Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 116

Wątek: Bieszczadzka Kolejka Lesna

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    no fakt...jakis "cierpki" to dzis jestes (a moze to jeszcze wczoraj...)

    Ale z drugiej strony... jak mozna mowic, ze kolejka nie warto jezdic...???

  2. #12
    mariansierant
    Guest

    Domyślnie

    Jak można polemizować z osobą, która w dyskusji używa terminu "podpiździć" ? I jeszcze tytułuje się "bieszczadnik poeta"! Nikt, kto używa w stosunku do Gór inwektywów nie zasługuje, żeby po nich chodzić. Fuck you, grafomanie! A co do kolejki - nie polecam. Strata czasu - nic nie widać poza burzanami, a na stacji powrotnej 200 osób z kolejki rzuci się do jedynego (sic!) okienka z napojami itd.

  3. #13
    mariansierant
    Guest

    Domyślnie

    Przepraszam! Osobę używającą inwektywów na tym forum zidentyfikowałem jako "Bieszczadnika Poetę". Błąd. Chodzi oczywiście o "Bieszczadnika pisarza". I tak grafoman.

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mariansierant
    Przepraszam! Osobę używającą inwektywów na tym forum zidentyfikowałem jako "Bieszczadnika Poetę". Błąd. Chodzi oczywiście o "Bieszczadnika pisarza". I tak grafoman.
    Drogi Kandydacie na Bieszczadnika, jak napiszesz na tym forum ok 350 postów to też zostaniesz Bieszczadnikiem Pisarzem. Takie tu są zasady i dobrze by było abyś je poznał, zanim strzelisz cosik o grafomanach.
    pozdroowka
    marekm

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie

    [...
    pozdroowka
    marekm

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2004
    Postów
    61

    Domyślnie

    Zanim zdecydowałam się zarejestrować na formu, a tym samym dołączyć do grona ludzi kochających To samo śledziłam ich dyskusje przez kilka miesięcy. Wydaje mi się, że troszkę poznałam zwyczaje tu panujące. Zawiązują się tu przyjaźnie, sympatie, powstają antagonizmy, zażarte spory, jak zawsze, gdy ludzie ze sobą rozmawiają. W takim gronie panuje siłą rzeczy pewna swoboda, niektórzy znają się już długo i bardzo dobrze, więc mogą sobie na to pozwolić. Nie używam "brzydkich" słów, ale nie oburzam się jeżeli w niektórych (zaznaczam w niektórych) okolicznościach takie padną. I nie jest to powodem do dyskwalifikowania danej osoby. Czy mariansierant jest chodzącym ideałem? Nigdy nie wymsknęły Ci się słówka na znane litery? Zwłasza w gronie bliskich znajomych? Nie wierzę. Dlatego zastanów się co piszesz.
    Pozdrawiam
    Ewa
    "Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia"

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Wracając jednak to tematu, to przejażdżka kolejką nie dostarcza jakiś mocnych wrażeń, ale za to jest miłą odmianą po marszu.
    Reklamy RMF FM już nie widziałem (stan na 17.08 ), jednak lokomotywa nie pasuje do tej kolejki za bardzo. Jednak ciekawiej by to wygladało, gdyby skład był prowadzony przez ciufę. Jak pojedziesz do Przysłupia, to polecam pstrąga z tamtejszej smażalni. Pycha.
    No i oczywiście potem mozna się przejść na Jasło.
    Polecam.

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Doczu
    Jak pojedziesz do Przysłupia, to polecam pstrąga z tamtejszej smażalni. Pycha.
    a mi tam pstrag jakos nie smakowal
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaro
    Cytat Zamieszczone przez Doczu
    Jak pojedziesz do Przysłupia, to polecam pstrąga z tamtejszej smażalni. Pycha.
    a mi tam pstrag jakos nie smakowal
    Hmm. Cóz - pewnie to kwestia gustu. Mnie i kumplowi smakował wyśmienicie - tak czy inaczej spróbować można :)

  10. #20
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekm
    Cytat Zamieszczone przez mariansierant
    Przepraszam! Osobę używającą inwektywów na tym forum zidentyfikowałem jako "Bieszczadnika Poetę". Błąd. Chodzi oczywiście o "Bieszczadnika pisarza". I tak grafoman.
    Drogi Kandydacie na Bieszczadnika, jak napiszesz na tym forum ok 350 postów to też zostaniesz Bieszczadnikiem Pisarzem. Takie tu są zasady i dobrze by było abyś je poznał, zanim strzelisz cosik o grafomanach.
    Hehehe... Jakoś nie zwróciłem uwagi na ten wątek, a tu znów ciekawie...
    Takie Forum właśnie kocham... A ta delikatna nutka "łaciny", kiedy kogoś coś tam trochę wku.wi...? Bez przesady. Byle z umiarem i w odpowiednim czasie i miejscu.
    Natomiast Martyny na szafot nie dam, o NIE !!!
    A kolejka? Bez przesady - bardzo, bardzo taka sobie...
    Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Mocanita: ostatnia wąskotorowa leśna kolejka parowa w Europie
    Przez andrzej627 w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 136
    Ostatni post / autor: 06-06-2009, 19:27
  2. kolejka- którą trase wybrać?
    Przez pawlem w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-07-2004, 23:38
  3. Nowa bieszczadzka kolejka
    Przez Jaro w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-04-2004, 13:58

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •