Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: fotoradary

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Jura Krak-Częst.
    Postów
    61

    Domyślnie

    W zasadzie jestem za przestrzeganiem przepisów drogowych, ale niekiedy drogowcy zapomną zdjąć znak ograniczającu prędkość i wlokę się 40-tką tam gdzie można jechać 70 km/godz. Na długich trasach ma to znaczenie bo czas przejazdu skraca się o kilkadziesiąt minut.W mieście nie ostrzegam już innych kierowców o kontroli radarowej.
    Po pierwsze aby samemu nie narazić się na karę za miganie światłami a po drugie, szaleńcza jazda przez miasto brawurowego kierowcy potencjalnie naraża moje i inne
    dzieci na utratę życia.Mieszkam koło szkoły i często widzę jak dzieci uciekają z pasów
    przed nadjeżdżającym samochodem mimo, że mają zielone światło.Pomijam fakt że częściej matki-idiotki przeciągają dzieci na czerwonym świetle bo nie chce im się zaczekać 30 sek. na zmianę świateł.

    Pozdrawiam wszystkich jeżdżących na codzień i tych którzy wybierają się w Biesy autem Skuter z Jury

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    co tam fotoradary, co tam policjanci, wiadomosc z prawie ostatniej chwili: moja siorka dzis zdala examin na prawko, strzezcie sie :) jeszcze z miesiac spokoju poki nie wybierze dokumentow, ale pryzgotujcie sie na najgorsze
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. #13
    Piotrek
    Guest

    Domyślnie

    Ahoj!
    Między Olkuszem a Krakowem jest czysto ale bardzo czesto stoją z suszarką. Od Krakowa proponuję Ci jednak wybrać drogę przez Niepołomice (Nowa Huta - Niepołomice - Bochnia) ominiesz fotoradary na Wielickiej i remont "czwórki" koło Wieliczki. Później od Bochni świetnie jedzie się przez Brzesko - Jurków - Zakliczyn - Gorlice - Nowy Żmigród - Dukla - Komańcza.
    Droga jest pusta, niesamowita widokowo a chłopaków wogóle nie widać nie mówiąc o radarach.
    Pozdrawiam
    Piotrek :)

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    No to i ja wtrącę swoje trzy grosze. Może uznacie, że biorę sprawę zbyt poważnie i marudzę... Ale kwestia bezpieczeństwa na drogach jest poważna i takowego podejścia wymaga.
    Otóż powiem szczerze, że wszelkie te posty, informujące o miejscach ustawiania radarów, bardzo mi się nie podobają. Jeszcze niedawno sam byłem skłonny "mrugać" światłami w celu powiadamiania kierowców o ustawionym radarze. Ale zdecydowanie mi przeszło. Po coś, do jasnej cholery, te ograniczenia są, jest jakiś cel w malowaniu na drodze linii ciągłej, ustawianiu znaków zakazu wyprzedzania itp. Juz pomijam fakt, że nie wiemy, komu oddajemy takim ostrzeżeniem przysługę. A może to kolejny naprany imbecyl? Tylko, że jak chwilę później wjedzie w gromadę dzieci, to już będzie za późno...
    A pseudorajdowcom polecam kontakt z najbliższym automobilklubem.
    Pozdrawiam

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kriss40
    No to i ja wtrącę swoje trzy grosze. ....
    to, ze w necie istnieja strony z podanymi namiarami na fotoradary nie jest zle, tak przyznaja rowniez policjanci, nawet jak sie je sciagnie to ludzie przyzwyczajeni i tak jezdza wolniej w tym miejscu i o to chodzi, a mrugania swiatlami tez nie popieram, ale gdyby zmieniali od czasu do czasu miejsca lapanek to byli by bardziej skuteczni
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=538355

    tak przez przy[adek natknelam sie na ta stronke... moze tez Wam pomoze :)

    K.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •