Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wynajem busow (Zagorz)

  1. #1
    p
    Guest

    Domyślnie Wynajem busow (Zagorz)

    Witam!

    Dziękując za cenne rady o slowackich Bieszczadach, chcialbym prosic o kolejna. Poszukuje mianowicie namiarow (telefon, strona internetowa itd.) na porzadnego wlasciciela busa, ktory przewiozlby mala grupke osob z Zagorza w Bieszczady.

    Jaka moze byc orientacyjna cena wynajecia najmniejszego busa na ok. 40 km?

    Pzdr
    p

  2. #2
    anjah
    Guest

    Domyślnie

    Jeżeli masz zamiar wysiąść z pociągu w Zagórzu to zapewniam, że z busami nie będzie problemu. Czatują jak sępy szczególnie na pociągi przyjeżdżające z Warszawy. Co więcej już parę stacji wcześciej przed Zagórzem w pociągu pojawiają się "przedstwiciele handlowi" busiarzy czakających pod stacją PKP w Zagórzu i zbierają chętnych do przewiezienia.
    Taki naganiacz wpada do śpiącego jeszcze przedziału, tak że można się nieźle wystraszyć, i ni z gruszki ni z pietruszki zadaje dwa bardzo dla niego ważne pytania:
    - dokąd jedziecie
    - ile Was jest ?

    Busiarze biorą za przewiezienie od głowy, im więcej ludzi tym może być taniej, chociaż nie ma reguły. W prywatnej wiadomości przesyłam telefon, ale ceny niestety nie pamiętam.

  3. #3
    Barszczyk
    Guest

    Domyślnie

    Zero kłopotu, święta racja! A przede wszystkim targuj drogi/droga p ile wlezie! To im zależy na Tobie, a nie Tobie na busie - zapamiętaj. Wejdzie, powie 6 złotych za łebek. Ty mów cztery. Nie? Poczekamy na następnego, z Zagórza taki jeden ma być co pięć od wcześniejszej grupy brał... Poza tym my byśmy chcieli jeszcze parę razy skorzystać... Jak dobrze busiarzem zakręcisz, to jeszcze za 3,50 będzie woził. ja już sporo pieniążków zaoszczędził na targach, a normalnym busiarzom one nie przeszkzadzają... A ekspertem od targów był bywający tu niegdyś Duszewoj.... Targował się jak turecki handlarz dywanów...

  4. #4

    Domyślnie

    mam wizytowkę jednego pana co to busem tam zasuwa i ludzi w pocišgu werbuje zainteresowany

  5. #5
    p
    Guest

    Domyślnie

    Wielkie dzięki wszystkim za pomoc!!!! :)

    Cytat Zamieszczone przez krysp
    mam wizytowkę jednego pana co to busem tam zasuwa i ludzi w pocišgu werbuje zainteresowany
    Jeśli można, to prześlij prosze jako wiadomosc prywatna. Od przybytku glowa nie boli :)))

    pzdr
    p

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Polaczenia zagorz- chyrow
    Przez buba w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 31-05-2009, 20:44

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •