Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Wątek: Stoi konstrukcja chaty

  1. #61
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2004
    Postów
    70

    Domyślnie

    I jeszcze jedna gorzka refleksja dotyczaca Baltazara. Szkoda, ze zatargi wyciaga na forum publiczne. Szkoda bo to nic dobrego nie daje. Chyba, ze chora satysfakcje, ktora pewnie osobniki w jego typie odczuwaja jak pokaza, ze nadal potrafia bruzdzic: :(

  2. #62
    Bieszczadnik Awatar Kamila777
    Na forum od
    04.2004
    Rodem z
    obecnie Drawsko Pom :(
    Postów
    41

    Domyślnie

    A ja ruszam na górę, jak tylko pokonam dystans z Drawska w Bieszczady (z szarlotką pod pachą). Na pewno będzie (jak zwykle) cudownie... Szkoda życia na hodowanie urazów... Baltazar - zapraszam - ktoś musi mnie ponosic na barana, a z racji moich gabarytów, nie każdy może :)
    Bardzo ciepło i serdecznie pozdrawiam. Kamila.

  3. #63
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2004
    Postów
    70

    Domyślnie

    Oj rany jakas ciepla szarlotka na Gorze. Mniam, szkoda, ze mnie tam nie bedzie w tym czasie:(

  4. #64
    Baltazar
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janio
    I jeszcze jedna gorzka refleksja dotyczaca Baltazara. Szkoda, ze zatargi wyciaga na forum publiczne. Szkoda bo to nic dobrego nie daje. Chyba, ze chora satysfakcje, ktora pewnie osobniki w jego typie odczuwaja jak pokaza, ze nadal potrafia bruzdzic: :(
    jasiu, ja nie wyciagam tu zadnych zatargow. wrecz przeciwnie. to nie ja skoczylem z pazurami. wypowiedzialem tylko swoje zdanie co do chaty i atmosfery. to mi wolno. w koncu sami zaczeliscie dyskusje na tym forum i sami wsoczyliscie na osoby, ktore wypowiadaly sie co do konstrukcji, drewna itp.

    wielokrotnie zwracalem uwage, na to, ze drewno jest swieze, ze tartak was oszukuje, ze organizacja nie taka. nie mam nic do igora, ba igor jest cholernie ambitny i chce zrobic wszystko najlepiej. tego mu nie bronie. uwzam tylko, na co zreszta takze zwracalem wielokrotnie uwage, ze organizacja ludzi przy pracach budowlanych nie jest tym samym, co organizacja imprezy pod wiata czy jubileuszy, czy w koncu bycia KaOwcem. a roznicy pogladow nie nazywa sie bruzdzeniem, no chyba ze nazywanie spraw po imieniu i mowienie glosno o tym, ze ktos sie do czegos nie nadaje kogos zabolalo.
    wiem o chacie, o organizacji, o finansach zbyt wiele,
    mysle, ze wiem o wiele wiecej niz ty, igor i pare jeszcze osob razem wzietych, aby nie dostrzegac problemow tego miejsca i ludzi (i nie twierdze, ze jestem idealem, bo nie jestem).
    ale hisoria lubi sie powtarzac. podobnie jak jest teraz z igorem i ze mna bylo z klichem i henrykiem b. (zapewne wiesz kogo mam na mysli). tam tez roznica zdan spowodowala, ze ten drugi przez wiele lat nie pojawil sie na gorze. ale jak sie pozniej okazalo, mial heniek b.. wiele racji. teraz mi zostaje rola tego drugiego. czas pokaze jak sie potoczy zycie.

    zatem powodzenia i czas chyba zakonczyc ten watek na frum. moze keidys przyjdzie czas na rozmowe taka, jaka wielokrotnie toczyla sie miedzy nami. zycze tego i sobie i wam.

  5. #65
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2004
    Postów
    70

    Domyślnie

    Mam nadzieje, ze uda nam sie kiedys normalnie pogadac i to mowie szczerze.

    Pozdro.

  6. #66
    Baltazar
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janio
    Mam nadzieje, ze uda nam sie kiedys normalnie pogadac i to mowie szczerze.
    ostanimi czasy jestem czestym gosciem w gniezdzie piratow

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Chaty w Bieszczadach?
    Przez berta w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 23-01-2011, 23:37
  2. Chaty :)
    Przez buba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-02-2006, 12:59
  3. Wyposażenie Chaty
    Przez Ajgor w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 07-05-2005, 17:33
  4. Chata stoi
    Przez Julo w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 02-12-2004, 19:42
  5. Nie ma juz Chaty Socjologa
    Przez Stachu w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-01-2003, 21:15

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •