Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45

Wątek: cisna + internet

  1. #31
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    Bo wszystkich razi. Ja raz, tylko raz w tym własnie wątku pozwoliłem sobie na uzycie rynsztokowej łaciny (zresztą tez nie w sposób dosłowny). Tylko chyba Michałowi nie o to chodziło? Bo popis fatalnych manier można dać, nie używając nieparlamentarnych słówek...

  2. #32
    Bieszczadnik Awatar Zosia samosia
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    z łąk i pól
    Postów
    339

    Domyślnie

    N I E P R Z E S A D Z A J C I E ! ! ! D O S Y Ć ! ! ! Zakończcie!!!
    Michał, jak możesz??
    A jednak.... zawsze Bieszczady... I Sanok, najpiękniejsze miasteczko świata :-))))


    www.odkryjbieszczady.pl

  3. #33
    Bieszczadnik Awatar pawlem
    Na forum od
    06.2004
    Rodem z
    poznaniak ci ja...
    Postów
    29

    Domyślnie

    Jestem zdumiony . Choć "młody na forum" to uważam ze nie pozarłem jeszcze wszystkich rozumów. Ludzie dajcie sobie siana. Do tej pory traktowałem niektórych stałych bywalców tego forum za ludzi z którymi można w kulturalny sposób pogadac o naszej chyba wspólnej a nie prywatnej pasji jaką są Bieszczady. Mam do Was zal ze z tak błachego powodu jak post bartka 134 daliscie sie sprowokować do publicznego prania brudów. Wyczuwam tu nutke walki o jakies blizej mi nie znane wpływy. Pomyślałby kto ze nasladujecie dosłownie, nie tylko w przenośni -Matkę Naturę. A bartek 134 czyta te wasze wypociny i mam nadzieje ze ma niezłą zabawe. Zapewniam Was ze My "kandydaci na bieszczadników" mamy jednak troche oleum w głowach i nie rzadko wiecej niezbednego doswiadczenia życiowego niż niejedni tutejsi goscie kilometrów w nogach. Apeluję więc aby dac pokoj publicznemu ośmieszaniu wszystkich którzy próbują w kulturalny sposób dowiedziec się czegos pożytecznego o w końcu naszych biesach. Cieszmy sie ze wybrali NASZE forum aby dotrzec do tych naprawdę podstawowych informacji, chocby miało to byc pytanie o dostep do netu.

    Troche mi smutno zeby nie powiedziec....

    Pozdrawiam

  4. #34
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    Dobrze gada - w gorę Dziada !!!
    Spokojnie, nie jest tak znów tragicznie... Pewnie, ze Bartek może mieć ubaw, nie tylko On zresztą. CÓŚ PIĘKNEGO I NIEDROGO.
    I nie traktujcie (traktujmy) wszystkiego tak bardzo poważnie... :D
    Pozdrawiam (bez wyjątku Wszystkich)

  5. #35
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martyna
    N I E P R Z E S A D Z A J C I E ! ! ! D O S Y Ć ! ! ! Zakończcie!!!
    Michał, jak możesz??
    Martyna! Tylko przez szacunek dla imienia, które nosisz (tak jak i córka moich bliskich z Jabłonek) odpowiem łagodnie:

    zdecyduj się w którymś tam momencie na kierowanie się logiką (wiem, że dla kobiet to dość trudne).
    W jednym zdaniu piszesz "dosyć, zakończcie", a w następnym stawiasz pytanie i to nie bynajmniej retoryczne.

    Litości dla siebie samej i tych, którzy na forum jeszcze chcą- chcą czegoś konkretnego.

    Pozdrawiam

  6. #36
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    Spoko, spoko... On tylko na zdjęciu tak groźnie wygląda...
    Ja już Bartka przeprosiłem, ale to chyba troche za mało - zwracał sie o pomoc i należy chyba Mu pomóc ( w końcu pytanie o internet w 2004 roku nie jest niczym nadzwyczjnym) Bartku - w samej Cisnej internet na pewno jest. Mają tam ludziska gadu-gadu, to i nternet muszą mieć. Może akurat np, u ludzi, u których rozbijesz namiot.... a wtedy pewnie pozwolą przez chwilę poklikać...
    Pozdrawiam

  7. #37
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Domyślnie

    Panowie, bądźcie panami.

  8. #38
    Rambo John
    Guest

    Domyślnie

    A ja jednak obstane przy swoim wcale nikogo nie obrażając: jeżeli internet jest Ci naprawdę potrzebny, to i jakoś znajdziesz: Bieszczady to (a szkoda) nie koniec świata. Ale spróbuj o takich rzeczach po prostu zapomnieć. Jak z róznych, ważnych powodów nie możesz, to spoko. Ale spróbuj. Wtedy się niektóre rzeczy naprawdę docenia...Pozdrawiam.

  9. #39
    Bieszczadnik Awatar Wizmo
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    46

    Domyślnie

    Dzieci, proszę zebrać swoje zabawki i przenieść się do innej piaskownicy.

    :)

  10. #40
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Bić się !!! Będzie mięso !
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Internet w Lesku
    Przez radoos w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-07-2011, 10:00
  2. Po kiego grzyba Internet w Bieszczadach?
    Przez andrzej627 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 31-08-2006, 12:47
  3. internet caffe
    Przez Dana w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-08-2004, 10:26

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •