Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Ścieżka zboczeńców, pętle czasowe i różne rzeczy na górze O.

  1. #1

    Domyślnie Ścieżka zboczeńców, pętle czasowe i różne rzeczy na górze O.

    Czy ktoś (raczej ze starej gwardii) zna podejście do chaty tzw "ścieżką zboczeńców"? Bo ona właśnie zdaje się od Chmiela szła. nikt tamtędy nie chodzi chyba a z tego co pamiętam to fajna ścieżka była. Może wartało by odnowić tradycje tylko kto z jeżdżących na Otryt zna tą drogę?

    apropous...

    Macie czasem wrażenie, chodząc po Otrycie, że wpadacie w jakieś pętle i tuntle czasowe? Że ten sam oddcinek drogi pokonujecie raz w 12 min a raz w 38 mimo, że jesteście przekonani, że tempo było takie jak zwykle? Albo, że wychodząc z jednego punktu dopada was myśl w którą się zagłębiacie idąc i dosłownie BUDZICIE się już na miejscu, albo że wogóle przestaje wiać wiatr, wszystko milknie, schodzi mgła i robi się jakoś dziwnie? Tak jakby cała góra przykryła się kocem, wstrzymała oddech i zastygła nie chcąc zostać zauważoną. Tylko przez co? Jak schodzi ta mgła to mam uczucie jak by dookoła działo się coś czego mam nie być świadkiem. Czy będąc dziećmi mieliście uczucie, że jak szybko się odwrócicie za siebie, to zobaczycie jak Bóg zmienia scenerię? Jeżeli tak, to właśnie o tym mówię.
    Macio
    pozdrawiam

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: ścieżka zboczeńców, pętle czasowe i różne rzeczy na górz

    OT - prośba do moderatora. Jesli możesz, to postaraj sie dopilnować, aby wszystkie tematy zaczynały się wielką literą. Zajawki tematów pojawiają się na conajmniej 3 serwisach i nieładnie wygląda jak wszystko jest z wielkiej, a jeden z malej, itp (na pozostałych forach poprawiam "ręcznie" jeśli trzeba). Tu przy okazji prosba do wszystkich forumowiczów: zaczynajcie tematy wielką literą, zaoszczędzicie nam nieco roboty.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Julianow
    Postów
    39

    Domyślnie

    Sciezka zboczencow? Hm, ciekawe... Droga od Chmiela - rzeczywiscie rzadko ostatnio uczeszczana - zawsze byla jedna z moich ulubionych, ale jako zywo, nigdy zadnego zboczenca tam nie spotkalem (nie zebym szukal...). Lazilem zreszta wielokrotnie chyba wszystkimi mozliwymi podejsciami pod Otryt (tak z 8-9 roznych, nie liczac tych jak sie zgubilem :o)) i tez nic. No chyba zeby zaliczyc do tej kategorii Jozia Polanskiego, ale to i tak raczej od strony Lutowisk/Skorodnego, a nie od Chmiela.
    Jakby ktos chetny, to obie drogi do/od Chmiela moge chetnie pokazac, ale raczej juz chyba w nastepnym sezonie.
    Pozdrawiam,
    andy
    Dla wszystkich starczy miejsca (jesli tylko zechca...)

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Na tej ścieżce czai się Miśka z Otrytu !
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2004
    Postów
    70

    Domyślnie

    Odpisze Macio, bo sam mialem podobne doswiadczenia na Otrycie (gubienie sie, poczucie kompletnego zakrzywienia czasu). Sam sie kiedys gubilem na Otrycie po przejsciu 100 metrow juz bylem zgubiony.

    Opisze to tylko nie wiem kiedy :( Bo czasu nie mam.

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie

    Chłopaki!
    Nie pijcie tyle.

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2004
    Postów
    70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez T.B.
    Chłopaki!
    Nie pijcie tyle.
    Hmm nie rozumiem ale to moze od nadmiernego picia???

  8. #8

    Domyślnie czekam na odpowiedź

    Cze Janio!
    Właśnie o tym mówię, gubienie się na ścieżce, która zna się jak swój pokój i tak dalej. Czekam z na odpowiedź.
    Pozdro
    Macio

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Viki
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Opoczno
    Postów
    138

    Domyślnie Re: Ścieżka zboczeńców, pętle czasowe i różne rzeczy na górz

    Cytat Zamieszczone przez Macio
    Macie czasem wrażenie, chodząc po Otrycie, że wpadacie w jakieś pętle i tuntle czasowe?
    Kiedyś wpadłem tam w taki tunel czasowy. Niemal trzy dni mi wyleciały z życiorysu. Gdyby nie osioł Bila (nie pamiętam jak się nazywał) pewnie było by ich więcej. Ale to właśnie ten poczciwy zwierzak obudził mnie i uświadomił o czekającej mnie rzeczywistości. Przekonałem sie również, że tylko na Otrycie powiedzenie "głupi jak osioł" jest bynajmniej nie poprawne.
    Biesołazy wszystkich krajów! Łączcie się!
    Pozdrawiam. Viki
    http://www.odkryjbieszczady.pl/

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Julianow
    Postów
    39

    Domyślnie

    Osiol nazywal sie Hermaszewski :o) i podobno rzeczywiscie nie byl taki glupi...
    A pamietasz Janio nasze wspolne zagubienie w drodze na Polanke? Bylismy chyba o krok od implozji, ale jakos sie udalo przewalczyc...
    Pozdrofka,
    andy
    Dla wszystkich starczy miejsca (jesli tylko zechca...)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zagadki z cerkwią w tle ...
    Przez Henek w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 2938
    Ostatni post / autor: 06-02-2024, 15:18
  2. Gratulacje-wielkie i małe różne
    Przez Krysia w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-08-2012, 12:36
  3. Plan zająców
    Przez Piskal w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-12-2009, 07:10
  4. Zbiórka rzeczy dla chaty
    Przez Julo w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 03-07-2005, 22:45
  5. Różne formy wypoczynku a jedno miejsce
    Przez ewelina.r w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-06-2005, 15:19

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •