Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Wątek: Dojazd w Bieszczady z Polski Centralnej

  1. #21
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Dojazd w Bieszczady z Polski centralnej

    Trasa o której piszesz jest pod tym względem optymalna, że jest najkrótsza. Z Warszawy chyba najlepiej przez Radom i Rzeszów, chociaż niektórzy jeżdżą przez Sandomierz, Stalową Wolę i też nie narzekają.

  2. #22
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Dojazd w Bieszczady z Polski centralnej

    Warto dodać , że od kilku(nastu) dni mamy w Rzeszowie otwarty łącznik autostradowy, więc jadąc od strony Radomia wjeżdża się na autostradę, potem skręt na ten łącznik i dalej obwodnicą na południową wylotówkę w stronę Dynowa, dzięki czemu omija się praktycznie całe miasto.

  3. #23
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Dojazd w Bieszczady z Polski centralnej

    Dzięki wielkie Wypytuję, bo jadę na KIMB na ostatnią chwilę, więc nie chciałbym utknąć gdzieś w korku
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 16-05-2013 o 14:10

  4. #24
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Dojazd w Bieszczady z Polski centralnej

    Ha! A teraz Google sugeruje mi dojazd z Warszawy do Łupkowa via Radom - Kielce - Szczucin - Jasło - Dukla.
    Warto spróbować?

  5. #25
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Dojazd w Bieszczady z Polski Centralnej

    ... nie wiem, ale Jasło w dzień pracujący bym omijał wielkim łukiem... kilkukrotnie dałem się nabrać na obwodnice i drogi szybkiego ruchu ... i żałowałem (wiem, że nie ten kierunek i alternatywy ograniczone).... ale Podkarpacie na głównych drogach jest wstrzymujące...niestety spotykałem się z wleczeniem... nie mówiąc o jeździe.... boczne drogi mnie nigdy nie zawiodły....u mnie np. Tarnów, czy Jasło odpadają... porażka, jeśli czas gra rolę... ale piszę z perspektywy jazdy od Krakowa.....

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Dojazd w Bieszczady z Polski centralnej

    Cytat Zamieszczone przez Tomek Zobacz posta
    Ha! A teraz Google sugeruje mi dojazd z Warszawy do Łupkowa via Radom - Kielce - Szczucin - Jasło - Dukla.
    Warto spróbować?
    jak NAJBARDZIEJ !
    Z Warszawy zawsze jeżdżę tą trasą (czy do ) .Jak mijasz Jasło , dalej tzw. szosą gorlicką -Nowy Żmigród -Dukla- Jaśliska itd. Trasa BARDZO malownicza, do tego pusto . Z korkami w Jaśle bym nie przesadzał - zwłaszcza jeśli jesteś przyzwyczajony do realiów warszawskich ( zresztą ...nie wiem O JAKICH korkach mówi Przemolla ...)

  7. #27
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Dojazd w Bieszczady z Polski Centralnej

    ... ja tam realiów warszawskich nie znam... jeżdżę Gorlice-Nowy Żmigród-Dukla-Jaśliska prawie zawsze.... wcześniej z Krakowa przez przedmieścia Nowego Sącza..... ale z mojej strony to mijam Jasło... nie wiem, ale dla mnie trasa Jasło-Krosno-Sanok i o tą mi idzie to klęska czasowa... mimo niezłej nawierzchni...ile razy nią jechałem (może miałem pecha) to nawet 70 km nie przekroczyłem, a raz to do samej Bochni się wlokłem... 15.08.2012....święto może było...idzie mi o drogę 73 i 28.. (jak sprawdziłem)

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Dojazd w Bieszczady z Polski Centralnej

    Cytat Zamieszczone przez przemolla Zobacz posta
    dla mnie trasa Jasło-Krosno-Sanok i o tą mi idzie to klęska czasowa... mimo niezłej nawierzchni...(jak sprawdziłem)
    tu się z Tobą całkowicie zgadzam ! 28 to porażka , do tego w Krośnie (jechałem wczoraj ) jakieś roboty koszmarne. Z 73- to różnie bywa, wąsko, często zabudowa, no i na GRANATOWĄ VECTRĘ trzeba bardzo uważać !

  9. #29
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Dojazd w Bieszczady z Polski Centralnej

    Proponuję: http://www.mapa.naviexpert.pl/
    Trasa rekomendowana, omija Tarnów.

  10. #30

    Domyślnie Odp: Dojazd w Bieszczady z Polski Centralnej

    Ja mam takie pytanie odnośnie dojazdu, pytanie bardziej do kogoś z Rzeszowa. Byłem w Bieszczadach kilka lat temu, teraz planuję wrócić, właśnie przez stolicę Podkarpacia. Chodzi mi o dworzec PKS, pamiętam że kiedyś większość autobusów, jeśli nie wszystkie przyjeżdżały na dworzec koło PKP. Słyszałem, że teraz część kursów jest z tzw. dworca podmiejskiego. Pytanie, jak tam dojść najkrócej i ile mniej więcej czasu to zajmuje ??

    W sumie, to mój pierwszy post na forum, także oficjalnie mówię wszystkim: DZIEŃ DOBRY ! :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Autobusem w Bieszczady [interREGIO, Neobus, Polski Bus itp.]
    Przez qbek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 31-07-2016, 23:01
  2. Dojazd Łódź- Bieszczady, koniec września
    Przez Malenki_Aniolek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-09-2010, 20:39
  3. Dojazd z Kielc w Bieszczady
    Przez B the Little w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-07-2010, 10:59
  4. KRAKÓW - BIESZCZADY(dojazd)
    Przez zubow83 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-08-2008, 00:09

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •