Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: cisna + internet

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie

    Ludzie, przecież sami na necie godzinami przesiadujecie i nie przeszkadza wam to kochać Biesy.Czy pytanie o net aż tak was zbulwersowało??? Nie widzę w tym pytaniu nic złego. Miłego pobytu w Biesach z netem lub bez ( jak kto woli ). Pozdrawiam. Tarnina
    Tarnina

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie Re: cisna + internet

    Cytat Zamieszczone przez Piotr
    Przeholowaliście Panowie i świętą rację ma Irek. Pozjadali wsje rozumy i we łbach się poprzewracało? Jeszcze sie taki nie urodził.
    Owszem, zdarzają się pytania tak banalne, że "nóż" się w kieszeni otwiera i sam nie jestem bez winy, bo czasem lubię sobie zażartować - ale cholera jasna, nie róbcie z tego reguły, bo niedługo dojdę do wniosku że to już jest tylko forum dla grupki "my_to_dopiero_k..a_cool" z miejscem na gadki wyłacznie o d.. Maryni i wypocinami niespełnionych poetów.
    Człowiek sie kulturalnie pyta. O co? O internet. W 2004 roku smial sie zapytac o internet. I jeszcze pewnie pierwszy raz w Bieszczady jedzie - a paszoł won. Może wstęp na forum zrobić dla tych ktorzy byli w B np. od 150 razy w góre, albo lepiej dla tych którzy w B nie jeżdżą samochodem i nie maja komorek? No jak to? Komóry macie a internet wam przeszkadza? To nie przystoi... Człowiek chce z Internetu korzystać,wolno mu? Wolno. A może w ryło każdemu kto je schabowego bo my akurat wcinamy ruskie? Nieładnie.
    No i nie zdzierżyłem cholera , a ciągle sobie powtarzam żeby sie wreszcie zamknąć
    Specjalnie cały post Twój cytuję, bo tylko tak mozna...
    Od pewnego czasu, a po raz pierwszy zauważyłem to po wypowiedziach Twoich na temat Chaty Socjologa, mam poważne wątpliwości, czy tak własnie powinien zachowywać się moderator - w jakimś sensie gospodarz Forum...
    Stajesz się czasami po prostu niesympatyczny, może nie wiesz, może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale zaczynasz juz nawet obrażać. Pewnie, że każdy może miec swoje zdanie. Tylko dlaczego zdanie jednych jest według Ciebie w porządku, zaś opinie, wypowiedzi, czy wypociny innych nie? Licencja na nieomylność? To powtórz sobie raz jeszcze, żeby wreszcie się zamknąć. Bo między Gospodarzem, a domorosłym sędzią jest naprawdę kolosalna różnica.
    Przykro mi, że muszę tak pisać. Zwłaszcza, że jest to Piotrze odpowiedź na Twój post.
    Pozdrawiam

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: cisna + internet

    Cytat Zamieszczone przez T.B.
    Z tym że ja bym akurat tego pytania do banalnych nie zaliczył.
    TB, właśnie o to mi chodziło że to pytanie nie było banalne - mialem na mysli inne, pytanie o internet było jak najbardziej normalne -dlatego ez moze taka a nie inna moja reakcja.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    No własnie... A szkoda, Piotrze, szkoda wielka, że nie inna...
    Pozdrawiam

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: cisna + internet

    Cytat Zamieszczone przez Kriss40
    Od pewnego czasu, a po raz pierwszy zauważyłem to po wypowiedziach Twoich na temat Chaty Socjologa, mam poważne wątpliwości, czy tak własnie powinien zachowywać się moderator
    Jeżeli mój post był obraźliwy, co przyznaję moglo sie zdarzyć, a nawet jak to twierdzisz chamski, to odpowiedz mi jaka byla Twoja odpowiedź na pytanie Bartka? Jak byś ją nazwał?
    Przeczytaj jeszcze raz cały wątek o Chacie Socjologa - w pierwszym poście zapytalem po co daja tam jakąś płytę i wszystko. Potem już tylko musiałem sie bronić, gdyż z tego powodu na mnie wsiedli. Nie napisalem ANI JEDNEGO krytycznego zdania na temat odbudowy Chaty, a wręcz przeciwnie.
    Bierzesz mnie za kogoś innego - nigdy nie byłem gospodarzem tego forum, nie jestem i nie chcę być. Jestem takim samym forumowiczem, jak każdy inny.
    Pojawileś się tu niedawno, o ile dobrze pamiętam, a już rozstawiasz ludzi po kątach, merytorycznie natomiast z jakichś powodów nie chcesz pomagać pytającym - stąd m.in. moja nerwowa reakcja, za ktora przepraszam.
    Na koniec odnośnie "wypocin niespełnionych poetów". Po prostu nie zrozumialeś co konkretnie mialem na myśli,bo tez i niejasno napisalem, dlatego z tego powodu nie czuję sie winny.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie

    Odnoœnie internetu w Bieszczadach to z pewnoscia pytanie nie jest blache .
    Tak sie sklada iz akurat w moim wypadku nie moge sobie pozwolic na tydzien bez dostepu do netu . W zeszlym roku wybierajac sie w Bieszczady zabralam laptopa , nowa komorke ( ktora specjalnie na ta okazje musialam sobie zakupic ) , uruchomilam w niej GRPS i juz pelna optymizmu liczylam na to ze spedze spokojnie urlop .
    Niestety moj optymizm jak szybko sie pojawil tak szybko znikl . W Bukowcu nad Solinka moja komoreczka okazala sie bezwartosciowa - brak zasiegu (Idea) .
    Chcial , nie chcial trza bylo co dwa dni zrywac sie z rana i o 9,00 i z laptopem pod pacha meldowac sie nad zalewem w Polanczyku celem wypelnienia powinnosci sluzbowych .
    Na domiar zlego kompik sie zbuntowal - siadla mu bateria i tu juz byla czarna rozpacz .
    Bedac w Bieszczadach we wrzesniu a konkretnie 30 wrzesnia przejechalam cala petle bieszczadzka i na calej jej trasie nie udalo mi sie zlapac zasiegu . Z pewnoscia brak zasiegu spowodowany byl nieustatnnym zachmurzeniem i opadami - tak wiec moj kontakt z netem w bieszczadach okazal sie nierealny . Pani pracujaca na poczcie w Wolkowyji utatowala mi w tym dniu tylek udostepniajace kabelka telefonicznego .
    Reasumujac :
    - na dzien dzisiejszy wiem gdzie moge w bieszczadch znalesc polaczenie z netem
    - na GPRS nie licze bo z tym roznie bywa
    - wybierajac kwatere szukam takiej gdzie mam dostep do telefonu

    Chcial , nie chcial taka moja praca ze biesy czy nie biesy laptopa zabieram , choc wkurza mnie strasznie ............ no i te powracajace mysli :zostawic w aucie ? czy moze nie ? ukradna ? czy sie uda ze nie ?

    A.... wiem , wiem , trzeba zmienic siec , ale bywam w tych biesach nieczesto a wszedzie indziej GPRS mi dziala , zreszta szef wybral operatora ................[/list]

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie

    Popieram Piotra.
    Kriss, zadaniem moderatora jest m.in. ochrona uzytkownikow przed nieuzasadnioną agresją innych forumowiczów. Sam zmusiles go do takiej rekacji.
    Proponuję, żebyś cześciej najpierw się zastanowil , a nie pisal co Ci slina na język przyniesie, dając przy okazji popis braku zasad dobrego zachowania, żeby nie nazwać tego dosadniej.

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie

    Tak jak już kiedyś pisałem Biesy to "czarna dziura": brak netu, GSM ciężko dochodzi, GPS ma za dużo drzew,baterie zdychają i nie ma ich gdzie naladować, wilcy wyją, jelenie ryczą...dzikie i niebezpieczne miejsce :D
    a tak serio: zdarza się że w niektórych gopsodarstwach agroturystycznych mają neta przrz faxmodem - raczej nie odmówią a w najgorszym wypadku zapłaćić za impulsy. Kto chce to znajdzie to co mu trzeba:zasięg, neta, satelity i prąd :) Nie tyrzeba jednak wymagać żeby wszystko było od razu i w każdym miejscu...
    Do Bartka 134: nie przejmuj sie linczem: mnie też zlinczowali jak sie pytałem o trasy do jazdy samochodem terenowym i nie przestałem ich lubić :D
    pozdro dla wszystkich
    PYTON

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie Re: cisna + internet

    Cytat Zamieszczone przez Piotr
    Cytat Zamieszczone przez Kriss40
    Od pewnego czasu, a po raz pierwszy zauważyłem to po wypowiedziach Twoich na temat Chaty Socjologa, mam poważne wątpliwości, czy tak własnie powinien zachowywać się moderator
    Jeżeli mój post był obraźliwy, co przyznaję moglo sie zdarzyć, a nawet jak to twierdzisz chamski, to odpowiedz mi jaka byla Twoja odpowiedź na pytanie Bartka? Jak byś ją nazwał?
    Przeczytaj jeszcze raz cały wątek o Chacie Socjologa - w pierwszym poście zapytalem po co daja tam jakąś płytę i wszystko. Potem już tylko musiałem sie bronić, gdyż z tego powodu na mnie wsiedli. Nie napisalem ANI JEDNEGO krytycznego zdania na temat odbudowy Chaty, a wręcz przeciwnie.
    Bierzesz mnie za kogoś innego - nigdy nie byłem gospodarzem tego forum, nie jestem i nie chcę być. Jestem takim samym forumowiczem, jak każdy inny.
    Pojawileś się tu niedawno, o ile dobrze pamiętam, a już rozstawiasz ludzi po kątach, merytorycznie natomiast z jakichś powodów nie chcesz pomagać pytającym - stąd m.in. moja nerwowa reakcja, za ktora przepraszam.
    Na koniec odnośnie "wypocin niespełnionych poetów". Po prostu nie zrozumialeś co konkretnie mialem na myśli,bo tez i niejasno napisalem, dlatego z tego powodu nie czuję sie winny.
    Drogi Piotrze, niby obaj poruszamy się w obszarze tego samego, polskiego , języka, a jakos dogadać się nie umiemy. I będzie to raczej trudne, jeżeli argumentując swoje racje , Ty i Twoja nadmorska klakierka, posuwać się zaczniecie do mówienia nieprawdy. Komu, gdzie i kiedy zarzucałem chamstwo?
    A mój pierwszy post w tej dyskusji? No cóż, każdy może go ocenić, jak chce. Może to chamskie było, a może tylko mało eleganckie, ale nie takie rzeczy tu wypisywano, zaś samo słówko "k..wa" stało się dziś - niestety - wszechobecne i to nawet na tzw. salonach.
    Myślę, Piotrze, że Ty też przesadziłeś, myślę, że jednak dobrze zrozumiałem Twoje wszystkie wypowiedzi. Wiesz, czego tylko nie zrozumiałem? Ostatniego Twojego zdania z cytowanego powyżej postu. Przeczytaj to sobie sam spokojnie i powoli. To się kupy nie trzyma.
    Poza tym, co innego czuć się winnym, a co innego - umieć spojrzeć z dystansem na ....(tu powinienem napisać: wypociny niespełnionego moderatora) to, co się pisze. I jeżeli zdarzy się przesadzić, to jest takie jedno słowo, słowo - klucz. Tak łatwo wtedy wyjść z twarzą i nie ciągnąć smrodu po całym Forum.
    Ja ze swej strony przepraszam Autora postu dotyczącego internetu w Cisnej

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: cisna + internet

    Cytat Zamieszczone przez Kriss40
    I będzie to raczej trudne, jeżeli argumentując swoje racje , Ty i Twoja nadmorska klakierka, posuwać się zaczniecie do mówienia nieprawdy.
    Nie rozumiem w jakim celu obrażasz Szaszkę.
    Cytat Zamieszczone przez Kriss40
    A mój pierwszy post w tej dyskusji? No cóż, każdy może go ocenić, jak chce.
    Jedyny mój błąd jako moderatora, polegal na tym,że nie skasowalem tego postu - po pierwsze nic nie wnosi do tematu, po drugie jest ordynarny. Może słowo k..a jest normalne, nie wiem, ale wydaje mi sie że im mniej go tutaj tym lepiej.
    Cytat Zamieszczone przez Kriss40
    Myślę, Piotrze, że Ty też przesadziłeś, myślę, że jednak dobrze zrozumiałem Twoje
    Przesadziłem i przyznałem się do tego. Nie ma ludzi nieomylnych.
    Ostaniego zdania nie zrozumiałeś dlatego że wyrazilem się nie jasno - co tez i przyznalem. Nie mogłes wiedziec co/kogo mam na mysli, domyślać sie oczywiście możesz, dlatego powtarzam raz jeszcze, za sformułowanie "wypociny niespełnionych poetów" nie bede przepraszał, bo nie mam kogo.
    Cytat Zamieszczone przez Kriss40
    I jeżeli zdarzy się przesadzić, to jest takie jedno słowo, słowo - klucz.
    Mam wrażenie że go uzyłem - przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post.
    Myslę, że na tym temat można zakończyć. Tutaj - ponieważ jeżeli chcesz, możemy sobie wyjąsnić pare spraw na priv, maila do mnie znajdziesz bez trudu. Widownia jest do tego niepotrzeba, a i nie jest to w temacie forum.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Internet w Lesku
    Przez radoos w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-07-2011, 10:00
  2. Po kiego grzyba Internet w Bieszczadach?
    Przez andrzej627 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 31-08-2006, 12:47
  3. internet caffe
    Przez Dana w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-08-2004, 10:26

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •