Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Problem techniczny z forum.

  1. #21
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr
    Cytat Zamieszczone przez Yogo
    Czy Ci płaci facet z Redmont za to?
    Sądzę, że dobrze wiesz,
    No i zaczęło się ... :)

    Panowie -> alt.pl.comp.os.advocacy
    Dyskusja nad OS jest jak dyskusja o wyższości Bożego Narodzenia nad Wielkanocą lub odwrotnie.

    Pozostańmy przy stanowisku, że są zastosowania w których Win jest bez konkurencji, a są i takie w których systemy unixowe są niezastąpione.
    Widać to po statsach użycia: coś koło 90% userów działa na WIn i coś koło 90% serwerów sieciowych działa na różnych systemach unixo - pochodnych.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  2. #22
    Yogo
    Guest

    Domyślnie

    Wiesz Piotr oni nie chcą bysmy o tym gadali :(

    ale to nie jest juz prawda (jak chodzi o Linuxa). Linux ma niestety opinie systemu trudnego ale zmieniło sie to za sprawa Mandrakesoftu i ich Mandaryny. W tej chwili nawet dzecko zainstaluje tego Linuxa. To bajka zapewniam bo tez uzywam obok Slacka. Co do gier wejdz na www.happypenguin.org i sam zobaczysz. Poza tym NVidia i ATI wspierają ten system i gry jak Quake i inne chodza jak burza, lepiej i szybcie niz pod Wingroza. Jak chodzi o wygode - no wiesz KDE 3.3 czy najnowszy Gnome w niczym nie ustepują interfejsowi Wingrozowemu. OOffice z kazdym wydaniem jest coraz lepszy i w niczym nie ustepuje produktom z Redmont a jak robi pdf'a :) po prostu bajka.

    Wingroza ma lepsza rekalme fakt :( ale niech ktoś popracuje w Linuxie i zobaczy to bogactwo oprogramowania, błyskawiczne łaty na znalezione błedy i wygoda KDE czy Gnome. Nie dziekuje zostaje na Linuksie i czekam na Debiana.

    Pozdrawiam wszystkich piszac pod Firefox'em 1.0 z Mandaryny 9.2.

    yogo

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    http://www.bieszczady.info.pl/forum - link ten występuje w 1 miejscu w moim serwisie!!
    Przeinstalowałem system - problem dotyczy (przynajmniej u mnie) właśnie tego adresu. Na drugim jest ok. Dalej sie upieram, że to nie jest wina IE :) Poprawnie chodzi tylko na: http://forum.bieszczady.info.pl
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  4. #24
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr
    Cytat Zamieszczone przez admin
    http://www.bieszczady.info.pl/forum - link ten występuje w 1 miejscu w moim serwisie!!
    Przeinstalowałem system - problem dotyczy (przynajmniej u mnie) właśnie tego adresu. Na drugim jest ok. Dalej sie upieram, że to nie jest wina IE :) Poprawnie chodzi tylko na: http://forum.bieszczady.info.pl
    I masz rację! Nie jest to wina IE - przynajmniej nie w tym przypadku!
    Chodzi tu o domenę która jest zapisana do cookie - ponieważ "wejście" na serwis odbywa się z domeny adres/forum a głowną domeną forum jest forum.adres stąd przy porównaniu tych dwóch parametrów wywala do ponownego logowania.
    Próbowałem poprawić maszynerię tak by zapisywało tylko forum.adres więc nie powinno się kwasić - chociaż .... kto wie. :)
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  5. #25
    Yogo
    Guest

    Domyślnie

    Piotr jak ja lubie te słowa "przeinstalowałem system" :D. Bo ja nie wiem co to jest przeinstalowac system od paru lat ?
    Tylko powiedzcie dlaczego ja nie mam takiego problemu na Firefox'ie ?

    Pozdrawiam
    yogo

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yogo
    Bo ja nie wiem co to jest przeinstalowac system od paru lat ?
    Nie wiesz co tracisz. Nie ma nic piekniejszego niz wingroza ktora po 2 miesiacach z 200MB po instalce osiaga 1GB, a czasem wiecej. Nie ma nic wspanialszego, niż czarny ekran po uruchomieniu kompa z napisem: system uruchomi sie w trybie awaryjnym, nie ma nic ponad wyskakujące co chwile "bluescreeny" w ramach urozmaicenia pracy przy kompie ( www.bocznica.org * ) inaczej nuda by była. Po co mi system w którym nic sie nie sypie? :)
    A poważnie - system przeinstalowuje zazwyczaj w konkretnym celu, a nie dlatego ze musze (chociaz fakt, czasem tez sie zdarza). Jeżeli pilnuje sie windowsa,żeby za bardzo sie nie zaśmiecał, itp - przewaznie jest ok. Kłopoty mają raczej ci którzy mają śmietniki w kompach i nie panują nad tym co komp wyczynia. Ale dla nich tym bardziej windows jest systemem bardziej przyjaznym. Zawsze moga skorzystać z obszernego helpa albo zadzwonic do serwisu :)
    EOT - bo to naprawde bez sensu dyskusja, nawet na OT :) Windows forever :)

    * - alt+f4
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    ... I masz rację! Nie jest to wina IE - przynajmniej nie w tym przypadku!
    ...
    I wyszło na moje.
    I o to chodzi.
    I trzeba słuchać starszych.
    I nie wymądrzać się.
    I nie opowiadać farmazonów.

  8. #28
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    mea maxima culpa
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Viki
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Opoczno
    Postów
    138

    Domyślnie

    Cały czas pracuje na MSIE z nakładką Awnt Browser i jak dotąd nie mam żadnych kłopotów. Odpukać.
    ps. to mój setny post na forum.
    Zdrowie wszystkich forumowiczów, wszystkich adminów serwisów bieszczadzkich i wszystkich moich przyjaciól i nieprzyjaciół rownież! A niech tam.
    Biesołazy wszystkich krajów! Łączcie się!
    Pozdrawiam. Viki
    http://www.odkryjbieszczady.pl/

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 14-04-2016, 09:13
  2. Problem z dwiema szynami
    Przez Lithandra w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-08-2009, 13:36
  3. Problem z noclegiem!
    Przez wrocek w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-12-2007, 16:55
  4. Problem z wyslaniem załącznika
    Przez bertrand236 w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-12-2004, 09:21

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •