Strona 25 z 26 PierwszyPierwszy ... 15 18 19 20 21 22 23 24 25 26 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 255

Wątek: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

  1. #241
    Romulus
    Guest

    Domyślnie Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    Przejrzałem dziś oferty na jednym z portali ogłoszeniowych.Normalna cena działki w Bieszczadach wcale nie odbiega od cen na Warmii i Mazurach.Rozsądną działkę budowlaną tzn od 10 do 15 ar można znaleźc bez wysiłku za kwotę pomiędzy 30 a 60 tyś PLN.Oczywiście nie mam tu na myśli Wędliny czy Ciasnej.Ale już Baligród tak.
    Ceny działek na W-M od zawsze są droższe niż na Podkarpaciu. Wynika z co najmniej kilku faktów:

    1). Bardzo duża ilość Jezior a co za tym idzie ilość linii brzegowej lub ilość miejsc w bliskiej odległości od Jeziora w których można wybudować dom i mieć ładną perspektywę.
    2). Szlak WJM - atrakcyjność, pasjonaci żeglarstwa, kajakarstwa,
    3). Sentymentalność / Kulturowość / Architektura / - turyści to głównie Niemcy ale też Holendrzy, Szwedzi, Norwedzy, Litwini, Finowie - też ma wpływ na cenę (pomimo jeszcze obowiązującego zakazu wykupu nieruchomości),
    4) Bliskość Warszawy (200 - 270 km) - to głównie Warszawa w ostatnich latach wykupiła tam działki / domy płacą duże lub bardzo duże pieniądze co też miało wpływ na pozycjonowanie ceny na rynku nieruchomości,
    5) Większa ilość miejsc aktywnego wypoczynku: Wędkarstwo / Grzyby / Rower - nawet dla najmłodszych / - wynika to z płaskiego ukształtowania terenu oraz dużych połaci leśnych.

    Te uwarunkowania są oczywiste i przesądzają o tym, że Ceny działek w W-M od zawsze były droższe niż w Bieszczadach.

    P.S.
    Na podstawie swoich 14 letnich wojaży po Warmii i Mazurach. Mój styl życia i oczekiwania od życia sprawiają, że Kocham Bieszczady. Mazury i Bieszczady to dwa podobne światy, przy czym te drugie są Bardziej niedostępne i to jest piękne.

  2. #242
    Bieszczadnik Awatar Slav
    Na forum od
    10.2014
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    Przejrzałem dziś oferty na jednym z portali ogłoszeniowych.Normalna cena działki w Bieszczadach wcale nie odbiega od cen na Warmii i Mazurach.Rozsądną działkę budowlaną tzn od 10 do 15 ar można znaleźc bez wysiłku za kwotę pomiędzy 30 a 60 tyś PLN.Oczywiście nie mam tu na myśli Wędliny czy Ciasnej.Ale już Baligród tak.

    Wszystko zależy od miejsca, im bardziej turystyczne tym drożej. Za kwotę około 190 tyś. można było nabyć siedlisko 2 hektary, dom 120 mk2 - do wejścia oraz piękną stajnie ( kamień, cegłą). 20-30 kim od Giżycka. Czy w takiej kwocie uda nam się nabyć coś podobnego w Bieszczadach, raczej nie. Pogórze Przemyskie, Pogórze Rożnowsko - Ciężkowicke i Beskid Wyspowy to najtańsze ( odnośnie nieruchomości) okolice w paśmie karpat.

  3. #243
    basters27
    Guest

    Domyślnie Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

    Witam
    Mam na sprzedaż 3 działki budowlane po 30 arów każda w miejscowości krzywe. Blisko media i doprowadzona droga. Kontakt tylko telefoniczny. Cena za ar 5500 do negocjacji. 607-298-486

  4. #244
    Administrator Awatar leszczu
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Lesko, Poland
    Postów
    282

    Domyślnie Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

    Dom w Hołuczkowie koło Tyrawy Solnej!
    globalrealestate_ds_1299_10.jpg
    Film :
    https://www.youtube.com/watch?v=_eC_qWZYa44

    Cena 40 000 zł
    Made in BIESZCZADY obecnie Lesko sercem Lutowiska

  5. #245
    aldi
    Guest

    Domyślnie Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

    Pilnie poszukuję działki rolnej na Podkarpaciu o powierzchni powyżej 1ha! Tel: 690 999 445

  6. #246
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2010
    Rodem z
    Bies
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

    Poszukuję do wynajęcia lub sprzedaży, lokal pod działalność handlowo-usługową, w Ustrzykach Dolnych. Metraż ok.30-40m2, na parterze, z kanalizacją. Najlepiej w pobliżu głównej ulicy. Tel. 505 471 006

  7. #247

    Domyślnie Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

    Poszukuje ekipy do przeniesienia domu z bala , dom znajduje sie w okolicach Łańcuta a działka jest w okolicach Olszanicy, jeśli ktoś zna dobrych fachowców to proszę o kontakt
    693 310 510 mysliwiec_d@o2.pl
    Ostatnio edytowane przez Dariusz Myśliwiec ; 06-02-2015 o 10:22

  8. #248

    Domyślnie Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

    Witam. Kupię działkę budowlaną 10-15 ar w szeroko i wąsko pojętych Bieszczadach.
    Mój mail : karrollcia6@gmail.com

  9. #249

    Domyślnie Odp: Jężeli ktoś chce to moge umieszczać przetargi działek z Luto

    jestem zainteresowany, jeśli jest to nadal temat aktualny.
    maciaszczyk@widzew.net

  10. #250

    Domyślnie Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach

    Sprzedam dom ze stajniami oraz 13 ha ( 130 tys m2) w górach - Wola Michowa
    Wyjątkowo uroczy zakątek ,otoczony lasem i potokami.
    Teren nad wsią z widokiem na okoliczne wzgórza.
    Na gospodarstwie znajdują się dwie nowe stajnie z drewna 270m2 każda oraz poddasze uzytkowane do składania siana, nowy drewniany dom 160m2,zamieszkały, do małego wykończenia, oraz mały drewniany domek 70m2. Przez działkę płynie czysty potok. Na terenie jest las, pastwiska oraz łąka.
    Miejsce jest wyjątkowo urokliwe,teren jest otoczony wzgórzami oraz lasami. Gospodarstwo jest na południowo wschodniej wystawie, cały dzień jest słonecznie. Możliwość dzierżawy dodatkowego terenu.
    Niedaleko ok.10 km znajduje się turystyczna miejscowość Cisna. Wokół jest cisza i spokój. Dojazd do działki asfaltowy, odśnieżany.


    Cena 12zł|m2.

    1.550.000 zł do negocjacji

    Nr tel. 601 265 88312067342_1124819114213563_1137595710_n.jpgDSC01404.jpgPIC000649.jpg

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •