Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Radosna twórczość na Otrycie ;)

  1. #11
    M@rcin
    Guest

    Domyślnie

    chata nabiera cech Domu Pracy Twórczej :))

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    Warszawka
    Postów
    159

    Domyślnie Festiwal na Otrycie

    Mam matriał drewniany na rzeźbę pt "superwoman". To będzie dzieło na miarę Michała Anioła. Niech tylko skończę z tymi gwoździami. A czy Wiecie, że do początku lat 70-tych w PRL nie było ani jednej nagrody dla twórców ludowych? Uważacie - w państwie ludowym. Mój ojciec wymyślił tęże i co roku odbywały się w Polsce festiwale twórczości ludowej, na których wręczano nagrody im. Oskara Kolberga w różnych kategaoriach: zespoły pieśni i tańca, przyśpiewki, poeci, rzeźbiarze, malarze, hafciarki, koronkarki, rękodzieło etc. Podpowiadam ustalenie kategorii artystycznych i zorganizowanie corocznego festiwalu twórczości naiwnej na Otrycie. Co Wy na to?
    Klub Otrycki

  3. #13

    Domyślnie Festiwal twórczości naiwnej.

    Pomysł super, tylko zamiast corocznego proponuję CAŁOROCZNY festiwal twórczości naiwnej (bo z ludową to byłaby przesada drobna). No i galeria na miejscu.
    Proponuję tkanie dywaników, czy kilimówdle cierpliwych. Gliniane figurki i drewniane rzeżby już ruszyły. Będzie fajnie!
    Pozdrawiam!!

  4. #14
    ania
    Guest

    Domyślnie Festiwalu ciąg dlaszy :-)

    Beatko, absolutnie tak! Może i nie każdy ma talenty wszelakie, ale zapału w nas mnóstwo, więc na pewno rzeczy piękne i oryginalne niezmiernie powstaną Będziey pleść, tkać, haftować, lepić czy co tylko jeszcze przyjdzie nam do głowy :) Już się nie mogę doczekać...

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    Warszawka
    Postów
    159

    Domyślnie malowanie ciała

    Dziewczyny, nie zapomnijcie o coraz popularniejszy ostatnio malowaniu kobiecego ciała.
    Klub Otrycki

  6. #16
    kondor
    Guest

    Domyślnie kondor

    Ewa obiecala ze zabierze ze soba farby, wegiel, olowki i bedzie pzred sylwestrem dzielnie malowac coby nasza chate troche przyozdobic malunkami

  7. #17

    Domyślnie

    No super. Widzę żę lawina artystycznych talentów otryckich ruszyła :D

  8. #18
    ania
    Guest

    Domyślnie Re: malowanie ciała

    Cytat Zamieszczone przez Julo
    Dziewczyny, nie zapomnijcie o coraz popularniejszy ostatnio malowaniu kobiecego ciała.
    Juleczku, nie możemy za bardzo, bo jak po którymś powrocie z Góry pomalowałyśmy - i to odrobinkę zaledwie - nasze rzęsy, to nam Krzyś zarzucił, że jesteśmy OKROPNIE nienaturalne Prosił także, żeby to się więcej nie powtórzyło

  9. #19

    Domyślnie

    No wreszcie udalo mi sie wlogowac w to forum! Straszne maszyny te komputery....
    Co do tworczosci to jasne, ze trzeba cos ruszyc! Warsztaty jak najbardziej! Mam jeszcze gline to przywioze na Sylwka. Poza tym proponuje skladkowe malowanie koszulek, witraze, kaligrafię i malarstwo chinskie.... No i makatki i rzezba to chyba obowiazkowo! Nie moge sie doczekac na "superwoman" Jula!
    Moze nie teraz ale feriowe zimowe wieczory chyba sprzyjaja tworzeniu... Proponuje tez zaczac tworzyc "na wynos". Przeciez chodzi o to, aby byl klimat a nie o to zeby Chate zarzucic dzielami i dzielkami.... Nie jestem fanką sztuki nadmiaru.
    Dogadamy na Sylwestrze!
    A trymczasem pozdrawiam i do zobaczyska!
    Kaśka Marasowa

  10. #20

    Domyślnie

    Jeszcze mi sie przypomnialo!
    Maski z papier mache(chyba tak sie to pisze...) i najprostrza rzecz pod słońcem-masa solna.
    I gdyby ktos mógł trzasnąć ładny rysunek do tekstu o Biesach i Czadach i gdyby to jeszcze ładnie wypalić to w ogóle byłby max!
    A firanki? Umie ktoś szydełkować?
    Chyba mnie poniosło....
    Buziaki! Spadam.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Marian Pankowski i jego twórczość
    Przez Marcin w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-04-2011, 18:52
  2. Tragedia na Otrycie
    Przez Ajgor w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 07-09-2009, 17:30
  3. Nowy Gospodarz na Otrycie
    Przez Ajgor w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 27-06-2006, 10:30
  4. Wigilia na Otrycie
    Przez Grotek w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-01-2006, 00:14
  5. I WS na Otrycie
    Przez Misiek w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-11-2004, 11:58

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •