Strona 24 z 26 PierwszyPierwszy ... 14 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 255

Wątek: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

  1. #231
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2010
    Rodem z
    Bies
    Postów
    61

    Domyślnie Ustrzyki Dolne

    Poszukuję do wynajęcia lokalu usługowego w Ustrzykach Dolnych, ok. 12-40 m2, najlepiej z sanitariatem i parkingiem. Jeśli ktoś by coś wiedział na ten temat, proszę dajcie znać na priv. Dzięki, pozdrawiam

  2. #232
    TomeQ
    Guest

    Domyślnie Stężnica

    Stężnica

    Sprzedam dziakę rolną w Stężnicy, gmina Baligród.
    Działka jest umiejscowiona na zboczu z pięknym widokiem na Stężnicę i sąsiadujące wzgórza.
    Działka otoczona jest dwoma pięknymi strumieniami z licznymi zakolami z dużymi różnicami wysokości, częściowo położona w lesie, na uboczu – z dala od innych zabudowań.
    Istnieje możliwość postawienia budynku, PGE obiecało dociągnięcie lini energetycznej. Szczegóły do omówienia telefonicznie. (695 36 35 32)

    Odległość do miejscowości:
    Cisna 12km.
    Zalew nad Soliną 10 km

  3. #233

    Domyślnie Odp: Stężnica

    Witam


    Szanowni Państwo, słów kilka o mnie i mojej motywacji dozabrania głosu w temacie.
    Głosu można powiedzieć niosącego smutek i żal, w cieniu Bieszczad.
    Mimo, iż mój nick może wskazywać kobietę de facto jestem mężczyzną.
    Facet, chyba w sumie niebanalny, w średnim wieku.
    Pełnię funkcję kierownika budowy z uprawnieniami bez ograniczeń.
    Prowadziłem inwestycje wielomilionowe.
    Obecnie zajmuję się budową, gdzie koszt inwestycyjny wynosi 9,5 mln złotych.
    Można więc powiedzieć, że mam pojęcie w temacie budownictwa.
    Niejedno widziałem, niejedno przeżyłem, budowałem, a raczej ludzie którymi kierowałem.
    Byłem i jestem najmłodszym kierownikiem budowy w bardzo dużej firmie.


    Bieszczady miłość moja. Objechałem świata kawałek. Europa,Azja, Afryka, Ameryka Pł. Cudowne miejsca, piękna krainy, niepospoliteosobowości. Przyznaję, są miejsca wspaniałe na ziemi. Widziałem je, byłem tam, przeżyłem. Mówię Wamjednak otwarcie, tak pięknego miejsca na ziemi jak Bieszczady i takspecyficznego nie ma nigdzie, myślę. Przynajmniej ja się czuję wspaniale wmoich kochanych Bieszczadach. Na ile możliwości związane z wykonywaniemobowiązków służbowych pozwalają, to siadam w mojego B6 i do miłości mojej,Bieszczad.

    Co to ma wspólnego z tematem? Więc do rzeczy. Moim zdaniem ludzie którzyoferują tutaj nieruchomości postradali zmysły. Żądania finansowe, a raczejoczekiwania, są nie do przyjęcia, fantastyczne, kosmiczne, oderwane odrzeczywistości. To istne szaleństwo. Rozumiem sentencję działania rynkunieruchomości, ale wiele z Państwa po prostu ma aberracyjne wizje i nie ma zcałym szacunkiem, zielonego pojęcia o realnych wartościach rynkowychnieruchomości w Bieszczadach.
    Część z Was kupiła z ANR grunty za grosze, powiedzmy ar za 200zł a czasami byłyto nawet mniejsze kwoty, od UG za nie co większe grosze lub inne także groszowemożliwości. Rozumiem Was, kupiliście i chcecie sprzedać. Jesteściewłaścicielami i macie prawo oczekiwać kwoty jakiej chcecie.


    Co mną kieruje? Odpowiedź jest prosta. Kocham Bieszczady, boto moja miłość, odwzajemniona zresztą. Pragnę, aby każdy kto chce, kupił sobieposiadłość, ziemię w Bieszczadach, celem jej zasiedlenia. Nabył w cenienoszącej znamiona normalności, od prywatnych właścicieli. Jak to zrobić?
    Już Wam mówię i uwierzcie mi, że kreślę prawdę, bo doświadczenie w tym temaciemam.
    1. Sołtys. Proszę się wybrać do sołtysa w miejscowości której planujecie nabyćnieruchomość. Zapewniam, że bezinteresownie pomoże, ba szczerze ugości. Maznakomitą wiedzę o właścicielach nieruchomości i ich statucie materialnofinansowym. Dzięki niemu macie szansę naprawdę tanio kupić nieruchomość.
    2. Osoby duchowne. Doskonałe rozeznanieo mieszkańcach, sytuacji materialno finansowej, opuszczonych gospodarstwach,działkach , właścicielach. Pomogą bezinteresownie.Na 100% wskażą drogę kupienia nieruchomości w normalnych pieniądzach.
    3. Menele. Ta opcja równie skuteczna, co dwie powyższe. Koszt inwestycji, kilkabutelek taniego trunku. Miejscowa wiraszka ma rewelacyjne rozeznanie kto, co,ile, gdzie, jak. Są nieocenioną pomocą w zakupie nieruchomości. Robią zaprzewodników, okazicieli, gospodarzy, per traktorów.
    Słowem, magiczni ludzie służący pomocą .


    Skreśliłem tych słów kilka, słów w sumie będących zbioremmoich doświadczeń przy zakupie nieruchomości w Bieszczadach dla różnych ludzi.Podświadomość nakazuje mi udzielić bezinteresownej pomocy ludziom, którzy byćmoże chcieliby wykorzystać moją wiedzę, szukając swojego azylu w Biesach, opartego na zdrowy rozsądku cenowym.Pozdrawiam wszystkich, przepraszam tych, których być może obraziłem tudzieżuraziłem.



    Ps. Żyj każdego dnia tak, jakby miał on być ostatnim dniem w twoim życiu.

  4. #234
    Awatar artur stadnik
    Na forum od
    04.2010
    Rodem z
    pod Warszawą
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

    Powyższe rady, z pewnością szczere, mogą pomóc miłośnikom B. w zdobyciu kawałka ziemi za nieduże pieniądze.
    Rozumiem też pomstowanie na wysokie ceny, ale w przypadku atrakcyjnych lokalizacji w - jak sam Pan
    pisze najpiękniejszym zakątku, jaki zna - ceny takie nie mogą dziwić.
    Podaż działek, np. z widokiem na połoniny w Smereku, Strzebowiskach i okolicy, jest ograniczona i więcej ich nie
    będzie. Akurat w tym rejonie ludzie kupowali je po cenach rynkowych, a po upływie lat chcą je sprzedać z zyskiem.
    Co w tym dziwnego? Cenę podbija jeszcze kaganiec Natury 2000, który mocno ogranicza możliwości budowy w tamtej okolicy.
    Jest wiele rzeczy, na które nas nie stać. W takim przypadku odwracam się na pięcie i tyle...

  5. #235

    Domyślnie Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

    Sprzedam stadninę 13 ha ( 130 tys m2) w górach - Wola Michowa

    Na gospodarstwie znajdują się dwie nowe stajnie z drewna 270m2 każda, nowy drewniany dom 160m2 do wykończenia oraz mały drewniany domek 70m2. Przez działkę płynie czysty potok. Na terenie jest las, pastwiska oraz łąka.
    Miejsce jest wyjątkowo urokliwe,teren jest otoczony wzgórzami oraz lasami. Gospodarstwo jest na południowej wystawie, cały dzień jest słonecznie. Możliwość dzierżawy dodatkowego terenu.
    Niedaleko ok.10 km znajduje się turystyczna miejscowość Cisna. Wokół jest cisza i spokój. Dojazd do działki asfaltowy, odśnieżany.

    Nr tel. 601 265 883


    stadnina 2.jpg
    Zainteresowanym mogę przesłać więcej zdjęć na e-mail.

  6. #236
    Administrator Awatar leszczu
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Lesko, Poland
    Postów
    282

    Domyślnie Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez kabardia Zobacz posta
    Sprzedam stadninę 13 ha ( 130 tys m2) w górach - Wola Michowa

    Na gospodarstwie znajdują się dwie nowe stajnie z drewna 270m2 każda, nowy drewniany dom 160m2 do wykończenia oraz mały drewniany domek 70m2. Przez działkę płynie czysty potok. Na terenie jest las, pastwiska oraz łąka.
    Miejsce jest wyjątkowo urokliwe,teren jest otoczony wzgórzami oraz lasami. Gospodarstwo jest na południowej wystawie, cały dzień jest słonecznie. Możliwość dzierżawy dodatkowego terenu.
    Niedaleko ok.10 km znajduje się turystyczna miejscowość Cisna. Wokół jest cisza i spokój. Dojazd do działki asfaltowy, odśnieżany.

    Nr tel. 601 265 883


    stadnina 2.jpg
    Zainteresowanym mogę przesłać więcej zdjęć na e-mail.
    Cena ?
    Made in BIESZCZADY obecnie Lesko sercem Lutowiska

  7. #237
    Administrator Awatar leszczu
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Lesko, Poland
    Postów
    282

    Domyślnie Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

    Działka Budowlana w Lutowiskach
    17 ar Cena 60 tysięcy
    Graniczy od strony zachodniej z potokiem, prąd na działce
    Naprawdę warto, DOBRA CENA :)
    696-649-788
    Made in BIESZCZADY obecnie Lesko sercem Lutowiska

  8. #238

    Domyślnie Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

    1.900.000 do negocjacji
    .

  9. #239
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

    Przejrzałem dziś oferty na jednym z portali ogłoszeniowych.Normalna cena działki w Bieszczadach wcale nie odbiega od cen na Warmii i Mazurach.Rozsądną działkę budowlaną tzn od 10 do 15 ar można znaleźc bez wysiłku za kwotę pomiędzy 30 a 60 tyś PLN.Oczywiście nie mam tu na myśli Wędliny czy Ciasnej.Ale już Baligród tak.

  10. #240
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    Przejrzałem dziś oferty na jednym z portali ogłoszeniowych.Normalna cena działki w Bieszczadach wcale nie odbiega od cen na Warmii i Mazurach.Rozsądną działkę budowlaną tzn od 10 do 15 ar można znaleźc bez wysiłku za kwotę pomiędzy 30 a 60 tyś PLN.Oczywiście nie mam tu na myśli Wędliny czy Ciasnej.Ale już Baligród tak.
    Tam Wędliny na pewno są drogie,a w takiej Ciasnej jeszcze więcej kosztują. ...
    Tak być nie może,bo tak być musi...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •