Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Oznakowanie szlaków.

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    62

    Domyślnie

    Najlepsze oznakowanie szlaku jest przy zejściu z Łopiennika do studenckiej bazy namiotowej w Łopience

    gdy udało się jednak dostać w dolinę do drogi szutrowej- czekała na mnie kolejna niespodzianka- szlak w lewo (który prowadzi do bazy) a strzałka do bazy w prawo


    dopiero w bazie do której dotarłem po dymie z ogniska wyjaśniono mi że tam gdzie była strzałka to nowa droga a ta stara po której biegną szlaki jest już nieaktualna.

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aleksandra
    Coś jednak w tym jest, ze najwiecej osób ma problem z tym rozgałeziem szlaków na Jaworniku. Nie jeden raz spotkałam się z ludźmi, którzy poszli nie tak jak chcieli...
    Taki urok czy co
    na Jaworniku w zeszłym roku byłem i widać że się niewiele zmieniło- mi się wtedy na czuja udało zejść do Starego Sioła - tzn po przejściu 300 metrów natrafiłem na szlak

  3. #13
    Ćhy
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WueM
    Nie ma co narzekać. Szedłem kiedyś po granicy szlakiem słowackim i tak to wygląda, że nasze szlaki w porównaniu ze słowackimi to autostrady.
    prawda... pare dni temu krecac sie w okolicach Runiny, tzn dochodzac do niej z Ruskego i od niej na granice zgubilismy szlak jakies 4 razy... z drugiej strony to w koncu gory mniej ucywilizowane niz chocby Tatry, a szukanie szlaku to tez frajda. Innym miejscem w ktorym czesto gubilem szlak jest niebieski z Widelek na Magure Stuposianska, ale tam
    "odnalezienie sie" to banal...

    a wracajac do Runiny - to chyba najlepsze miejsce, na jakie trafilismy tego roku podczas trasy po Bieszczadach... spokoj, przyjazni ludzie, pijalnia piwa... udal nam sie nawet futbolowy sparing 2SLO Warszawa kontra mlodziezowka FC Runina ;)

  4. #14
    paulina
    Guest

    Domyślnie Odp: Oznakowanie szlaków.

    Cytat Zamieszczone przez Ćhy Zobacz posta
    prawda... pare dni temu krecac sie w okolicach Runiny, tzn dochodzac do niej z Ruskego i od niej na granice zgubilismy szlak jakies 4 razy... z drugiej strony to w koncu gory mniej ucywilizowane niz chocby Tatry, a szukanie szlaku to tez frajda. Innym miejscem w ktorym czesto gubilem szlak jest niebieski z Widelek na Magure Stuposianska, ale tam
    "odnalezienie sie" to banal...
    Witam po raz pierwszy na forum.

    Chciałam się zapytać jak teraz wygląda szlak z Roztok Górnych, przez Ruske do Runiny (niebieski), a następnie dalsza trasa z Runiny na Dziurkowiec? Czy jest dobrze oznaczona , bo jak widzę kilka lat temu były problemy. Chcemy ją pokonać w jeden dzień (10 godz. + odpoczynki), ale nie wiemy czy jest to realne. Powrót planujemy szlakiem granicznym do Roztok Górnych.

    Paulina

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Czasy przejść szlaków
    Przez pgr w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 00:59
  2. O znakowaniu szlaków na Ukrainie w N.P.M.
    Przez Petefijalkowski w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 22-08-2012, 16:41
  3. Ranking szlaków
    Przez Pełta w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 17-04-2012, 12:58
  4. Aktualny stan szlaków
    Przez WojtekR w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 01-03-2012, 11:15
  5. Znakowanie szlaków w Gorganach
    Przez irek w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 18-11-2008, 22:17

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •