Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Pociagi ???

  1. #1

    Domyślnie Pociagi ???

    Mam pytanko - czy pociagi relacji Warszawa - Zagoz i Krakow -Zagoz kursuja normalnie , czy tez powodzie spowodowaly pewne komplikacje ???

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    96

    Domyślnie Re: Pociagi ???

    Jeśli chodzi o pociągi to rzeszowska gazeta codzienna Nowiny podała 03.08.br, że:
    "Pociąg "Solina" relacji Przemyśl - Warszawa Wsch. - Przemyśl, pociąg Łódz Kaliska - Zagórz - Łódz Kaliska oraz Zagórz - Warszawa Wsch. - Zagórz kursuje drogą okrężną przez Kielce, Tarnobrzeg, omijając stacje: Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz.
    Pociąg "San" relacji Przemyśl - Warszawa Wsch. - Przemyśl nie kursuje na odcinku Przemyśl - Skarżysko Kamienna - Przemyśl.
    Jak poinformował Jan Marszałek, dyrektor PKP S.A. Zakład Przewozów Pasażerskich w Rzeszowie, te zmiany obowiązywać będą do czasu usunięcia skutków powodzi. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel 94-36 oraz w każdej kasie biletowej.
    jer"

    Na zalanych terenach zaczyna się już wielkie sprzątanie, a ponieważ woda nie wyrządziła wielkich strat jeśli chodzi o kolej (przynajmniej ja o takowych nie słyszałem) to już niedługo wszystko powinno wrócić do noramalności.

    Pozdrawiam!
    hans

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •