Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Prosze o pomoc Biesomieszkańców

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie Prosze o pomoc Biesomieszkańców

    Witajcie.Mam prośbę do Biesomieszkańców (szczególnie okolice Łupkowa, Cisnej, Komańczy, Baligrodu, itp...): czy ma ktoś z Was może aparat cyfrowy lub aparat w komórce? jeśli tak to czy miałby możliwość podjechać do Smolnika k/Nowego łupkowa i tam zrobić pare fotek działki: jest wystawiona na przetargu w GAH Szczawne, działka nr 340/53 z zabudowaniami (garaż o powierzchni 600m) po dawnym gospodarstwie rolnym w łupkowie. Mam mape geodezyjną gdzie ona sie znajduje wiec jak by pomogło moge przesłać skan. Zależy mi na tych zdjeciach bo nie wiem czy sie pakować w ten interes: jak bede miał z 4 stron obory to niezbyt to przyjemny widok....Jesli kto maiałby czas i chęć to bardzo bym prosił. Pozdrawiam. PYTON

  2. #2
    artista
    Guest

    Domyślnie

    zadne fotki nie zastąpią osobistych ogledzin... Dobra rada: jedź tam osobiście.

    Pozdrawiam

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie

    Dzieki za rade ale: koszt wyjazdu to 200zł raz na oględziny i drugi raz na sam zakup (przetarg) co daje 400zł a przy 2,5 miesięcznym dziecku w domu to spora kasa; ponadto trzeba zarezerwowac 2 dni na wyjazd - z pracy sie wyrwać nie dam rady; jakbym miał foty to przynajmniej widedziałbym czy się na to porywac i odchodzi mi ewentualnie 200zł kosztów jednego wyjazdu....
    pozdr
    PYTON

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pyton
    Dzieki za rade
    Cóż, nie da się ukryć że najlepiej jdnak zobaczyć. Poza tym GAH powinien udzielic Ci takich informacji. Przetarg chyba już niedługo - gdyby nie znalazł się nikt chętny na podesłanie fotki, ustal lokalizację - przynajmniej mniej więcej (chyba że na mapie geodezyjnej) są jakies punkty odniesienia pozwalające zlokalizować to miejsce), to postaram się, jesli będę umiał,opisać Ci to miejsce i z czym sąsiaduje. Chciaz na moje oko budy po byłym GR powinny znajdować się w początkowej części Smolnika od strony szosy, mniej więcej w okolicy gdzie tory wąskotorowki przecinają drogę przez Smolnik. Po prawej jest Osława i takie spore osuwisko, natomiast po lewej te zabudowania. W najbliższym sasiedztwie jest kilka domów, w tym chyba dwa nowe oraz pole biwakowe z knajpą (nędzną). Generalnie źle nie jest, jesli to tam - na pewno nie ma tam żadnych obór, a przynajmniej uzytkowanych. Jest to jednak ta mniej atrakcyjna czesc wsi. Przychodzi mi do głowuy jeszcze inna lokaliacja, więc moze to nie tam.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie

    być może to tam gdzie mówisz...dostałem mape ale taki wycinek że nie bardzo moge się połapać....podeśle po południu skan do Ciebie - może się zorientujesz..
    Pozdrawiam i dzieki za info
    PYTON

  6. #6
    artista
    Guest

    Domyślnie

    Jak już tam PYTON osiądziesz to może jakąś parapetówkę zrobimy.... hehehehe
    Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Plan zająców
    Przez Piskal w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-12-2009, 07:10
  2. prosze o pomoc!
    Przez Olympia w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-08-2009, 14:39
  3. Prosze o pomoc
    Przez WALDI w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-09-2007, 02:29
  4. Dylemat noclegowy prosze o pomoc
    Przez noemi15 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-08-2007, 15:55
  5. Prosze o pomoc/odpowiedz
    Przez hepar w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 27-07-2005, 11:03

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •