]

    Poza tym w Terce sa rewelka pstragi i mniut od pszczolek, w Solinie duuuza zapora wodna, a w Lesku dobra pizza. A Sanok wita sympatykow dobrej zadymy ;]

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WSW
    (...) Poza tym w Terce sa rewelka pstragi i mniut od pszczolek, w Solinie duuuza zapora wodna, a w Lesku dobra pizza. A Sanok wita sympatykow dobrej zadymy ;]
    Masz, Martyna, powyżej komentarz do niedawnego zdjęcia zamieszczonego przez Ciebie.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  7. #7
    Maxi
    Guest

    Domyślnie

    hej
    Na pierwszą wizyte darowałbym sobie Tarnice, wetlińską.
    Tam w sezonie w sumie najwiecej ludzi łazi i moze to zniechecic do bieszczadow.
    Na caryńskiej jest juz wzglednie spokoj, tak samo jak na Haliczu, rozsypancu, bukowym brdzie.
    No i zachodnie bieszczady. Komancza, Łupków... 5 osob jak tam spotkasz na szlaku, to mozesz uznać ze w danym dniu jest tlok :D
    pzdr

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Wizmo
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec
    Tak, faktycznie, na Bukowym Berdzie jest pięknie.
    Tyle tylko, że obie nowicjuszki, Pszczółka i jej koleżanka, są nieświadome licznych niebezpieczeństw czyhających w Bieszczadach na początkujących turystów.
    Przypomnij sobie, o czym przestrzegał niedawno, tu - na forum, kol. Wizmo. Przed chupacabrami mianowicie. Ja wyjaśnię dodatkowo, że chupacabra to udana krzyżówka rysia i niedźwiedzia, ostatnio licznie w Bieszczadach spotykana.

    Wszyscy, którzy nie czytali ostrzeżenia kol. Wizmo, proszeni są o kliknięcie poniższego linku (aby potem nie mileli pretensji, że nie zostali uprzedzeni):
    http://www.oftm.com/chupamex.jpg
    Ja zaś ze swej strony zapewniam, że zarówno zdjęcie chupacabry jak i wydarzenie o którym opowiedziałem są autentyczne.

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec
    Ja wyjaśnię dodatkowo, że chupacabra to udana krzyżówka rysia i niedźwiedzia, ostatnio licznie w Bieszczadach spotykana.

    Wszyscy, którzy nie czytali ostrzeżenia kol. Wizmo, proszeni są o kliknięcie poniższego linku (aby potem nie mileli pretensji, że nie zostali uprzedzeni):
    http://www.oftm.com/chupamex.jpg
    To ma byc skrzyzowanie rysia i niedzwiedzia...??? tylko z ktorej strony....???

    bo w to że są to wierze w 100% :)

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    65

    Domyślnie

    a ja proponuje zupelnie cos innego. :) jedz pod namiot (3,50zl u dziadka ogrodku zaplacisz za rozbicie namiotu), przepij polowe kasy w Bazie Ludzi z Mgly, w przerwie pomiedzy piciem, a kacem wejdz na Wetlinska i Smerek, a w polowie pobytu pojedz do Soliny siadz na plytach nad zalewem i wydaj druga polowe kasy na jabole i piwko. tutaj najtansze bedzie chyba pole namiotowe LOKu. to wszystko oczywiscie, jezeli jeszcze nie masz dziecka, bo w przeciwnym wypadku az tak nie poszalejesz.
    stefankmiot

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Czy ktoś potrzebuje?
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-08-2007, 22:28
  2. Potrzebuje rady i informacji
    Przez wenka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-04-2004, 09:02
  3. potrzebuje Ktos moze skitury??
    Przez extremarcin w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-12-2003, 17:00
  4. [Ustrzyki Górne] Potrzebuje rady
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-04-2002, 17:39
  5. [Wetlina] Potrzebuje informacji
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-08-2001, 16:24

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •