Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50

Wątek: Rangi użytkownika forum - zmiany.

  1. #11
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie

    Niech żyje biurokracja
    Jestam za
    Niech żyje!!! :D
    Ale nie za długo
    Zweryfikować już nadane rangi.
    Zlustrować wyjadaczy, sprawdzić co wyjadają.
    Podać do publicznej wiadomości gdzie bywa Bywalec i kto się kryje za Jastrzębiem z Otrytu. Klub Otrycki nic nie wie o tym.
    Z kręgów zbliżonych do ZHP i niedalekich od ZHR wiem, że taki druh nie istnieje.
    Prof. Kieres też nie ma takiej teczki.
    Pisarze do piór.
    Długi

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    To prowokacja !!!
    Nie słuchajcie Go.
    Długi działa z inspiracji Ałganowa !!!
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #13
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie

    Długi działa z inspiracji Ałganowa !!!

    AAAAAAAAAA!!!!! KRZYWDA MI SIĘ DZIEJEEEEEEEE!!!
    POMÓWIENIE !!!!!Błeeeeeeeeeee Buuuuuuuuuuu. Potworny Potwarcaaaaaaa!!!!!!
    Na udeptanej ziemi dochodzić będę sprawiedliwości. Przybędę samotrzeć, z synami, a chłopy mi urosły na schwał. Na dwa schwały. Już dawno pisałem, że coś tu nie pasuje. Jastrzębi na Otrycie nikt nie widział, Podpieranie się innymi jastrzębiowatymi jako to orłami, myszołowami to zwykłe mataczenie!!!
    POWOŁAĆ SPEC - KOMISJĘ, WYJAŚNIĆ, TRANSMITOWAĆ NA ŻYWO I NA ŻYWCA
    Z Żywcem tego nie załatwimy, tylko małe reanimacyjne półlitry może mnie ukoić.

    Długi

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec
    Veto.
    Rangi być muszą.
    S.B, ach czemuś Ty S.B...
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Piotrze, to tylko zupełnie przypadkowa zbieżność inicjałów, zapewniam Cię, jakem Franz Maurer.

    A wracając do sprawy Długiego (zapewne będzie się ona toczyć jeszcze przez wiele lat), to dotychczasowe ustalenia i doraźnie podjęte decyzje przedstawiają się następująco:

    1. Długi, przebywając w okolicach Krywego, zaczął polować na jastrzębie. Podobają Mu się takie wypchane ptaszki i chciał sobie nimi przyozdobić ściany w mieszkaniu. Na szczęście nic nie upolował, ale wszystkie gołębiarze i in. jastrzębie zaczęły Go unikać. Odtąd, gdy wędruje po Bieszczadach, otacza Go całkowite bezptasie (ros.: biezpticze).

    2. Długi, aczkolwiek dżentelmen już nie najmłodszy, chciał naśladować niejakiego Achbisa (to taki, który na wiosnę wsławił się zapytaniem na naszym forum o AT w Bieszczadach). Ba, okazał się nawet „lepszy” od Achbisa ! Uwiódł Miśkę z Otrytu. Gorzej - nie zapłacił jej za loda. Do tej pory jest jej winien 2 słoiki miodu + odsetki.

    3. O grzechach Długiego wymienionych w ust. 1 i 2 dowiedział się Władimir Ałganow. Wpadł na to przypadkowo. Właśnie załatwiał się w krzakach (dosyć głośno), gdy obok przechodził Długi, bezskutecznie poszukując ptaków do zestrzelenia. Słysząc odgłosy dochodzące z krzaków zacytował znane rosyjskie przysłowie: na biezpticzu i żopa sołowiej ! I tak się owi panowie poznali.

    4. Władimir A., profesjonalista w każdym calu, niebawem omotał Długiego siecią intrygi i szantażu. Ostrzegł Go, że jeżeli odmówi współpracy, to przekaże Go w bezlitosne ręce znanego (również na naszym forum) poznańskiego impresario Miśki z Otrytu.

    5. Owa współpraca miała polegać na pomocy w stopniowym przejmowaniu przez Ałganowa kontroli nad naszym forum, ze zdetronizowaniem Admina włącznie. Zaczęło się od uderzenia w najwierniejszego pretorianina Admina, czyli - mnie. Powyżej (w niniejszym wątku tematycznym) jesteście świadkami tej prowokacji.

    6. O powyższych knowaniach poinformowałem niezwłocznie Delegaturę ABW w Chmielu. Władimir A. zdołał jednak ujść z kraju. Zmylił tropiących go oficerów i uciekł do Wiednia (miał tam umówione spotkanie z dr. Janem K.). Natomiast Długi pozostaje ciągle nieuchwytny, ukrywa się. W ramach dezinformacji podaje na forum jako miejsce swojego zamieszkania Sopot, nie informując jednakże, iż jest to Sopot pod Radomiem. To taka mała wioska, nie będąca nawet siedzibą władz gminy.

    7. Poproszony przez Delegaturę ABW w Chmielu o współpracę, Klub Otrycki patroluje okolice Chaty Socjologa. Członkowie Klubu zatrzymują wszystkich nieznajomych mężczyzn lat ok. 40 - 50 o wzroście powyżej 1,85 m, nieposiadających imiennie wystawionej (przeze mnie) przepustki. Już pięciu takich siedzi w lektorium przerobionym na pawilon aresztowy.

    Takie są, proszę Państwa, dotychczasowe ustalenia. Fakty i tylko fakty. Kto tego nie dostrzega, nie rozumie, to chyba ... za mało popił rybkę przedwigilijną. Ale jeszcze nic straconego. Dziś jest dopiero 23.XII., ok. godz. 18 -tej. Przy drugiej ćwiartce wszystko stanie się zupełnie jasne. Stwierdzone z autopsji.

    Jeszcze raz życzę Wszystkim Wesołych Świąt !
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Xiro
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    261

    Domyślnie

    Wigilia już minęła.... Ciekawe co Miśka z Otrytu na ten temat by napisała...

    Ale pewnie czynniki odpowiednie zadbały, coby się do forum nie dostała...

  7. #17
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie

    Ubrał się diabeł w ornat i na mszę dzwoni !!!!
    Nie ma sprawy Długiego. Jest sprawa S.B.
    Ten wieloletni Członek, tak to pewne, Członek nielegalnej organizacji KPP ( Korporacja Potwornych Potwarców), udowodnił swoim ostatnim postem, kto za nim stoi i gdzie pobiera instrukcje. Liczne wtrącenia rosyjskojęzyczne, znajomość obyczajów toaletowych nijakiego Ałganowa zdemaskowały Go zupełnie i całkowicie. Jego baza obserwacyjna w strategicznym dla regionu rejonie mostu na Sanie w Sękowcu w celu głębszego zakonspirowania doprowadziła do likwidacji Sękowca i włączenia go do Zatwarnicy. Lecz Jego macki nie sięgają daleko. Już Krywe leży poza Jego wpływami, bo niedźwiedzica skutecznie pilnuje, by wrogie nam elementy nie zakłóciły i nie zbrukały czystości tej doliny. Dlatego tak bezpardonowo zaatakował mnie, by zdyskredytować pomysł spotakania KIMBu w Krywem.
    Internauci !!!!
    Stanowcze Nie knowaniom S.B.
    Odłączyć Sękowiec od Zatwarnicy !!!!
    Oczyścić niedźwiedzicę z podejżeń o nierząd.
    Uruchomić na stokówce Sękowiec - Studenne ruchomy punkt sprzedaży lodów. :D
    Wyjaśnić rolę lokalu częściowo zakonspirowanego w Dwerniku. Wszyscy wiedzą, gdzie są najlepsze pierogi.
    Nie lubię ruskich
    Długi

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Żarty się skończyły.

    Czas poinformować wszystkich, kim jest naprawdę Długi. Łącznie z podaniem Jego prawdziwego imienia i nazwiska (pal sześć ustawę o ochronie danych osobowych).
    A zatem, proszę Państwa, otwieramy jakąś lepszą encyklopedię lub ambitniejszą książkę historyczną z okresu przedwojennego i II wojny światowej. I mamy tam napisane - czarno na białym.
    Długi to w istocie Bolesław Mołojec, agent GRU działający pod szyldem Kominternu. Dowódca brygady międzynarodowej podczas wojny domowej w Hiszpanii. W 1939 r. formalny likwidator resztek KPP, a w końcu 1942 r. krótkotrwały sekretarz PPR - po zabójstwie (dotąd niewyjaśnionym) Marcelego Nowotki.
    Bo „Długi” to po prostu pseudonim partyjny Mołojca w PPR - taki, jakim np. był „Stary” dla Nowotki czy „Wiesław” dla Gomułki.
    I wszystko stało się jasne. Jak na to wpadłem ? Ano, Długi sam się sypnął, niczym Miller przed sejmową komisją śledczą. Prawidłowo rozszyfrował (vide Jego post powyżej) skrót KPP. Użył identycznych określeń, jakimi osobiście posługiwał się w 1939 r. uzasadniając dokonaną w 1938 r. likwidację KPP.

    Oczywiście w encyklopediach i pracach historyków jest błąd. Długi nie zginął w grudniu 1942 r. Po skrytobójczym strzale Janka Krasickiego tylko udał zabitego. Następnie uciekł w Bieszczady, gdzie do tej pory ma w okolicach Krywego ukryty bunkier. Odwiedzają Go tam tylko Tośka i Miśka. Klimat bieszczadzki doskonale Go konserwuje - mimo że ma już 95 lat (rocznik 1909), to wygląda na co najwyżej 40.
    I właśnie tam odnalazł Go Ałganow, werbując do współpracy obietnicą załatwienia wysokiej emerytury z Kominternu.

    Mają obaj faktycznie w planach ponowne odłączenie Sękowca od Zatwarnicy - w celu stworzenia w Sękowcu specjalnej strefy ekonomicznej, w której mógłby swobodnie hulać koncern Łukoil. Natomiast pod niewinnym hasłem sprzedaży lodów przy drodze Sękowiec - Studenne kryje się planowany sexbiznes na skalę porównywalną z tym, co można zaobserwować przy trasie Katowice - Warszawa.

    Solą w oku jest im lokal „Piekiełko” w Dwerniku. Próbując przejąć nasze forum usiłowali tam kiedyś zwerbować Aleksandrę (będącą akurat na sobotnim dyżurze), ale na próżno. Aleksandra ich rozszyfrowała i zadzwoniła po mnie. Niestety przyjechałem za późno (zdążyli się już ulotnić). I dlatego Długi odtąd nie lubi (co szczerze sami napisał) pierogów ruskich. Złożył bowiem wówczas pokaźne zamówienie, a Ałganow - wobec nieudanego werbunku - nie zrefundował Mu poniesionego wydatku.

    Ciąg dalszy nastąpi - w miarę postępów pracy operacyjnej.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  9. #19
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie

    Jestem mocno rozczarowany Stały Bywalcze, druhu Jastrzębia z Otrytu. My tu sobie żyły wypruwamy, a odzewu żadnego. Nikogo nie obchodzi ani Ałganow, ani lody, nawet niedźwiedzica. Nawet rangi na forum. Liczyłem trochę na Michała, ale cisza. Wychodzi na to, że po 90 latach ukrywania przyjdzie mi się ujawnić i nawet pies z kulawą nogą się tym nie zainteresuje, kwiatków nie dostanę, w gazecie nie opiszą. Ech kiedyś to były czasy!
    Dziś nawet zdemaskowanie Michała jako "Waltera" nie zrobiło by żadnego wrażenia, chyba tylko na nim samym. Zapraszam w takim razie do mojej gawry na polanie Kruka na Małe Reanimacyjne, gdzie przy ogniu powspominamy stare dobre czasy, przyjdzie wujek Józek S., Bolek B. Ałganow to płotka, stanie na straży, by nikt nie przeszkadzał.
    Zadbaj o zagrychę , tylko bez ruskich, ja ich naprawdę nie znoszę.
    Druh mojego druha jest moim druhem
    Długi (falco)

  10. #20
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Nie jest tak tragicznie.
    Przedwczoraj wieczorem, gdy zamieszczałem poprzedni post, było 555 odsłon. Teraz, gdy otworzyłem komputer, zauważyłem liczbę 676. A zatem tylko dwa nasze ostatnie posty spowodowały 121 odsłon, czyli ok. 60 osób to jednak przeczytało.

    I na tej 60-tce możemy chyba polegać. My zajmiemy się konsumpcją napojów "reanimacyjnych" (zagrycha będzie, bez obawy), a oni pod dowództwem Michała - Waltera niech w tym czasie ćwiczą musztrę. :D
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zmiany w Chmielu
    Przez maciejka w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-08-2012, 00:42
  2. [Czarna] Gdzie te zmiany
    Przez yorick w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-09-2005, 12:41
  3. Rangi - kwestie organizacyjne jeszcze
    Przez admin w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 26-05-2004, 16:40
  4. Echo - zmiany
    Przez asiczka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-03-2003, 20:57

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •