Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Anioły bieszczadzkie

  1. #1
    Aniqua
    Guest

    Domyślnie Anioły bieszczadzkie

    Witam wszystkich na forum. Mam pytanie dotyczące Bieszczadzkich Aniołów. Program imprezy znam i ze jest super tez wiem. Problem w tym ze nigdy tam nie bylam i nie mam pojęcia co z noclegiem. Nie mam mozliwosci wyjechac wczesniej niz w piatek po poludniu i zastanawiam sie czy mam szanse gdzies przenocowac na czas tej imprezy. Ktos z was pisal ze nocuje sie pod namiotem tam gdzie jest koncert???Prawda li to???
    a tak wogóle jesli macie jakies informacje o tym koncertowaniu inne niz mozna znalezc na oficjalnych stronkach w necie to ja czekam na wiesci.

  2. #2
    HODOR
    Guest

    Domyślnie

    Witam Wydaje mi sie a nawet jestem pewien ze z rozbiciem namiotu nie bedzie problemu na pewno u jakiegos gospodarza znajdzie sie jakis wolny kawałek ziemi!!!!

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Kamila777
    Na forum od
    04.2004
    Rodem z
    obecnie Drawsko Pom :(
    Postów
    41

    Domyślnie

    Och... jak ja bym chciała tam być... Niestety nie w tym roku. Faktycznie, ze względu na popularność imprezy, z noclegami w tym czasie bywa problem. Bieszczadnicy jednak specjalizuja się w "rozciąganiu" powierzchni i nawet jak sie wydaje, ze nikt sie juz nie zmieści, to gospodarz proponuje karimatkę pod stołem np. w swojej kuchni :) Namiot jak najbardziej. Można tez spróbować dalej od Wetliny - po imprezie masa ludzi jedzie samochodami w różna strony świata. Pozdrawiam.

  4. #4
    Aniqua
    Guest

    Domyślnie

    dziękuje za słowa porady :D. Pozdrawiam wszystkich zapalonych Bieszczadników....i myślę że chyba wszyscy jesteście w Bieszczadach..... bo coś mało rozmowni jesteście :(. Do zobaczenia gdzieś na szlaku.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Viki
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Opoczno
    Postów
    138

    Domyślnie Anioły...

    Tam się nie nocuje tam się śpiewa ze wszystkimi. Tam jest koncert nocny i już. Spać możesz w domu. ale myślę, że to nie wchodzi w rachubę.
    Pozdrawiam
    Biesołazy wszystkich krajów! Łączcie się!
    Pozdrawiam. Viki
    http://www.odkryjbieszczady.pl/

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzkie Anioły
    Przez __andzia w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 06-05-2009, 16:22
  2. SDM - Bieszczadzkie Anioły
    Przez cornholio666 w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-03-2008, 19:14
  3. Bieszczadzkie anioły
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-06-2005, 13:47
  4. Bieszczadzkie Anioły?
    Przez Danka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-07-2004, 20:49
  5. Bieszczadzkie Anioły
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 23-08-2002, 17:19

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •