Witam serdecznie po raz pierwszy na forum :)

Mam 29 lat i wstyd się przyznać ale dopiero dwa miesiące temu po raz pierwszy byłem w Bieszczadach. Niestety byłem tylko 2 dni ale i tak chyba się zakochałem... :)

Do rzeczy: mieszkam w Warszawie. Ma to swoje plusy, ale zaczynam widzieć (i odczuwać) coraz więcej minusów życia w wielkim mieście - pogoń za kasą, brak czasu na wiele rzeczy, ogromne zmęczenie... Dlatego od jakiegoś czasu myślimy z żoną o wyprowadzeniu się z Warszawy na wieś. Dodam że nie interesuje nas wieś podwarszawska. Chcemy uciec daleko. Najpoważniejszą kandydaturą stały się Bieszczady :D

W związku z tym mam pytanie do osób mieszkających w Bieszczadach (choć jeśli ktoś spoza tego rejonu może pomóc to bardzo proszę :)): gdzie i jak szukać ziemi do kupienia? Dodam że interesuje mnie zdecydowanie południowa część Bieszczad, a więc (w dużym przybliżeniu) pas Lutowiska - Ustrzyki Grn - Wetlina - Cisna. W internecie nie ma w zasadzie żadnych ofert z tego regionu.

Dodam tylko że mamy zamiar wybrać się w Bieszczady pod koniec września lub na początku października na rekonesans. Ale przydadzą nam się wszelkie informacje, pomysły - nawet te niesprawdzone... :)