Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Zwolnienia w Tarnawie

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie Zwolnienia w Tarnawie

    Witam. Pamiętacie pewnie sprawę zwolnien pracowników BdPN z gospodarstwa pomocniczego w Tarnawie. Sprawa przycichła, wszyscy wrócili do sowich problemów, a do końca wszystko nie zostało wyjasnione: posty (również i mój) opierały się na zasłyszanych lub przeczytanych informacjach, plotkach, domysłach. Prawdy w tym wszystkim też było, na głowę dyrektora BdPN trochę pomyj wylaliśmy, się okazuje że i trochę słusznie. Tyle dobrego że on sam zorientował się że sprawa wyszła troche nie fair i zechciał ją wyjasnić. Warto żeby wszyscy, którzy zabierali głos w sprawie przeczytali pewien artykuł, a jest on na stronie: http://www.gb.media.pl/gazeta/ciekawe.htm (mam nadzieję że admin mnie nie zlinczuje za podanie tego adresu....). Warto, by mieć ogląd sprawy i żeby domówić przynajmniej część niedomówień. Choć i tak cały finał sprawy będzie znany pewnie w przyszłym roku...
    pozdrawiam
    PYTON

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie

    Przeczytałem ten tekst, niby dalej to samo ale nie tak samo. Z tym że to spotkanie jest mniej więcej w tym samym czasie, gdy odbywała sie poprzednia dyskusja, informował o tym wtedy jeden z lokalnych dzienników. Nie wydaje mi sie żeby koncepcja dyrektora coś zmieniła tam na lepsze, / domki z komfortowymi apartamentami/. Baza noclegowa winna być budowana przede wszystkim poza BdPN, natomiast tam gdzie jest to możliwe warto by zadbać o komunikację z takich miejsc m.in. do Tarnawy czy Bukowca. Przed wojna chodziło się z Sianek na Halicz, może warto byłoby wyznaczyć szlak z Tarnawy ? Zwłaszcza że jego wieksza częśc znajdowałaby się poza BdPN.
    Pozdrawiam
    naive

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Hotelik "Nad Roztokami" w Tarnawie Niżnej
    Przez dorota z krakowa w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 28-07-2012, 08:05
  2. konie w Tarnawie
    Przez ateo w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-06-2003, 22:48

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •