Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Numery GG [prywata]

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Numery GG [prywata]

    Sorry za wyjątkowa prywate na forum, ale padł mi komp i stracilem m.in wszystkie kontakty z GG. Ponieważ jak zwykle nie pamietam własnego hasla do GG, zmieniłem równiez numer. Prosba do wszystkich którzy od czasu do czasu ze mną gaworzyli, aby przypomnieli mi swoje numerki poprzez GG, mój obecny: 5937553. Nie mogę o to poprosić mailem, bo szlag trafil mi równiez ksiązke adresową
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  2. #2

    Domyślnie

    Wyeksportuj liste na serwer i nawet jesli Ci komp padnie 300x to je bedziesz mogl zawsze zaimportowac.
    Serdeczne pozdrowienia

    Stachu Strzyżewski
    http://www.bieszczady.pl
    http://facebook.com/bieszczady

  3. #3
    Yogo
    Guest

    Domyślnie

    No tak, no tak jaki ten Stach "mondrala" jaki enteligentny jak Ci po UMCS. Piotr pisze że zapomniał hasła a ten mu o imporcie z serwera.
    Satchu to jeszcze raz potwierdza teze że Ty kompletnie nie wiesz co piszesz, mówisz i robisz w sprawie komputerów !!! Jeżeli Piotr nie pamieta hasła to jak ma to baranie ściągnąć no jak !!!! Włam na serwer ? To jak to zrobi, to bedzie miał kłopoty i o co mu to. Napisz pajacu jak śćiągnąc adresy z serwera nie mając hasła ale bez włamu - no ? Czekamy może i my się czegoś nauczymy !!

    Yogo

  4. #4

    Domyślnie

    Piotr - mialem na mysli EXPORT NOWEj LISTY, a nie IMPORT, tej ktora straciles ;-)
    Serdeczne pozdrowienia

    Stachu Strzyżewski
    http://www.bieszczady.pl
    http://facebook.com/bieszczady

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stachu
    Piotr - mialem na mysli EXPORT NOWEj LISTY, a nie IMPORT, tej ktora straciles ;-)
    Oczywiście - wiem o co chodziło.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  6. #6
    Yogo
    Guest

    Domyślnie

    No tak ale cały dowcip polega na tym że Piotr nie pamieta hasła :( i cała ta sytuacja może się dalej powtórzyc. I co wtedy, nawet jak lista jest na serwerze - mądralo bieszczadzki !!. Cały dowcip jest w haśle bo lista pewnie była na serwerze.

    Pozdrawiam
    Yogo

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    zawsze mozna wyeksportowac do plika i wtedy nie musisz pamietac hasla!!

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yogo
    No tak ale cały dowcip polega na tym że Piotr nie pamieta hasła :( i cała ta sytuacja może się dalej powtórzyc. I co wtedy, nawet jak lista jest na serwerze - mądralo bieszczadzki !!. Cały dowcip jest w haśle bo lista pewnie była na serwer
    przy nowych wersjach gg mozna odzyskac haslo, jesli przy rejeestracji podalo sie maila. a tak na marginesie yogo -nie masz sie czego czepiac? jesli tak bardzo Stachu ci przeszkadza, denerwuje czy jeszcze cos innego to nie wchodz na czat ani na forum. i Ty i my bedziemy miec spokoj.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. #9
    Yogo
    Guest

    Domyślnie

    Jaro a czy istnieje przymus bys odpisywał i dzielił sie swoimi odkrywczymi dokonaniami w dziedzinie gg ? Też chyba nie ! To działa w dwie strony :D

    Yogo

  10. #10
    artista
    Guest

    Domyślnie

    Hmmm... mały problemik, wszyscy próbuja pomóc a tu przy okazji taka niemiła dyskusja wyniknęła. Nieładnie...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [drobna prywata] Mała Hania czeka na pomoc.
    Przez Fiaa w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-07-2014, 23:23
  2. Cztery deszczowe dni w Bieszczadach (trochę prywata)
    Przez Fiaa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 27-01-2008, 01:04

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •