Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Help :)

  1. #1
    delfino
    Guest

    Domyślnie Help :)

    Kochani
    Mam nadzieję, że mi ktoś pomoże.
    Strasznie chcę spędzic urlop w Bieszczadach - dwa tygodnie we wrześniu.(napewno po 5 wrzesnia)
    Najchętniej wynajmę domek - malutki ( dla 1-2 osób i ze mną nierozłącznie dwa psy).
    Dobrze by było gdyby domek byl ogrodzony, aby psy nie wybrały przypadkiem wolności :) lub kogos niepokoiły :>
    Koniecznie blisko stadniny. Mile widziany zbiornik wodny w pobliżu.
    Nie zależy mi na lususach, ale na spokoju.

    Czego od Was oczekuję? - Rady / Oferty
    Gdzie najlepiej, gdzie najpiękniej, gdzie najspokojniej.

  2. #2
    delfino
    Guest

    Domyślnie

    Ludzie help !!!!! Nie prześcigajcie sie tak w propozycjach ....

    Czy to dlatego, że pochodzę z Mazowsza?

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    Drogi Delfino. Ja toże z Mazowsza - ja Was pazdrawljaju.
    Ad rem - Nie piszesz, o jakie rejony Ci chodzi. Jeżeli pragniesz obcować z tymi wyższymi partiami i do tego w domku, i do tego jeszcze w pobliżu stadniny, to - niestety - nie potrafię Ci nic doradzić. Ale, jeżeli może być troszkę niżej, to sugeruję Ci okolice Myczkowiec. Przy drodze między Myczkowcami a Zwierzyniem jest na pewno stadnina. No i jest woda - bo i do Zalewu Solińskiego rzut beretem, a już całkiem na wyciągnięcie dłoni masz Zalew Myczkowiecki. No i wokól wioski, gdzie na pewno jakieś lokum sie znajdzie. Poza tym - jeżeli masz ochotę połazić - to też nie jest tam z tym najgorzej. Przez wspomniany Zwierzyń przebiega szlak, który doprowadzi Cię niemal na Połoniny.... ale trzeba przejśc jednak ponad 30 kilometrów. Jeżeli to dla Twojej Rodzinki zbyt dużo, to i tak polecam - nie trzeba iść do końca - już na samym początku wędrówki piękne widoki...
    Pozdrawiam.

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    Jeszcze coś sobie przypomniałem. Najprawdopodobniej na terenie wspomnianej stadniny również istnieje możliwość zakwaterowania.
    Pozdrawiam i życzę tylko choć ciut lepszej pogody...

  5. #5
    delfino
    Guest

    Domyślnie

    Dzieki za odp

    Nie pisałam o jakie rejony mi chodzi, ponieważ sama dokładnie nie wiem

    Z pewością gdzie bym nie trafiła to i tak będzie pięknie, ale na początek potrzebuje rady w każdej kwestii...

    Szukam jak najwiekszego odosobnienia ze względu na psy - nie każdy je toleruje, a i ja byłabym spokojniejsza, że nikt z rana nie będzie krzyczał o wałesające sie psy....

    Sedecznie dzięki

    Gdybys jeszcze cos sobie przypomniał to poprosze o info....

    :D

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •