Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: o misiach-pytanie

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie

    wyszło na to, że najlepszą metodą są "pełne gacie", o co w przypadku spotkanie twarzą w twarz z misiem nie trudno

    A swoją drogą ciekawe co proponuje TPN w ulotce " Niedźwiedź - to nie miś"
    http://esanok.pl/ak=news_c&pan=n&dod=artykul&var_id=955&wroc=index& PHPSESSID=ac2b7fbd73fa96c83c92e33a6ab669d2"
    pozdroowka
    marekm

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie

    ...no to już na pewno nie pojedzie...tym bardziej pod namiot...o zabieraniu psa juz nie mówie...
    nie bój nic, jedź, przygody zawsze mało :)
    pozdrawiam
    PYTON
    PS.
    Jak bylismy z żoną w zeszłym roku i wchodziliśmy na Rozsypaniec usłyszałem dziwne ryki.Włos mi sie zjeżył i rzuciłem szybsze tempo żeby wyjść jak najszybciej z lasu wyżej...skończyło sie na strachu bo to jelenie zaczęły rykowisko bedzie co opwiadac dzieciom jak to rodzice pomylili jelenie z misem Tak to jest jak człowiek pierwszy raz coś usłyszy...
    PP

  3. #13
    szamcio
    Guest

    Domyślnie dzięki za rady

    Wynika z nich,że mam biegać w gół,uważać na zakochane niedźwiedzice albo zazdrosnych panów misi,nie jeść malin,nie częstować piwem,ewentualnie poświęcić psa.To ostatnie mi kompletnie nie pasi!!!
    A poważnie-dzieki za porady.Jechać i tak pojadę,małe ognisko będę palił wieczorami,żarcia nie będę zostawiał wookoło,psa trzymał krótko (jeszcze muszę go nauczyć nie szczekać,ale z tym będzie łatwo, bo ogólnie jest małomówny),i będzie dobrze.Myślę, że misie też mają swój rozum i nie pchają sie do ludzi.
    Teraz pozostaje mi jeszcze chyba zapytać o jelenie na rykowisku,wilki,i chyba co większą gadzinę będę miał juz obeznaną.
    Jak wrócę (cały i bez niedźwiedzicy) to napiszę relację
    Szamcio

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Viki
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Opoczno
    Postów
    138

    Domyślnie pytanie

    Ale możesz wrócić z małym niedźwiadkiem, albo niedźwiedzica cię pozwie o alimenty
    Biesołazy wszystkich krajów! Łączcie się!
    Pozdrawiam. Viki
    http://www.odkryjbieszczady.pl/

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    Wychodzi na to, że Biesy tylko dla komandosów.
    Stonka, żmije, bąblownica, niedźwiedzie brunatno-oralne, pioruny...
    A w zamian nic - żadnej cywilizacji. Nie ma dróg, prądu, bankomatów, sklepów, aptek, internetu... Nie ma nawet pościeli (a jak już jest to podobno pod kontrolą konserwatora zabytków).
    Ludzie!!! Tam nie wolno jeździć!!!
    Zaś lektura Forum stresogenna. Aż strach tu wchodzić. To tylko chwila jeszcze i przeczytamy, że zjedli gdzieś na szlaku letnika...
    Pozdrawiam

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    102

    Domyślnie

    Witam:)
    Ja słyszałam o jednym sposobie na misie.. tzn jak sprawdzić czy miś jest groźny... ale tak publicznie.. to jakoś się krępuje
    Hehe.. jest to dość drastyczna metoda...
    A jeśli chodzi o "uroki" Bieszczad.. już gruntownie zostały rozpatrzone w innym miejscu ..wniosek.. lepiej się tu nie zapuszczać.. bo się zdrowym na ciele i umyślę nie wróci..
    pozdrawiam Ewa (Czarcik)

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie

    Sprawdzić czy jest groźny czy może sprawdzic jakiego jest gatunku? Tam zdaje się bylo cos o misiu brunatnym, grizzly i polarnym...

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    102

    Domyślnie

    Szaszka
    Sprawdzić czy jest groźny czy może sprawdzic jakiego jest gatunku? Tam zdaje się bylo cos o misiu brunatnym, grizzly i polarnym...
    hmmm no chyba cosik z tego typu.. ale u mnie był miś uszatek, mis koralgor i mis brunatny.. i w zaleznosci od reakcji (agresywności) stwierdzało się jaki to miś :D
    pozdrawiam Ewa (Czarcik)

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie

    To chyba dwa rozne dowcipy. Ale zaczynają się zdaje się tak samo: "Należy podejść i znienacka kopnąć misia w dupę..." itd.

  10. #20
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    102

    Domyślnie

    Szaszka
    To chyba dwa rozne dowcipy. Ale zaczynają się zdaje się tak samo: "Należy podejść i znienacka kopnąć misia w dupę..." itd.
    heheh.. no bardzo podobnie.. ale w moim jest.."należy podejść do misia i kopnąć go w jaja.." ( nie ma wersji dla Pani Misiowej)
    pozdrawiam Ewa (Czarcik)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pytanie !!!
    Przez Pawciosnk w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 04-03-2006, 18:36
  2. Pytanie o miasteczko ?
    Przez uczeń w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-02-2005, 23:21
  3. Beniowa - pytanie
    Przez Kowal w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 10-09-2004, 20:15
  4. PYTANIE
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-10-2002, 20:25

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •