Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Kolarzówką w Bieszczady

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogo9
    Prześledziłem dokładnie te skrócone trasy na mapie. Co do pierwszej to rzeczywiście dobry pomysł, tyle że droga (Wołkowyja - Baligród) trochę słaba...
    Raczej nie - od Baligrodu rozpoczęto remont nawierzchni. Do Radziejowej (dawna osada) nawierzchnia jak na autobanie. Dalej nie wiem bom spieszony i odbiłem w lewo. Ale z nfo tajnych wiadomo, co miał być cały odcinek wyremontowany.

    I jeszcze mała dygresja - na podstawie wywiadu lokalnego - pętlę można zrobić w jeden dzień, ewentualnie rozbić na dwa. W zeszłym roku spotkałem ludzi w schronisku ..(kryptoreklama zabroniona), którzy w jeden dzień jechali do UG prawą stroną, a w drugi do UG lewą stroną pętli. Byli na luzie, bo nic ze sobą nie musieli tachać. Przy pętli zawsze można zjeść i napić się 0% trunków (policaje lubią sprawdzać ostatnio rowerzystów)
    Tylko po kiego grzyba tak gnać po asfalcie?

    Aha - ja raczej nie polecam jazdy "kolarzówką" wzdłuż Sanu. Do dupy nawierzchnia, nic ciekawego po drodze - no chyba, że sznurki samochodów terenowych i innych prujących na oślep za zgodą wiadomej osoby.

    Pozdrawiam

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar bogo9
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Roztocze
    Postów
    28

    Domyślnie

    Rzeczywiście możliwe że jest teraz nowa droga od Baligrodu, bo ostatnio jechałem tamtędy bodajże dwie wiosny temu. Jeszcze co do tych skrótów: oczywiście wolelibyśmy z naszymi rowerkami nie pchać się na boczne drogi i śmigać spokojnie po gładkim asfalciku. Najlepiej byłoby chyba jednak rozłożyć sobie ta trasę na dwa dni, tyle że wtedy cała wyprawa przedłużyłaby się na 6 dni -oczywiście nie mam nic przeciwko temu, wręcz przeciwnie. Jeśli by się dało przedłużyłbym ją o jeszcze parę dni :D To jest jeszcze kwestia otwarta, ale wariant podstawowy to pięć dni, tak jak pisałem w pierwszym poście. Cóż, pożyjemy zobaczymy.

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogo9
    Wiesz co a może masz jakies fotki z przełęczy nad Berehami .
    Nic ładnego stamtąd nie mam, ale z Przełeczy nad Berehami to chyba każdy ma zdjęcia, to i może ktoś cosik tu wrzuci.
    p.s - odnosnie odcinka Wołkowyja - Baligrod, potwierdzam to co pisze Michał. Nowiutki asfalt jest od strony Baligrodu prawie do końca podjazdu. Ponieważ końcem sierpnia nie widzialem tam żadnego sprzętu, zakladam że na reszte na razie brakło kasiory (na raty równiez remontują Bukowiec - Dołżyca), ale może do sierpnia 2005 podciągna kawałek dalej.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar bogo9
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Roztocze
    Postów
    28

    Domyślnie

    No i oczywiście czeka nowiuśki odcinek na drodze z Baligrodu do Cisnej :D (a może jeszcze przed Baligrodem? - nie pamiętam już, ale jak jechałem tamtędy dwa lata temu to była w budowie). Aż się prosi przejechać :D [/quote]

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogo9
    No i oczywiście czeka nowiuśki odcinek na drodze z Baligrodu do Cisnej
    Dokładnie. Tylko żeby nie ta cholerna Jabłońska Góra To nie na moją kondycję :) Nie mogli siakiegoś tunelu wykopać?
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar bogo9
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Roztocze
    Postów
    28

    Domyślnie

    Hehe, ale zawsze później jest z górki :D . A tak swoją drogą to jest największy podjazd na tej trasie? Chodzi mi o tą dużą pętlę Polańczyk - Hoczew - Cisna - UG - Czarna - Polańczyk.

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogo9
    Hehe, ale zawsze później jest z górki :D . A tak swoją drogą to jest największy podjazd na tej trasie?.
    Nie, imho jest to najmniejszy z czterech istotnych: następne to kolejno podjazdy pod przełęcze: Przysłup, Wyżną (Nad Berehami) i Wyżniańską. Z UG dalej to już zabawa.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar bogo9
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Roztocze
    Postów
    28

    Domyślnie

    Heh ja to jak byłem w Bieszczadach na przełęczy nad Berehami (jechałem samochodem) to na zjeździe na serpentynach wyprzedził nas jakis szaleniec :D na kolarzówce. Ależ musiał miec frajde jak nas wziął :D . A wcześniej go mijaliśmy jak wjeżdżał pod górę, pod parking (jechaliśmy w strone UG). Pamiętam że nie muiał plecaka ani nic z tych rzeczy, więc to może był miejscowy. Zaimponował mi nie ma co :D :D :D

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar bogo9
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Roztocze
    Postów
    28

    Domyślnie

    Będąc w Bieszczadach nigdy nie jechałem Drogą Zagórz - przez Komańczę do Cisnej. Opłaciłoby się przejechać tamtędy rowerem

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogo9
    Będąc w Bieszczadach nigdy nie jechałem Drogą Zagórz - przez Komańczę do Cisnej. Opłaciłoby się przejechać tamtędy rowerem :?:
    Witaj

    Jeżeli mogę cokolwiek w tym temacie - jak najbardziej.

    Pewnie bardziej rozeznani w terenie cos dopowiedzą

    Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kolarzówką z Bieszczad
    Przez WALDI w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-02-2005, 10:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •