Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Zaczoł się odstrzał wilków

  1. #1
    Kuchar
    Guest

    Domyślnie Zaczoł się odstrzał wilków

    Wilki będą płaciła życiem za to że naśi ustawodawcy wcześniej podjeli decyzje o redukcji jeleńi . Najpierw postrzelają sobie do jelonków a puzniej będą ratować gospodarzy przed wilkiem mrdercą. Jerzeli ktoś zna inny powód takiego działania to prosę o opińe. :(

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    nie chce sie czepiac, ale spojrz czasem do slownika
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. #3
    Kuchar
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaro
    nie chce sie czepiac, ale spojrz czasem do slownika
    Taki z ciebie Miodek , jak jest błąd to nierozumierz sęsu wypowiedzi :D .To nie jest forum miłośników poprawnej polszczyzny tylko Bieszczad.Masz coś do powiedzenia na temat zawart w moim poście to słucham.

  4. #4

    Domyślnie Orty

    Miarą szacunku dla czytelnika jest dbałość o ortografię. Pomimo ważkiego tematu, jaki został tutaj poruszony zachowam swoje zdanie dla siebie, lub dla innych, stosujących ortografię.

    Być może jest to forum bieszczadzkie, jednak jednak ciągle jest to forum. Warunkiem wypowiedzi jest umiejętność takowej. Ignorowanie zasad ortografii utrudnia lekturę postów innym.



    Pozdrawiam .Żegnam.
    Pozdrawiam z dalekiej północy,
    Marcin.

  5. #5
    Kuchar
    Guest

    Domyślnie Re: Orty

    Cytat Zamieszczone przez Ezechiel
    Miarą szacunku dla czytelnika jest dbałość o ortografię. Pomimo ważkiego tematu, jaki został tutaj poruszony zachowam swoje zdanie dla siebie, lub dla innych, stosujących ortografię.

    Być może jest to forum bieszczadzkie, jednak jednak ciągle jest to forum. Warunkiem wypowiedzi jest umiejętność takowej. Ignorowanie zasad ortografii utrudnia lekturę postów innym.



    Pozdrawiam .Żegnam.


    Posądzanie o ignorancje bez upredniego poznania jest IGNORANCJĄ .Jerzeli chcesz zachować opinie dla siebie to się nie odzywaj wogule .Zeby dalej z tobą dyskutowaćmusiał bym się znirzyć do twojego poziomu "niedwartościowanego ignoranta " Dalszą rozmowe z tobom uważam z bezcelową .
    NIe pozdrawiam.

  6. #6
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie

    dyskusja o wilku jakoś tak bardziej na oftopiku, tak wyszło
    Długi
    P.S.
    Mój wielce wykształcony i ę i ą wujaszek miał obyczaj w towarzystwie wtrącać do rozmowy wulgarne słowa, bawiąc się konsternacją i pomieszaniem interlokutora. Wydawało mu się, że jest dowcipny, a wszyscy go mieli za ordynarnego chama.

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar knovak
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Gyddanyzc
    Postów
    26

    Domyślnie

    Myślisz że to prowokator??

  8. #8
    Kuchar
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez długi
    dyskusja o wilku jakoś tak bardziej na oftopiku, tak wyszło
    Długi
    P.S.
    Mój wielce wykształcony i ę i ą wujaszek miał obyczaj w towarzystwie wtrącać do rozmowy wulgarne słowa, bawiąc się konsternacją i pomieszaniem interlokutora. Wydawało mu się, że jest dowcipny, a wszyscy go mieli za ordynarnego chama.


    Temat zszedł na psy bo paru gości zamiast wypowiadać się na temet potraktowało mój post jako dyktando widocznie tylko w takoch tematach czują sie dobrzy(a miało być o wilkach ) .

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kuchar
    Temat zszedł na psy bo paru gości zamiast wypowiadać się na temet potraktowało mój post jako dyktando widocznie tylko w takoch tematach czują sie dobrzy(a miało być o wilkach ) .
    Nie na psy, tylko na OFtopic - tam szukaj.
    Ten jako całkowicie poza tematem również ląduje na OT. Natomiast ten poprzedni powinien zając miejsce na "Opiniach turystów", ale mi myszka dziala tylko w jedną strone
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ogromny odstrzał Czapli
    Przez Zakapior samotny w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-01-2013, 17:05
  2. Beda strzelac do wilków
    Przez irek w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 905
    Ostatni post / autor: 06-12-2012, 14:20
  3. Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 22-11-2007, 15:53
  4. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 13-06-2005, 10:07
  5. odmeldowuję się!
    Przez Szaszka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-05-2003, 15:09

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •