Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Jesien mami kolorami...

  1. #1
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Jesien mami kolorami...

    Hej:)
    Dziś w robo taki wifdok za oknem...a dusza aż wyje za górami:)
    Pozdrawiam Biesolubnych Biesołazów,
    Derty
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie

    I jeszcze z wczorajszego wypadziku w góry...Świętokrzyskie:P
    D.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Jest przepięknie.
    W sobotę 23 bm. byłem na całodniowej wycieczce po KPN-ie (już drugiej po powrocie z Bieszczadów), więc potwierdzam i podzielam Twój zachwyt.

    A tak a propos KPN: 6 listopada o godz. 12:00 w Izabelinie odbędzie się X Walny Zjazd Towarzystwa Przyjaciół Kampinoskiego Parku Narodowego. Oprócz części tzw. formalnej nastąpi otwarcie wystawy fotograficznej oraz spotkanie towarzyskie przy ognisku.
    Czy może ktoś z warszawskiej "sekcji" naszego forum tam się też wybiera ?
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #4
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie

    Hej:)
    Dobrze, że nadałeś tę informację :) Wobec tego postaram się przybyć na to spotkanie- może mnie wpuszczą?:) i może również starych znajomych z KPN-u spotkam, z kórymi zdarzyło mi się studiować? :)
    Nawet nie wiedziałem, że taka organizacja istnieje...
    Pozdrawiam wszystkich i liczę na więcej jesiennych fot na Forum :) Mamy aż 40 kB dostępne aby się podzielić w jednym poście naszymi zdjęciami :) A może nawet zorganizować taki mini konkurs na najładniejszą jesienną fotę? Co na to admini?
    Derty

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie

    Ja niestety bede wtedy w BdPN ie :(
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  6. #6
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irek
    Ja niestety bede wtedy w BdPN ie :(
    No i kto tu będzie bardziej poszkodowany? :P Dobrego czasu w Biesach :D

    Derty

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Anka
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    95

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Derty
    I jeszcze z wczorajszego wypadziku w góry...Świętokrzyskie:P
    D.
    A gdzie konkretnie, może minęliśmy się? Przeszliśmy z Ciekot na Łysicę.
    Kolory cudne. Całkiem sporo liści na drzewach, spadających przy mocniejszym podmuchu wiatru. A każdy inaczej zależnie od kształtu i wielkości.
    Pozdrawiam.

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Gwoli uzupełnienia nt spotkania w KPN:

    Towarzystwo Przyjaciół Kampinoskiego Parku Narodowego jest stowarzyszeniem, a więc działa na podstawie ustawy z dn. 7.04.1989 r. - Prawo o stowarzyszeniach (j.t. Dz.U. z 2001 r. Nr 79, poz. 855, ze zm.). Osobiście jestem jego członkiem od bardzo niedawna. O mojej przynależności tam przesądził pewien przypadek. Nie wchodzę, ani nie zamierzam kandydować, do władz statutowych. Stowarzyszenie zrzesza miłośników Puszczy Kampinoskiej, w jakimś stopniu wspiera działalność jednostki administracji rządowej, którą jest Kampinoski Park Narodowy. Dyrekcja KPN też się odwdzięcza - nie słyszałem np. o sytuacji, aby turysta z legitymacją TP KPN zapłacił mandat za zejście (oczywiście nieświadome :) ) z oznakowanego szlaku turystycznego.

    Nic mi nie wiadomo, aby podobne stowarzyszenie działało przy BdPN. A może warto by było je założyć ? Jeśli już nie istnieje.

    X Walny Zjazd Towarzystwa Przyjaciół KPN w dn. 6 listopada o godz. 12:00 jest zjazdem sprawozdawczo - wyborczym. W proponowanym porządku obrad są m.in. wybory prezesa, członków zarządu, komisji rewizyjnej oraz sądu koleżeńskiego. Należy się więc liczyć z tym, iż w części oficjalnej zebrania będą mogli uczestniczyć tylko członkowie stowarzyszenia oraz zaproszeni goście.
    Nie oznacza to chyba jednak, że inni będą wyproszeni z sali obrad (ew. może tylko na czas głosowania). Ja np. wybieram się tam z żoną, która nie należy do TP KPN, jest tylko sympatykiem (po co płacić podwójne składki członkowskie ?). Być może również pojawią się Żabki (nt. ich "członkostwa" w tym stowarzyszeniu - przemilczę).

    Zjazd będzie obradował w nowym budynku Dyrekcji KPN przy ul. Tetmajera 38 w Izabelinie, mającym też pewnie jakieś zaplecze kawiarniane (jeszcze tam nie byłem, ta część puszczy jest - jak dla mnie - zbyt blisko W-wy). Tak więc w razie nieuczestniczenia w części urzędowej zebrania będzie gdzie ją przeczekać.
    Spotkanie towarzyskie przy ognisku (z możliwością konsumpcji piwa) przewidziano na godz. 15:00.

    A oto adres internetowy KPN:
    www.kampinoski-pn.gov.pl
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  9. #9
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie

    Cześć:)
    A to może i dobrze, że część nieoficjalna będzie o 15-ej, bo w samo południe będę odbierał żonę na lotnisku. Postaram się później wpaść. :)
    Pozdrawiam,
    Derty

  10. #10
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anka
    A gdzie konkretnie, może minęliśmy się? Przeszliśmy z Ciekot na Łysicę....
    A ja wędrowałem ze Św. Katarzyny do Ciekot niebieskim szlakiem:) Tak między godziną 10:30 a 12:00 więc mogliśmy się minąć:) Po drodze minąłem jeden zespół czteroosobowy... Czyżby to była Twoja grupa?:)
    Pozdrawiam,
    Derty
    PS: A na polu stali tacy dziwni faceci...
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •