Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Worek Bieszczadzki

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    75

    Domyślnie

    Rzeczywiscie najlepiej poprosic o pozwolenie w BdPN - wtedy sie czlek nie stresuje
    . I teraz jest najlepsze pora, bo najchetniej takowe wydaja jesienia. Ja bylam 4 lata temu, wydali pozwolenie na 2 dni i bylo przepieknie!!! No a z noclegiem to chyba legalnie raczej nie da rady.
    pozdrowka

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Henek
    Na forum od
    01.2004
    Rodem z
    Rzeszow
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Co to za atrakcja iść z pozwoleniem ?
    A może odrobinę zabawy i adrenaliny : złapią czy nie ?
    To co pisze Doczu , że Ukraińcy porywają turystów można między bajki włożyć ale brzmi nieźle i podbija atmosferkę.
    Napisz po powrocie jak Ci poszło.

    P.S. Gdy pierwszy raz byłem w worku zaskoczyliśmy w Tarnawie żołnierza pilnującego drogi od strony Mucznego - tak zbaraniał że idziemy nie z tej strony co trzeba że nas przepuścił.

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Henek
    To co pisze Doczu , że Ukraińcy porywają turystów można między bajki włożyć ale brzmi nieźle i podbija atmosferkę.
    Zaznaczam że to nie sa moje opowieści, a zasłyszane od znajomych Strażników Granicznych
    Hmm. Być może. Nie szedłem tamtędy, więc nie bardzo znam przebieg "szlaku" dlatego też opieram się na tym co zasłyszałem.
    Co za atrakcja iść z pozwoleniem ??? Ja to widze trochę inaczej. Co za atrakcja iść i się ukrywać, czaić, i ogladać, czy ktoś za nami nie idzie, albo czy ktoś nie wyskoczy zaraz z krzaka ? Dla mnie żadna.
    Wybieram bramkę nr.2

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Henek
    Co to za atrakcja iść z pozwoleniem ?
    A może odrobinę zabawy i adrenaliny : złapią czy nie ?
    To co pisze Doczu , że Ukraińcy porywają turystów można między bajki włożyć ale brzmi nieźle i podbija atmosferkę.
    .
    To może tak wszyscy w ramach rozrywki zaczniemy chodzić po BdPN gdzie komu wygodnie ? To nic nie ma wspólnego z adrenaliną. A jeśli jest dla kogoś zabawą to raczej na poziomie przedszkola.
    Dodam że w obecnym stanie prawnym dyrektor nie może wydawać indywidualnej zgody na 'ruch pieszy" poza szlakami, chyba że w ramach "badań naukowych". Nie wiem czy jednak o tym wie bo na tablicach informacyjnych ciągle "straszy "powoływanie si ę na ustawę o ochronie przyrody, która przeszła do historii z dniem 1 maja 2004 r.
    Pozdrawiam
    naive

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez naive
    Nie wiem czy jednak o tym wie bo na tablicach informacyjnych ciągle "straszy "powoływanie si ę na ustawę o ochronie przyrody, która przeszła do historii z dniem 1 maja 2004 r.
    Wie i z tego co wiem to już nie wydaje. Skończyły się dobre czasy - owszem w celach naukowych tak, ale nie "pierwszym lepszym" którzy powiedzą że chcą iść właśnie po to, trzeba miec solidną argumentację a i tak czasem to nie wystarczy.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    75

    Domyślnie

    Henku! No chyba to nie o to chodzi....zeby tak sobie pomykac "zlapia, nie zlapia".
    Ja wiem, ze przeciwstawianie sie nakazom jest w naturze ludzkiej i moze stanowic swietna zabawe, ale moze jezeli chodzi o Biesy, to wyluzujmy?
    Pozdrawiam

  7. #17
    mmierzejewski
    Guest

    Domyślnie

    To może tak wszyscy w ramach rozrywki zaczniemy chodzić po BdPN gdzie komu wygodnie ? To nic nie ma wspólnego z adrenaliną. A jeśli jest dla kogoś zabawą to raczej na poziomie przedszkola.
    Dodam że w obecnym stanie prawnym dyrektor nie może wydawać indywidualnej zgody na 'ruch pieszy" poza szlakami, chyba że w ramach "badań naukowych". Nie wiem czy jednak o tym wie bo na tablicach informacyjnych ciągle "straszy "powoływanie si ę na ustawę o ochronie przyrody, która przeszła do historii z dniem 1 maja 2004 r.[/quote]

    Jak tak czytam to wszystko co sie dzieje w naszych Bieszczadach to sie wybiore za drugim razem na druga strone i pochodze bez szlakow, bez tlumow i gdzie chce - np. na szlak graniczny od strony ukrainskiej. Wiecie moze jak on prowadzi? Moze na Kinczyk od Ukrainy?
    Nie ukrywajmy, najfajniejsze Bieszczady sa niestety na Ukrainie - i tam trzeba jezdzic poki co, co tez nastepnym razem na pewno uczynie:-)
    Pozdrawiam
    Marcin Mierzejewski

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmierzejewski
    Nie ukrywajmy, najfajniejsze Bieszczady sa niestety na Ukrainie - i tam trzeba jezdzic poki co
    Słusznie. Z Bogiem.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  9. #19
    mmierzejewski
    Guest

    Domyślnie

    Nie ukrywajmy, najfajniejsze Bieszczady sa niestety na Ukrainie - i tam trzeba jezdzic poki co

    Słusznie. Z Bogiem.

    A Kolega bywal we Wchodnich Bieszczadach? Co polecasz?
    Marcin Mierzejewski

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmierzejewski
    A Kolega bywal we Wchodnich Bieszczadach? Co polecasz?
    Jakos tak nie było okazji, a może i chęci. Dlatego cieszy mnie ogromnie bardzo wielce niesamowicie, każdy kto tam jedzie. 1 turysta we Wschodnich = jednego mniej w "naszych".
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Survival w Bieszczadach-Worek Bieszczadzki. (zbieranie poroża jelenia karpackiego)
    Przez huczek.piotr w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-03-2013, 10:07
  2. bieszczadzki worek - nocleg w leśniczówce nad Negrylowem
    Przez wookiee w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-11-2010, 01:56
  3. Worek po deszczach
    Przez zakapior w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-08-2004, 08:53
  4. Poznań-worek w nocy czy w dzień
    Przez pawlem w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-07-2004, 11:35
  5. Akcja worek:)
    Przez pintez w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 17-06-2004, 07:24

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •