Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: jak po deszczach !?

  1. #1

    Domyślnie jak po deszczach !?

    Czy ktoś zna obecną sytuacje w Bieszczadach po tych ostatnich deszczach ?
    Czy szlaki są otwarte czy nie ma jakichś niespodzianek bo słyszałem że w Tatrach trochę się porobiło ??
    Wybieram sie w "Biesy" w społowie sierpnia i nie chce się zdziwić !

    Dajcie znać PLEASE ..na maila lub tu na stronie !!
    DZIĘKI !!!!!!

  2. #2

    Domyślnie Re: jak po deszczach !?

    Właśnie wczoraj wróciłem z Wetliny. Lało bez przerwy przez tydzień i sytuacja nie wyglądała najlepiej. W niedzielę już cały dzień było słonecznie i prognozy na najbliższe dni były optymistyczne. Szlaki nie były pozamykane, ale przejście przez las po takich deszczach graniczyło z cudem. Poza tym piorun zabił w zeszłym tygodniu jakiegoś mężczyznę z Warszawy, który właśnie szedł szlakiem. Potoki są bardzo rwące i brudne, w niektórych miejścach drogi są podmyte, ale mimo wszystko przejezdne. To chyba wszystko - pozostaje tylko mieć nadzieję, że będzie lepiej...

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    57

    Domyślnie Re: jak po deszczach !?

    Szlaki po opadach, które łącznie trwały ok 6 tygodni sa bardzo mokre i śliskie. Podejscie łąkami z Wołosatego na Tarnicę ma już 5 m szerokości. Bezwględnie idąc w góry trzeba mieć dobre buty. Miejscami pozrywało kładki na szlakach, rozmyło schody i powaliło drzewa. Minie trochę czasu zanim Park naprawi uszkodzenia. Miedzy innymi na to idą opłaty za wstęp na szlaki.
    27.07 na ścieżce przyrodniczej z Beniowej do Bukowca od uderzenia pioruna zginął turysta.

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    96

    Domyślnie Re: jak po deszczach !?

    ... który PODOBNO wybrał się na ten szlak w sandałach ( (osoby które były wraz z nim miały odpowienie obuwie i chyba dlatego przeżyły).

    p.s. Kasandrra - nie żebym się czepiał, ale ten gość był z Warszawy...

  5. #5

    Domyślnie Re: jak po deszczach !?

    A propos sadalow - czy sandaly bardziej przyciagaja pioruny od innych butow? ;-)

    Lou Bert

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    57

    Domyślnie Re: jak po deszczach !?

    Może to przypadek ale sądzę, że osoby które miały obówie na gumowych podeszwach miały większą szanse przeżycia. Szli koło turysty w odległosci 2 m. Otrzymał bezpośredni udar. Znam relację od uczestników zadrzenia i akcji ratunkowej

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    96

    Domyślnie Re: jak po deszczach !?

    Lou Bert - Właśnie o tą większą szansę przeżycia dzięki gumowym podeszwom mi chodziło (i wiem że to mógłbyć przypadek). Ale również o to, że wiele osób traktuje wyście w góry jak spacer po deptaku i potem maja pretensję że "nie ma zasięgu".
    Pozdrawiam

  8. #8
    kasandrra
    Guest

    Domyślnie Re: jak po deszczach !?

    Hans, jak ja Cię lubię za pamięc!!! :)

    a ja nie pojechałam w Bieszczady- zatrudniłam sie jako pomagacz w pakowaniu rzeczy dla powodzian. No i przetraciłam całe pieniądze na lekarstwa dla dzieci. Ale mysl o Bieszczadach dodawała radochy.
    kass

  9. #9
    kasandrra
    Guest

    Domyślnie Re: jak po deszczach !?


    dopiero zauważyłam!!!
    4:2 dla ciebie

    :)))))))

    Kass

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-08-2010, 21:53
  2. Jak to jest?
    Przez DUCHPRZESZŁOŚCI w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-08-2007, 02:25
  3. Worek po deszczach
    Przez zakapior w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-08-2004, 09:53
  4. a jak w Siankach ?
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-08-2001, 12:03
  5. jak dojechac
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-07-2001, 18:35

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •