Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Praca za granicą dla młodych ludzi

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec
    No i co Ty na to ? W sensie formalnym, bo nie pytam Cię, czy zamierzasz wyjechać.
    Troche odgrzewam stary watek (dopiero teraz go zauwazyłem), ale skoro pytają to trzeba odpowiedzieć - jak juz zapewne wiesz w dniach 13-27.08 bylem w Bieszczadach, stąd odpowiedzieć wcześniej nie mogłem:
    Odpowiedź jest krótka i jasna: w obecnym kształcie forum (ktoremu jak być może pamietasz byłem przeciwny - jesli chodzi o opisy działów, zresztą nie tylko ja bo m.in sam zaproponowałeś konkretniejsze opisy) taka i każda inna reklama (bo jest to oczywiście ewidentna reklama) jest jak najbardziej dopuszczalna w tym dziale - bez ograniczeń co do treści - w myśl zasady "co nie jest zabronione jest dozwolone". Regulamin forum na ktory czesto się powoływalismy dotyczy (w moim rozumieniu) tylko tematu "Opinie turystów".
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    A od kiedy to kryptoreklama jest dozwolona???
    Bo za reklamę swojej firmy to się płaci. Natomiast posłużenie się (i to za darmo) Forum dla własnych korzyści jest ewidentną kryptoreklamą.
    Zacny Bywalec, polecając Sękowiec, czynił to na pewno w dobrej wierze i oddał tym samym niezłą przysługę przede wszystkim Czytelnikom Forum. Ale Jemu się "oberwało"...
    A tu mamy do czynienia z ordynarnym używaniem Forum dla załatwiania prywatnych interesów. I to jest w porządku?
    Pozdrawiam

  3. #13
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    Kryptoreklama - reklamowanie towarów, firm, itp. w programach i publikacjach o charakterze niereklamowym; reklama ukryta.

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kriss40
    A od kiedy to kryptoreklama jest dozwolona???
    Bo za reklamę swojej firmy to się płaci. Natomiast posłużenie się (i to za darmo) Forum dla własnych korzyści jest ewidentną kryptoreklamą.
    Nie wiem do kogo kierujesz te słowa - jeśli do mnie, to tylko wyjasnilem (pytany) swój punkt widzenia, który zresztą idzie w parze z "przepisami" dotyczącymi tego forum. Nie mnie to rozstrzygać i nie ja jestem adresatem pytań odnosnie słuszności/lub nie, takiej czy innej formy reklamy w tym dziale.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Praca dla stomatologa w Lutowiskach
    Przez leszczu w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-11-2011, 00:02
  2. Praca dla nauczyciela!
    Przez jolkipolki101 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-06-2008, 12:06
  3. Praca w polu dla uczniow gimnazjum
    Przez Melepeta w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-11-2005, 16:33
  4. Przygody Młodych Twórców w Bieszczadach :))
    Przez dsliwinski w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-10-2005, 18:43

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •