Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: cisna + internet

  1. #1
    bartek134
    Guest

    Domyślnie cisna + internet

    cze
    mam pytanko czy w cisnej samej cisnej lub nie dalekich okolicach jest jakas kafejka internetowa lub jakis stale lacze w cisnej prywatne z ktorego mozna by skorzystac
    za kazde wiarygodne info dzieki
    po stokroc

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie


    Znów się, k...wa, zaczyna.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Re: cisna + internet

    Cytat Zamieszczone przez bartek134
    cze
    mam pytanko czy w cisnej samej cisnej lub nie dalekich okolicach jest jakas kafejka internetowa lub jakis stale lacze w cisnej prywatne z ktorego mozna by skorzystac
    za kazde wiarygodne info dzieki
    po stokroc
    W Cisnej nie ma kawiarenki i nie ma jeszcze nikt stalego lacza. Najdalej wysunieta na pd w bieszczadach kawiarenka internetowa jest chyba w Lutowiskach ew Polanczyk
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  4. #4
    Rambo John
    Guest

    Domyślnie

    Zastanów sie gościu, po co ty się w te Bieszczady wybierasz. Jeżeli czekasz na ważnego maila, albo inne pierdoły, to lepiej jedź do Zakopanego...

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Wizmo
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    46

    Domyślnie Re: cisna + internet

    Cytat Zamieszczone przez bartek134
    cze
    mam pytanko czy w cisnej samej cisnej lub nie dalekich okolicach jest jakas kafejka internetowa lub jakis stale lacze w cisnej prywatne z ktorego mozna by skorzystac
    za kazde wiarygodne info dzieki
    po stokroc
    A gdyby nie było, to czy zrezygnowałbyś z przyjazdu w okolice Cisnej?

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie

    Ejj ludzie wyluzujcie forum jest chyba dla wszystkich i mozna zadawac pytania o ile maja zwiazek z bieszczadami. Ktos chce uzyskac informacje a wy napadacie na niego jak by chcial trawe wypalac na poloninie. W przyszlosci napewno powstanie w Cisnej jakas kafejka internetowa i znajac zycie polecicie tam pierwsi by zajzec na forum .
    Ja osobiscie nosze w plecaku laptopa i kabelek do GPRS i nie widze nic w tym zlego :)
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: cisna + internet

    Przeholowaliście Panowie i świętą rację ma Irek. Pozjadali wsje rozumy i we łbach się poprzewracało? Jeszcze sie taki nie urodził.
    Owszem, zdarzają się pytania tak banalne, że "nóż" się w kieszeni otwiera i sam nie jestem bez winy, bo czasem lubię sobie zażartować - ale cholera jasna, nie róbcie z tego reguły, bo niedługo dojdę do wniosku że to już jest tylko forum dla grupki "my_to_dopiero_k..a_cool" z miejscem na gadki wyłacznie o d.. Maryni i wypocinami niespełnionych poetów.
    Człowiek sie kulturalnie pyta. O co? O internet. W 2004 roku smial sie zapytac o internet. I jeszcze pewnie pierwszy raz w Bieszczady jedzie - a paszoł won. Może wstęp na forum zrobić dla tych ktorzy byli w B np. od 150 razy w góre, albo lepiej dla tych którzy w B nie jeżdżą samochodem i nie maja komorek? No jak to? Komóry macie a internet wam przeszkadza? To nie przystoi... Człowiek chce z Internetu korzystać,wolno mu? Wolno. A może w ryło każdemu kto je schabowego bo my akurat wcinamy ruskie? Nieładnie.
    No i nie zdzierżyłem cholera , a ciągle sobie powtarzam żeby sie wreszcie zamknąć
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Re: cisna + internet

    Cytat Zamieszczone przez bartek134
    cze
    mam pytanko czy w cisnej samej cisnej lub nie dalekich okolicach jest jakas kafejka internetowa lub jakis stale lacze w cisnej prywatne z ktorego mozna by skorzystac
    za kazde wiarygodne info dzieki
    po stokroc
    Witaj

    W Cisnej raczej nie ma - ale jeżeli jest to pilne to skorzystaj z internetu w schronisku w Jabłonkach - to tylko 4 km.

    Myślę, że kierownik schroniska nie odmówi.

    Pozdrawiam

  9. #9
    bartek134
    Guest

    Domyślnie

    Dziekowa dla ireka piotra i michała
    reszta stresogena bardzo
    nie mam zamiaru zabierac wam tego raju dla swej wygody
    to bylo forma pytajaca tylko
    czysta ciekwaosc
    a komu ja sie wogule tlumacze



    jeszcze raz dziekowa
    reszcie (((sic))) zycze 1 w duzym lotku przez cale zycie
    dla reszte respect (i)

    zapraszam w beskidy

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie Re: cisna + internet

    Cytat Zamieszczone przez Piotr
    ...Owszem, zdarzają się pytania tak banalne, ...
    Wszystko racja, nawet święta. Z tym że ja bym akurat tego pytania do banalnych nie zaliczył. Bo niby dlaczego? Czy pytanie o pocztę w Cisnej, albo aptekę, albo przychodnię lekarską, albo bankomat, albo coś w tym rodzaju jest banalne? Jeśli nie, to czemu o Internet ma być banalne?
    A może - z jakichkolwiek powodów - pytający nie może wyjechać tam, gdzie nie ma Internetu i jeśli nie ma go w Cisnej (w Bieszczadach), to on do Cisnej (w Bieszczady) nie przyjedzie - tak sam z siebie, bez głupkowatych "porad"

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Internet w Lesku
    Przez radoos w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-07-2011, 11:00
  2. Po kiego grzyba Internet w Bieszczadach?
    Przez andrzej627 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 31-08-2006, 13:47
  3. internet caffe
    Przez Dana w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-08-2004, 11:26

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •