Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Prośba o pomoc

  1. #1
    mavicfree
    Guest

    Domyślnie Prośba o pomoc

    witam mam do Was wielka mianowicie obecnie rozpoczolem pisanie pracy licencianckiej na temat "rozwoju turystyki rowerowej w Biezczadach" temat jst mi bardzo bliski lecz ilosc materialów dokumentów w tym temcie jest znikoma dlatego tez prosze o jakie kolwiek namiary do ludzi zajmujacych sie ta tematy linki itp z góry dziekuje !!

  2. #2
    Rambo John
    Guest

    Domyślnie

    Na tak zwanego "szybcika" proponuję adres: http://www.epce.org.pl/pl/gw/greenwa...y%20_rower.htm

    To będzie ogólnie o rowerach w Bieszczadach. Napisz cos więcej, co byś chciał, to będziem kombinować.

  3. #3
    Admin BTC
    Guest

    Domyślnie

    Witam,

    Już pierwsze materiały powinny trafić na Pana skrzynkę.
    Proszę jednak spróbować dokładniej opisać poszukiwaną przez Pana problematykę.
    Może jakiś spis treści pracy licencjackiej?
    Dobre też są konkretne pytania, wówczas jakoś łatwiej dany problem rozwiązać.
    Myślę, że materiały, pomoce itp znajdziemy - a jak nie to postaramy się stworzyć :)

  4. #4
    mavicfree
    Guest

    Domyślnie z góry dziekuje za pomoc

    z góry dziekuje za pomoc plan pracy postaram jak jak najszybciej napisac i przeslac oraz podam konkretne tematy jakie sa mi potrzebne

  5. #5
    Administrator Awatar leszczu
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Lesko, Poland
    Postów
    282

    Domyślnie

    cze jak chcesz moge ci przesłać strategie turystyczną rozwju powiatów bieszczadzkiego leskiego i sanockiego bo ostatnio sciągalem dla kolegi tesz cos o turystyce pisal
    Pozdrawiam
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Made in BIESZCZADY obecnie Lesko sercem Lutowiska

  6. #6
    Administrator Awatar leszczu
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Lesko, Poland
    Postów
    282

    Domyślnie

    Pozdrawiam
    Made in BIESZCZADY obecnie Lesko sercem Lutowiska

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leszczu
    jak chcesz moge ci przesłać strategie turystyczną rozwju powiatów bieszczadzkiego leskiego i sanockiego bo ostatnio sciągalem dla kolegi tesz cos o turystyce pisal
    Hmmm ! Może jednak sobie odpuść z tą strategią.

    I nie profanuj staruchów! - bramą w Bieszczady nie są Lutowiska! One już tam są (tfuj! co za wyrażenie!)

    Pozdrawiam

  8. #8
    Administrator Awatar leszczu
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Lesko, Poland
    Postów
    282

    Domyślnie nie wiem czy to ty czy mavicfree pytał się o pomoc

    Nie wiem czy to ty chciałeś pomoc do pracy licencjackiej czy mavicfree jak nie ty to czego odpowiadasz w jego imieniu :)
    wiem że bieszczady zaczynają się o wiele wcześniej jeżeli cię to tak strasznie obraziło to przepraszam ja napisałem domavicfree bo pytał się o materiały do pracy
    Pozdrawiam i życze Wesołych Świąt dla wszystkich
    Made in BIESZCZADY obecnie Lesko sercem Lutowiska

  9. #9
    Żebro
    Guest

    Domyślnie

    Widzę że Michałek nie zna granic geograficznych Bieszczadów polecam dobry przewodnik to odkryjesz ze granica opiera sie na Sanie
    Pozdrawiam

  10. #10
    mavicfree
    Guest

    Domyślnie

    witam
    dziekuje bardzo za informacje przepraszam ze tak rzadko pisze ale mam ograniczony dostep do internetu podaje moj mail takze prosze o przesylanie tych informacji na maila z gory dziekuje dane_x@poczta.onet.pl
    a teraz moze nieco przyblize temat i wizje mojej pracy
    wiec w poczatkowiej wersji mial to byc swoistego rodzaju przewodnik po bieszczadach lecz moj promotor sie na to nie zgodzil dlatego w mojej pracy chcialbym 1ukazac problematyke tego typu turystyki
    - moja wizje rozwoju tego typu turystki w bieszczadach czyli jak powinno to wygladac w teorii czyli baza noclegowa -trasy --oraz szereg problemow zwiazanych z ta czescia turystyki
    oraz chcialbym wspomiec o osrodkach ktore juz istnieja bo podobno juz takie sa ??!!chcialbym do nich dotrzec !!
    2 opis tras rowerowych szlaków tutaj chcialbym sie oprzec na szlakach greenway oraz na wlasnych odczuciach gdyz czesto je przemierzam
    3 przygotowanie sie do tego typu rekreacji czyli
    -bespieczenstwo
    -ubior
    -przygotowanie roweru jego odpowiedni dobór!!!
    -jedzenie czyli wszystko to co ma wplyw na to iz tego typu turysta moze byc przyjemna i stac sie swoista rekreacja
    -z góry dziekuje za pomoc !!!!!!!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. prośba o pomoc dla znajomego
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2012, 23:12
  2. [ZAGINIONY] Prośba o pomoc!
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 09:20
  3. Prośba o pomoc
    Przez Mosia w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 19:01
  4. Ogormna prośba o pomoc
    Przez Wędrowiec w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-11-2010, 19:24
  5. Wyprawa w Bieszczady - prośba o pomoc
    Przez Broodzio w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-06-2004, 19:24

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •