Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Słownik historyczno-krajoznawczy Bieszczadów

  1. #31
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: Słownik historyczno-krajoznawczy Bieszczadów

    Aha, gwoli ścisłości...Wprawdzie oficjalnie żadne konkrety nie padły, to zdobyłam się na odwagę i chwilkę porozmawiałam z Panem Krycińskiem po prelekcji, zadając pytania, które tu padły. Odpowiedzi nie są precyzyjne, bo i sam autor nie wie, jak potoczą się sprawy.
    Przewidywany termin wydania "Czarnej" to raczej maj/czerwiec.
    Wznowione będą Lutowiska, prawdopodobnie w 2014r.
    Baligród jest jak najbardziej w zamyśle i planach, ale proza...trudno jest pisać i żyć; potrzeba, potrzeba sponsora!
    No i tak to wygląda.

  2. #32

    Domyślnie Odp: Stanisław Kryciński "Bieszczady. Tam gdzie diabły, hucuły, ukraińce"

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Uprzejmie informujemy, że warszawska promocja książki Stanisława Krycińskiego „Bieszczady. Tam gdzie diabły, hucuły, ukraińce” odbędzie się w poniedziałek 10 lutego o godz. 18 w kawiarni „Południk Zero” przy ul. Wilczej 25.
    W imieniu autora serdecznie zapraszamy.

    Info ze strony:
    http://karpaccy.pl/?option=com_content&task=view&id=25&Itemid=62
    Jeśli ktoś z forumowiczów wybiera się na dzisiejsze spotkanie, to miałbym prośbę by zapytać Pana Stanisława o nowe wydania "Słownika historyczno-krajoznawczego" (wszystkie tomy). Oczywiście jeśli takie pytanie nie zostanie uznane za nietaktowne (w końcu spotkanie dotyczy innej książki). Czekałem na "Słowniki" cały 2013 rok i się niestety nie doczekałem Zapadła cisza w temacie "Słownika"...

  3. #33
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: Stanisław Kryciński "Bieszczady. Tam gdzie diabły, hucuły, ukraińce"

    Cytat Zamieszczone przez jozztom Zobacz posta
    Jeśli ktoś z forumowiczów wybiera się na dzisiejsze spotkanie, to miałbym prośbę by zapytać Pana Stanisława o nowe wydania "Słownika historyczno-krajoznawczego" (wszystkie tomy). Oczywiście jeśli takie pytanie nie zostanie uznane za nietaktowne (w końcu spotkanie dotyczy innej książki). Czekałem na "Słowniki" cały 2013 rok i się niestety nie doczekałem Zapadła cisza w temacie "Słownika"...
    Pytałam Pana Stanisława Krycińskiego rok temu, zapytałam i teraz przed spotkaniem. Niestety z powodów, powiedzmy ogólnie, ekonomicznych nie zapowiada się, żeby opracowanie gminy Czarna ukazało się w najbliższym czasie.

  4. #34

    Domyślnie Odp: Stanisław Kryciński "Bieszczady. Tam gdzie diabły, hucuły, ukraińce"

    Tak więc polecam świetne opracowanie tegoż autora "Bieszczady - Gmina Lutowiska". To ukazało się w 1995 roku. To kopalnia wiedzy.
    Pan Kryciński opublikował też w tej serii "Bieszczady - Gmina Cisna". Obie te książki widziałam minionego lata w księgarni wydawnictwa Bosz w domu handlowym w UD.
    Polecam:)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Andrzej Potocki, Słownik biograficzny Żydów z Podkarpackiego
    Przez Marcin w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-05-2010, 17:48
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-09-2008, 14:22
  3. Promocja Bieszczadów...
    Przez freebies w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 03-01-2008, 14:16
  4. W Dolinie Górnego Sanu - ścieżka historyczno-przyrodnicza.
    Przez GSSG w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-08-2007, 21:31
  5. Miłośnicy Bieszczadów z Bieszczadów - ankieta :)
    Przez Promyk :) w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-03-2007, 00:58

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •